تخفیف شگفت انگیز

قطعات گيربکس حلزونی

قطعات گیربکس حلزونی در سال های اخیر جزو قطعات پر مصرف به شمار می رود. کالا صنعتی عرضه کننده انواع قطعات گیربکس حلزونی به شمار می رود و میتوانید به صورت فوری سفارش خود را ثبت کرده و با کمترین هزینه دریافت نمایید.

برای آگاهی از قيمت قطعات گيربکس حلزونی با کارشناسان فروش در تماس باشيد. این قطعات شامل دری بغل گیربکس حلزونی، دنده و ماردون گیربکس، شافت خروجی و فلنچ ورودی و خروجی تنها بخشی از کالاهای موجود در سایت کالا صنعتی است.

گیربکس های حلزونی از جمله گیربکس های پر کاربرد در صنعت می باشند که از یک ماردون و چرخ دنده تشکیل شده است.

این مدل از گیربکس ها با توجه به شرایط قرارگیری ماردون و چرخ دنده به عنوان چرخ دنده 90 درجه نیز شناخته می شود.

فرآیند انتقال نیرو در این مدل از گیربکس ها به واسطه چرخش ماردون و متناسب با آن چرخش دندانه های چرخ دنده می باشد. جنس چرخ دنده و ماردون در گیربکس های حلزونی معمولا فولاد و یا برنج می باشد.

گیربکس mvf

گیربکس های حلزونی در سایزهای بزرگ و کوچک طراحی و ساخته می شوند و می توان از این مدل گیربکس ها در فضاهای کوچک نیز استفاده کرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد گیربکس های حلزونی امکان استفاده از آن ها برای دستگاه هایی است که جابه جا می شوند.

با توجه به ابعاد کوچک و نصب آسان این گیربکس ها امکان جابه جایی و انتقال آن ها به سادگی انجام می شود. یکی دیگر از کاربری های مهم گیربکس های حلزونی، امکان راه اندازی گیربکس های بزرگتر است.

گیربکس صنعتی انواع مختلفی دارند دو نوع پرمصرف گیربکس صنعتی گیربکس هلیکال و حلزونی می باشند ، که گیربکس حلزونی نیز انواع مختلفی از جمله گیربکس NMRV یا مکعبی و گیربکس حلزونی دارد.

تفاوت عمده تیپ های مختلف گیربکس حلزونی در ظاهر و نوع کاربرد است و از لحاظ ساختار عملکرد با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند و هردو از مجموعه دنده و ماردون تشکیل شده اند.

همانطور که از عنوان گیربکس حلزونی مشخص است ، این تیپ گیربکس حلزونی شکل است و در انواع مختلفی مصرف دارند.

اجزای گیربکس حلزونی

 1. چرخ دنده ها
 2. پوسته گیربکس
 3. بلبرینگ
 4. کاسه نمد

چرخ دنده ها

یکی از قطعات مهم و موثر در عملکرد مناسب و درست گیربکس ها، چرخ دنده ها هستند. چرخ دنده های گیربکس حلزونی می توانند دارای دندانه های صاف یا مارپیچ باشند که به این ترتیب روند طراحی خاصی را خواهند داشت.

به عنوان مثال چرخ دنده های مارپیچ سطح تماس بیشتری را در هنگام چرخش ایجاد می کنند که می تواند باعث افزایش بازدهی و عملکرد نرم تر چرخ دنده نسبت به چرخ دنده های دندانه صاف شود.

پوسته گیربکس

پوسته گیربکس حلزونی معمولا از جنس چدن یا آلمینیوم است. این مدل از پوشش ها می توانند مقاومت خوبی در برابر ارتعاشات و لرزش ها داشته باشند. پوشش یا پوسته گیربکس در واقع پوشش دهنده تمام تجهیزات داخل گیربکس است.

قسمت پایینی پوسته گیربکس به شکل های مختلفی در بازار موجود است. این قسمت از پوسته متناسب با سرعت دوران و فضای موجود برای نصب گیربکس می تواند به صورت پایه دار، فلنج دار و یا شفت سوراخ دار نصب شود.

بلبرینگ

بلبرینگ یکی از تجهیزاتی است که در انتقال نیرو و توان در گیربکس های حلزونی کمک می کند. نیروهای محوری و شعاعی باید توسط بلبرینگ های مناسبی که در ورودی و خروجی قرار گرفته اند به سمت چرخ دنده ها هدایت شوند.

شفت های ورودی و خروجی: میله های فلزی شکلی که در چرخش چرخ دنده ها نقش مهمی داشته و موجب انتقال نیرو می شوند.

کاسه نمد

از جمله قطعات دیگری که در حفاظت از گیربکس اهمیت زیادی دارند، کاسه نمدها هستند. کاسه نمدها وظیفه حفاظت از گیربکس حلزونی در برابر گرد و خاک و رطوبت را دارند.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان