تخفیف شگفت انگیز

بلبرینگ NSK

بلبرینگ NSK، یک محصول از شرکت ژاپنی است که در سال 1916 راه اندازی شد. این شرکت در زمینه های ساخت قطعات خودرو، بلبرینگ NSK، یاتاقان، قطعات ماشین آلات کارخانجات فولاد سازی و ماشین آلات استخراج معدن، تجهیزات انتقال قدرت و مهندسی مکاترونیک فعالیت میکند. بلبرینگ NSK به عنوان یک لیدر در زمینه بلبرینگ های شیار عمیق در دنیا شناخته شده است. بلبرینگ شیار عمیق NSK (DGBB) رایج‌ترین نوع بیرینگ‌های غلتشی می‌باشد. این بلبرینگ‌ها اغلب در مواردی استفاده می‌شود که سرعت زیاد و اتلاف انرژی کم مورد نیاز است. این بلبرینگ‌ها علاوه‌بر بار شعاعی، بار محوری را از دو جهت حمل میکنند.

بلبرینگ ان اس کا

قیمت بلبرینگ NSK

 قیمت بلبرینگ nsk، تحت تأثیر عوامل مختلفی است. برخی از اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت بلبرینگ برند NSK عبارتند از:

 1. کیفیت: کیفیت بلبرینگ‌های NSK بر اساس استفاده از مواد با کیفیت بالا و فناوری پیشرفته در طراحی و ساخت تعیین می‌شود. بلبرینگ‌های با کیفیت بالا به مراتب قیمت بالاتری هم نیز دارند.
 2. ابعاد: قیمت بلبرینگ nsk با اختلاف در ابعاد و اندازه متفاوت می‌شود. بلبرینگ‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً قیمت بیشتری دارند.
 3. کاربردها و صنایع مختلف: بلبرینگ‌های NSK در صنایع مختلفی نظیر خودروسازی، صنعت نفت و گاز، صنعت فولاد و... استفاده می‌شوند. قیمت آنها ممکن است بسته به نیازهای ویژه هر صنعت متفاوت باشد.
 4. تنوع محصولات: محصولات مختلف بلبرینگ NSK با انواع و ابعاد متفاوت ارائه می‌شوند. بلبرینگ‌های خاص و کارآمدتر معمولاً قیمت بالاتری نیز دارند.

نمایندگی بلبرینگ NSK

کمپانی nsk از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته روانکاری، مواد و فناوری‌های تحلیلی برای پاسخگویی به نیازها و ارائه عملکرد و کارایی عالی تلاش می‌کند. در حقیقت محصولات nsk به واسطه انجام دقیق تست‌ها و کنترل‌ها از نظر کیفیت با محصولات و تولیدکنندگان اروپایی همتراز است. با توجه به این نکته کالاصنعتی به عنوان نمایندگی nsk مفتخر است که محصولات ان اس کا را وارد ایران کند اما خوب است بدانید در ایران نمایندگی nsk رسمی نیست و عرضه محصولاتش به صورت عاملیت‌های فروش و به طور واسطه‌ای می‌باشد.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

مشخصات بلبرینگ NSK 

 1. از قفسه های فولادی، برنجی و پلیمری ساخته شده است.
 2. از فولاد فوق العاده تمیز و با کیفیت برای افزایش عمر تحمل تا 80% استفاده شده است.
 3. تکنولوژی پیشرفته گریس : روان کننده های NSK برای افزایش عمر گریس و بهبود عملکرد بیرینگ ساخته شده اند.
 4. بلبرینگ های عایق الکتریکی دارد.
 5. قطر بیرونی تا 2500 میلی متر 

مزایا بلبرینگ NSK

 1. عناصر غلتان درجه بالا : عملکرد آرام در سرعت های بالا
 2. کیفیت تضمین شده : تست 100% کیفیت کلی محصول را تضمین میکند.
 3. تحمل بارهای شعاعی کم تا متوسط

انواع بلبرینگ شیار عمیق NSK 

 1. بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه
 2. بلبرینگ های کوچک و بلبرینگ های مینیاتوری
 3. بلبرینگ های Maximum-Type
 4. بلبرینگ های مگنتو
 5. بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه
 6. بلبرینگ های شیار عمیق دما بالا

بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه NSK

بلبرینگ شیار عمیق NSK تک ردیفه متداول ترین نوع بیرینگ ها غلتکی است. در این بلبرینگ NSK علاوه بر نوع بدون آب بند آن (باز)، مدل با محافظ های استیل و یا آب بند پلاستکی در یک یا هر دو طرف و از قبل روغن کاری شده موجود است. برای بلبرینگ های شیار عمیق بزرگ از قفسه های برنجی تراش خورده استفاده میشود.

بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه nsk

بلبرینگ های Max Type NSK

در یک مدل از این بلبرینگ NSK، در مخروط داخل و مخروط خارج شیاری ایجاد کردند. زمانی که این محل مخلوط داخل و خارج روبروی هم قرار می‌گیرند، شیاری تشکیل میدهند که اندازه قطر آن هم اندازه قطر ساچمه می باشد. نتیجتاً دیگر نیازی نیست این بیرینگ ها را با فرایند پرس کردن مونتاژ کرد و از این شیارها هر تعداد غلتک که لازم باشد تزریق می شود و نتیجتا می‌توانند تعداد عناصر غلتان بیشتری به بیرینگ شارژ کنند.

نام این نوع از بیرینگ ها Max Type است. عیبی که این بیرینگ ها دارند این است که دیگر نمی‌توانند مانند بیرینگ های شیار عمیق از دو طرف بار محوری را تحمل کنند، زیرا اگر از جهت مخالف این شیار بار محوری به این بیرینگ وارد شود، در هر دور یکبار این دو شیار روبروی هم قرار می گیرند و به مرور در همان یک نقطه شکست قفسه اتفاق می افتد و ساچمه ها از همان نقطه بیرون ریخته می‌شوند.

بلبرینگ های مگنتو NSK

شیار داخلی این بلبرینگ های شیار عمیق NSK کم عمق تر از بلبرینگ های شیار عمیق معمولی است. از آنجا رینگ خارجی این بلبرینگ NSK یک شانه ندارد، ممکن است رینگ خارجی برداشته شود. بلبرینگ های مگنتو بلبرینگ ها کوچکی هستن با قطر سوراخ 4 تا 20 میلی مترو عمذتا برالی مغناطیس های کوچک، ژیروسکوپ ها و ... استفاده میشوند. معمولا در این بلبرینگ ها از قفس های برنجی پرسکاری شده استفاده میشود.

بلبرینگ های مگنتو nsk

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه NSK

بلبرینگ های شیار عمیق دو طرفه مطابق با بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه هستند و در مواردی استفاده میشود که ظرفیت حمل بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه پاسخگو نباشد.

بلبرینگ های شیار عمیق دما بالا NSK

یک نوع دیگر از بلبرینگ NSK، بلبرینگ های دما بالا هستند. کمتر شرکتی بلبرینگ های دما بالا ساخته اند که NSK از یکی از این شرکت ها است. این نوع از بلبرینگ NSK با شماره فنی با عدد ۶ شروع می‌شوند که نشان می‌دهد این بلبرینگ ها شیار عمیق هستند. اما پسوند این بلبرینگ NSK، VA208 یا VA201 هستند. این بلبرینگ ها می‌توانند تا محدوده دمای ۳۰۰ درجه نیز کار کنند. دو نوع آب بند و بدون آب بند دارند و به هیچ وجه هم نیاز به روانکاری ندارند و از قفس های خود روانکار استفاده می کنند.

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور