پمپ رایان
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

پمپ رایان که یک برند شناخته‌شده در ایران به شمار می‌رود و به عنوان یک پمپ ایرانی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. پمپ شناور رایان از محصولات شاخص پمپ رایان است. بدیهی است که برای استفاده از پمپ شناور درجاهایی که آب شور است یا دارای املاح زیاد، باید پروانه و بسیاری قطعات دیگر پمپ تعویض شود که کارایی مناسب را داشته باشد. اما یکی از سؤالاتی که مشتریان همواره به دنبال پاسخ آن هستند، این است که با توجه به خورندگی بالای قطعات چدنی در برابر آب‌ اسیدی، باید چه پمپ شناوری استفاده کرد. پمپ رایان با استفاده از آلیاژهای برنزی و استفاده از پروانه‌ها و پوسته‌های استیل ضد زنگ، بنا به سفارش می‌تواند شناوری تولید کند که در برابر اسید بسیار مقاوم باشد.

محصولات پمپ رایان

 1. الکتروپمپ شناور
 2. پمپ عمودی طبقاتی WKLV
 3. پمپ آب گریز از مرکز
 4. پمپ افقی طبقاتی WKL

شرکت رایان پمپ در زمینه تولید محصولاتی مثل پمپ شناور، پمپ های طبقاتی و انواع پمپ سانتریفیوژ مانند حلزونی و  فشار قوی WKL فعالیت می کند.

پمپ شناور رایان

پمپ شناور رایان با کاربری پمپاژ آب چاه های عمیق و نیمه مخصوصا در حوزه کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ شناور رایان در دسته پمپ های سانتریفیوژ بوده و برای سیالات نسبتا تمیز و بدون ذرات جامد و نهایتا دارای املاح ناچیز می تواند کاربردی باشد. از کاربردهای دیگر پمپ شناور رایان می توان به سیرکولاسیون آب مخازن، تاسیسات حرارتی و تهویه مطبوع، تخلیه و پرکردن آب استخرها و چشمه ها، انتقال آب در تصفیه خانه ها و کارواش ها و همچنین در آتش نشانی ها اشاره کرد.

انواع پروانه پمپ شناور رایان

پروانه پمپ شناور در دو نوع تخت (رادیال) و خمره ای (Mixed-flow) ساخته می‌شود. بدیهی است که هر چه دقت ساخت پروانه بالاتر بوده و تلرانس های دیواره پروانه کمتر باشد، پروانه دارای بالانس دینامیکی بوده و راندمان بالاتری خواهد داشت. کدبندی پمپ شناور رایان بر این اساس است که پمپ های با طبقات تخت و بوش پروانه برنزی دارای کد 193 , 233 ، پمپ های با طبقات تخت و بوش پروانه استینلس استیل دارای کد 293, 293-1, 345 و پمپ های با طبقات خمره ای و بوش پروانه استینلس استیل با کد 263, 325, 663, 665, 667, 342, 384, 374, 425, 662, 435, 672, 762 شناخته می‌شوند.

پروانه های پمپ رایان

کلیه محصولات الکتروپمپ رایان با موتور  (7A, 9I, 12I, 12A) از دیسک کف گرد استیل ضد زنگ -گرافیت و یاتاقان کفگرد استیل ساخته می‌شود و برای کمک به خنک کاری سیم پیچ های داخل موتور، از یک مایع ویژه استفاده‌ شده است. این مایع علاوه بر روانکاری و خنک کاری، از یخ زدگی پمپ شناور در زمان انبارداری جلوگیری می‌کند. در انتهای الکتروموتور متصل شده بر روی پمپ شناور رایان، دیافراگم و فنری طراحی‌ شده است که علاوه بر آب‌بندی قسمت پایینی پمپ، در زمان‌هایی که به دلیل گرم شدن سیم‌ پیچ حجم آب افزایش می‌یابد، دیافراگم نسبت به افزایش حجم آب واکنش مناسب می‌دهد.

قیمت پمپ رایان

شرکت رایان پمپ از سازندگان ایرانی انواع پمپ بوده که محصولاتی شامل پمپ شناور رایان، الکتروپمپ طبقاتی، پمپ گریز از مرکز و پمپ آب فشار قوی WKL را تولید می‌کند. از مزیت‌های پمپ رایان داشتن قیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول آن‌ها نسبت موارد مشابه خارجی است. شرکت رایان پمپ به طور خاص بر روی طراحی و ساخت پمپ شناور کار کرده است به طوری که اکثرا رایان پمپ را با پمپ شناور رایان می‌شناسند. برای دریافت قیمت پمپ رایان با کارشناسان کالاصنعتی تماس بگیرید.

قیمت پمپ شناور رایان

پمپ‌های شناور رایان در چندین نوع برای کاربری‌های انتقال آب چاه‌های عمیق و نیمه عمیق تولید می‌شوند. همچنین تنوع پمپ‌های شناور رایان شامل ساختار و جنس آنها نیز می‌باشد. نوع برق مصرفی پمپ‌های شناور رایان هم تک‌فار و هم سه فاز موجود می‌باشد. بدنه پمپ‌های شناور رایان از جنس چدن و استیل ساخته می‌شود که با توجه به شرایط کارکرد و سیال کاری نوع آن انتخاب می‌شود. قیمت پمپ شناور رایان با توجه به فاکتورها و متغیرهای مذکور فرق می‌کند. همچنین دیگر پارامتر مهم تاثیرگذار در قیمت پمپ شناور رایان تعداد طبقات و نوع پروانه‌های بکار رفته در آن است. هر چقدر تعداد طبقات بیشتر شود توانایی پمپاژ افزایش یافته و قیمت پمپ شناور رایان نیز زیاد می‌شود؛ پروانه‌ها نیز از نوع خمره‌ای و تخت وجود دارند که در قیمت تمام شده تفاوت ایجاد می‌کنند. جهت دریافت قیمت انواع پمپ شناور رایان می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

مزیت خرید از نمایندگی های رایان پمپ

در زیر برخی مزیت های خرید از نمایندگی های پمپ رایان اشاره شده است. این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده انواع پمپ زمینی و شناور و ... توانسته در سراسر کشور خدمات ارزنده ای را ارائه دهد. البته باید توجه داشت که به دلیل ارائه خدمات پس از فروش متمرکز، سیاست شرکت بر این است که خدمات پس از فروش در محل شرکت انجام شود. لذا پیگیری خدمات پس از فروش از طریق نمایندگان میسر خواهد بود و در محل کارخانه انجام خواهد شد. علاوه بر این نمایندگی های پمپ رایان خدمات ارزنده دیگری دارند که عبارتست از:

 1. اصالت کالا: همانطور که میدانید، اصالت کالا مهمترین بخش یک خرید موفق به شمار می رود. گاهاً مشاهده شده است قطعات و لوازم کارکرده را رنگ کرده و به جای پمپ رایان اصلی، وارد بازار کرده اند. البته که این موارد بسیار محدود و انگشت شمار بوده است، اما خرید از نمایندگی اصلی به شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که پمپ اصلی رایان را تهیه می نمایید.
 2. حذف واسطه ها: بی شک خرید از نمایندگی اصلی پمپ رایان به شما این اطمینان را خواهد داد که با حذف واسطه ها بتوانید بهترین قیمت را دریافت کرده و طبیعتاً پیگیری برای خدمات پس از فروش راحت تری خواهید داشت.
 3. خدمات شاسی و کوپلینگ: یکی از مزایای مهم شرکت رایان پمپ، خدمات شاسی و کوپلینگ بر اساس استاندارد های KSB و استانداردهای روز دنیاست. نمایندگی رسمی پمپ رایان میتواند این خدمات را برای مشتری پیگیری کرده و با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه دهد. علاوه بر این، در صورتی که مشتری تمایل به تغییر مشخصات شاسی بر اساس مشخصات دلخواه را داشته باشد، کالا صنعتی این امکان را دارد که از طریق نمایندگی اصلی و رسمی رایان پمپ، خدمات کوپلینگ و شاسی درخواستی را پیگیری نماید.
 4. هزینه های جانبی ارزان: خرید از نمایندگی باعث خواهد شد که مشتری با کمترین هزینه پمپ را در شهر خود دریافت نموده و هزینه های حمل از کارخانه به محل نمایندگی و از آنجا به محل مشتری، سرشکن شده و هزینه های حمل ناچیز شود.
 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...