تخفیف شگفت انگیز

فشار سنج دیجیتال

فشار سنج دیجیتال چیست؟

فشارسنج دیجیتال فشار داخل یک سیستم را به روش خاصی اندازه گیری می کنند. آنها فشار را به سیگنال الکترونیکی تبدیل می کنند. گیج فشار دیجیتال را با استفاده از صفحه نمایش دیجیتال نشان می دهد ، علاوه بر این می توان از سیگنال برای کنترل تجهیزات استفاده کرد. سنسورهای دیجیتال در مقایسه با آنالوگ از دقت بالاتری برخوردار هستند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن نوع فشارسنج ها داشته باشید مقاله ما را بخوانید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

اصول کاری مانومتر دیجیتال

فشارسنج دیجیتال یا گیج فشار دیجیتال از سنسورهای فشار برای تبدیل فشار به سیگنال الکترونیکی استفاده می کنند. انواع مختلفی از سنسورهای فشار وجود دارد ، اما متداول ترین آنها یک سنسور فشار مقاوم در برابر فشار است. این سنسور صنعتی از یک دیافراگم تشکیل شده است که مجهز به عناصر مقاوم در برابر پیزو است. فشار متوسط ​​باعث انحراف دیافراگم می شود ، این انحراف باعث تغییر در سطح مقطع عناصر پیزورزیستیک می شود که مستقیماً با مقاومت الکتریکی جفت می شود. برای توضیح دقیق تر مقاله ما را در مورد اصول اندازه گیری فشار الکترونیکی بخوانید.

چرا مانومتر دیجیتال را بر فشارسنج آنالوگ انتخاب می کنیم؟

در کنار سطح بالاتری از دقت اندازه گیری فشارسنج های دیجیتالی گزینه هایی را ارائه می دهند که برای دستگاه های آنالوگ در دسترس نیست.

گزینه های کاربردی فشار سنج دیجیتال 

نور پس زمینه

در صورت نیاز به بازخوانی فشار در شرایط تاریک ، این گزینه ها یک راه حل عالی است. نور پس زمینه تضمین می کند که می توانید صفحه نمایش را در هر شرایط نوری بخوانید.

حداقل / حداکثر مقادیر

این گزینه تجزیه و تحلیل بهتری از فشار تنظیم شده در یک سیستم را ارائه می دهد.

نمایش بارگراف

صفحه بارگراف روند اندازه گیری فشار را نشان می دهد. برای مثال می توانید به راحتی ببینید آیا فشار روندی افزایشی ، کاهشی یا ثابت دارد.

تغذیه باتری

این امر باعث می شود که در صورت قطع برق فشار قابل خواندن باشد.

قابلیت چرخش

اکثر فشارسنج های دیجیتالی اجازه می دهند تا صفحه نمایش به میزان زیادی بچرخد (به عنوان مثال 300 درجه) نکات انتخابی ما را برای فشارسنج ها بخوانید تا در مورد این موضوع بیشتر بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فشارسنج های مختلف ، مقالات ما را در مورد فشارسنج های دمشی ، فشارسنج های دیافراگمی یا فشارسنج های لوله بوردون مطالعه کنید.

دقت فشارسنج دیجیتال

دقت فشارسنج های دیجیتال به عنوان درصدی از طول اندازه گیری بیان می شود. دقت این مقیاس ها از غیر خطی بودن ، پسماند ، انحراف مقدار نهایی ، جبران صفر و خطای دهانه ترکیب شده است. برای توضیح بیشتر لطفاً مقاله ما را در مورد درک دقت اندازه گیری فشار بخوانید.

  • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور