جت هیتر صنعتی

استفاده از جت هیتر برای تامین گرمایش گلخانه بسیار متداول میباشد. مخصوصا نوع بدون دودکش جت هیتر که دارای راندمان حراراتی بسیار بالای است جهت استفاده در سالن های مرغداری و پرورش بلدرچین، کبک و بوقلمون مورد استفاده فراوان دارد.

استفاده از جت هیتر یا همان بخاری موشکی باعث کاهش هزینه تامین و نگه داری سیستم گرمایشی شده و تاثیر مستقیم در کاهش مصرف سوخت و برق دارد.

جت هیتر

جت هیتر یا همان هیترجت در دو سایز 50.000 و 10.000 کیلو کالری در ساعت طراحی و تولید میگردد و دارای ? سال گارانتی کوره و برد و یک سال گارانتی شامل تمام قطعات میباشد.

کل بدنه داخلی و بدنه خارجی و  اجزای جت هیتر از استیل استنلس خالص و نسوز هستند که نه بر اثر رطوبت امکان زنگ زدن دارد و نه بر اثر حرارات امکان پوسیده و اکسید میشود.

با توجه به تهویه مداوم و مکرر سالن های مرغداری با استفاده از فن های بزرگ و فن های اگزاست 140*140 استفاده از جت هیتر بدودن دودکش دارای توجیح اقتصادی بسیار بالا بوده و میزان مصرف سوخت را کاهش میدهد.

جت هیتر ها دارای یک فن  میباشند که با استفاده از یک موتور بسیار قدرتمند موتوژن تبریز هوای داغ را تا عمق مرغداری پرتاب می نمایند و باعث گرم شدن محیط میگردد.

جت هیتر به صورت اتوماتیک کار میکنند و فقط کافیست شما وارد دستگاه نمایید که چه دمایی مورد در سالن مورد نیاز است بقیه کارها به صورت خودکار انجام خواهد شد و دمای سالن روی درجه حرارت مورد نظر تنظیم خواهد شد.

جت هیتر ها دارای ? سال گارانتی برای برد الکترونیکی و ? سال کوره و یک سال کامل شامل تمام قطعات بوده و بعد از اتمام گارانتی نیز دارای ده سال خدمات پس از فروش است

مزایای جت هیتر

 1. کارایی بالا و قیمت مناسب
 2. سیستم شعله پخش کن و جرقه زن منحصر به فرد
 3. تنظیم خودکار سالن روی دمای دلخواه بدون نیاز به دخالت دست
 4. ابعاد کوچک و عدم نیاز به فضای بزرگ جهت نصب و راه اندازی
 5. نگهداری و سرویس بسیار آسان
 6. کاهش مصرف برق در حد قابل توجه

جت هیتر صنعتی در صنایع مختلف کاربرد دارد.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان