تخفیف شگفت انگیز

گيربکس ترنج
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

گيربکس حلزونی ترنج را بهتر بشناسيم

شرکت توليدی گيربکس ترنج اصفهان طراح و سازنده انواع گيربکس های حلزونی در اندازه های مختلف است. اين شرکت يکی از توليد کنندگان با کيفيت در زمينه گيربکس های حلزونی است. گيربکس حلزونی ترنج که يک کاهش دهنده سرعت است عموما به دليل گرفتن سرعت موتور و توليد سرعت خروجی پايين با گشتاور بالا به نسبت کاهش سرعت طراحی شده است. گيربکس ايرانی ترنج مشکلات حفظ سرعت را با داشتن يکی از دقيق ترين گيربکس های موجود در بازار حل کرده است چرا که در گيربکس ايرانی ترنج اصفهان شما می توانيد چرخ دنده هايی با قطر مناسب در بخش خروجی ببينيد که نقش به سزايی در اين موضوع ايفا می کنند.

گيربکس ترنج

چرا گيربکس ترنج بسيار محبوب است؟

گيربکس ترنج خصوصاً در سايز های 110 و 130، دارای کيفيت بسيار خوبی است و در بازار برای گيربکس بالابر ميتواند به مراتب با کيفيت تر از نمونه های ديگر باشد. در واقع گيربکس ترنج با پوسته و دنده قوی، دارای نرخ کاهش سرعت بسيار بالا و ضريب خروجی بالا در گشتاور است و اين نکته در بسياری از گيربکس های حلزونی از جمله گيربکس کتابی ترنج که پوسته چدنی دارد، از انواع مشابه در بازار و محصولات خارجی است، رعايت شده است. از جمله موارد استفاده از اين نوع گيربکس صنعتی در ابزار تيونينگ، ابزار آلات تست در کارخانجات، آسانسور ها، و تسمه نقاله ها است.

گيربکس حلزونی ترنج سايز 110

گيربکس بالابر سايز 110 عموماً برای هزينه کمتر به شکل حلزونی استفاده می شود. اما گيربکس ترنج با توليد گيربکس های مشابه چينی به صورت پوسته چدنی با امکان نصب به صورت کوپل مستقيم با الکتروموتور و در تمام جهات، مزيت هايی را ايجاد کرده است که گيربکس حلزونی ندارد.

ويژگي هاي گيربکس حلزونی ترنج

در صورتی که شما به کاتالوگ گيربکس ترنج مراجعه کنيد اين ويژگی ها را خواهيد يافت. کاهنده گيربکس حلزونی ترنج دارای آپشن شفت توپر يا تو خالی که به صورت NMRV و NRV در گيربکس چيني شهرت دارد و تنظيم موقعيت نصب قابل تنظيم است. با وجود تفاوت هايی که دو مدل سايز 110 و سايز 130 با يکديگر دارند، هر دو گيربکس توانايی تحمل شوک های زيادی را نسبت به ساير گيربکس های طراحی شده دارند، که اين امر موجب ايده آل شدن آن ها برای کاربرد های مختلف می شود. در کل ويژگی های مطرح گيربکس حلزونی ترنج به شرح زير است:

 1. هوزينگ محکم قالب گيری شده
 2. کم حجم با کارايی بالا
 3. مقاوم به خوردگی
 4. داراي بخش حلزونی از جنس برنز
 5. پوسته مقاوم چدنی
 6. داراي دامنه سرعت های مختلف
 7. قابل نصب و راه اندازی بر روی دو فريم الکتروموتور 100 و 112
 8. روان سازی با گريس
 9. موقعيت نصب قابل تنظيم

گيربکس ترنج فقط به صورت B5 يا فلنچ بزرگ در بازار موجود است. براي انتخاب نسبت تبديل مناسب برای گيربکس ترنج، حتماً با کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشيد.

گیربکس حلزونی

چگونه نوع و سايز درستی را انتخاب کنيم؟

در واقع در هنگام انتخاب يک کاهش دهنده سرعت در ابتدا لازم نيست که کاربرد آن ها را توضيح دهيد بلکه خودتان بايد اطلاعات دقيق و کاملی در مورد آن داشته باشيد که البته کاری بسيار زمان بر و حساس است و اگر اطلاعاتی را جا بيندازيد همه چيز اشتباه از آب در می آيد. در صورتی که قصد خريد اينترنتی گيربکس ترنج را داشته باشيد می توانيد با آناليز نياز های کاربری مورد نظر و مشخصات پروژه مورد نظر سايز و نوع مناسب گيربکس حلزونی ترنج را انتخاب کنيد. با کمک چک ليست زير شما می توانيد بر اساس نياز های خودتان ما را برای ارسال بهترين گيربکس که متناسب با کار شما باشد کمک کنيد:

 1. جزئيات در مورد کاربرد تخصصی دستگاه شما
 2. چرخه سرعت و وظيفه مد نظر
 3. شوک ها و بار وارده بر روی گيربکس
 4. اطلاعات مربوط به ورودی و خروجی گيربکس
 5. جزئيات مد نظر برای خصوصيات هوزينگ ( از قبيل مقاومت در برابر ضربه، فشار، تنش، حرارت، نحوه اتصال و ...)

با اين حال شما می توانيد با تماس با بخش پشتيبانی و توضيح دادن کاربری مورد نظرتان برای تيم مجرب پشتيبانی کالا صنعتی از مشاوره رايگان ما برای اطلاع سايز و نوع گيربکس مورد نياز خود بهره مند شويد و پس از مقايسه قيمت گيربکس ترنج با محصولات مشابه يک خريد مطمئن و رضايت بخش را داشته باشيد.

گيربکس های کاهش دهنده های سرعت چگونه کار می کنند؟

گيربکس حلزونی ترنج که عمل کاهش سرعت را نيز انجام می دهد، دو وظيفه را برای شما انجام می دهند: اول ، اين گيربکس های حلزونی گشتاور حاصل شده از منبع انرژی را به شکل ورودی دريافت می کنند و آن را چند برابر می کنند. دوم ، همان گونه که از اسم آن ها پيدا است ، اين گيربکس ها با کاهش سرعت ورودی آن را به ميزان خروجی دلخواه تنظيم می کنند.

گيربکس ترنج

گيربکس حلزونی ترنج چگونه در حالی که گشتاور ورودی را افزايش می دهد، می تواند سرعت را نيز کاهش دهد؟

نحوه کار اين گيربکس حلزونی ترنج که يک نوع کاهش دهنده سرعت محسوب می شود، به اين موضوع باز می گردد که چرخ دنده خروجی آن نسبت به چرخ دنده ورودی آن دندانه های بيشتری دارد. بنابراين چرخ دنده خروجی سرعت، در اين گيربکس حلزونی با سرعت کندتری می چرخد، اين امر موجب کاهش سرعت ورودی و در نتيجه افزايش گشتاور خواهد شد. کاهش دهنده های سرعت در طرح ها و انواع مختلفی وجود دارند ولی رايج ترين نوع آن ها گيربکس ها هستند.

گيربکس حلزوني ترنج

موارد مصرف کاهش دهنده های سرعت کدام است؟

از جمله مواردی که کاهش دهنده های سرعت استفاده می شوند موارد زير است (لازم به ذکر است که گيربکس حلزونی ترنج از جمله موارد پر کاربرد و رايج اين کاهش دهنده های سرعت است.)

 1. بالابر ساختمانی، کارگاهی و فروشگاهی
 2. نوار های نقاله کارخانجات
 3. دستگاه های بسته بندی و انتقال مواد غذايی
 4. دستگاه های نورد فولاد و ...
 5. دستگاه نانوايی
 6. تجهيزات کشنده کارخانجات
 7. دستگاه های اتوماتيک جوشکاری صنعتی
 8. تجهيزات سنگين شرکت های فولاد و سيمان

در صورتی که اندازه و ابعاد استاندارد گيربکس ترنج برای کاربرد مورد نظر شما مناسب نباشد شما می توانيد با واحد پشتيبانی مطرح کرده و سفارش محصولی بر اساس اندازه و ابعاد مورد نظر خود را به ما بدهيد. گيربکس حلزونی ترنج معمولا به زاويه راست بوده و شما می توانيد بر حسب نياز خود به ما سفارش گيربکس با زاويه چپ نيز بدهيد.

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور