گیربکس KS سایز 40

برای مشخص کردن دقیق تر نوع گیربکس با کارشناسان فروش در تماس باشید. دارای 12 ماه گارانتی در صورتی که انتخاب مصرف کننده صحیح باشد. برای تایید ایراد گیربکس بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.

برای دریافت کاتالوگ گیربکس چینی KS به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۰ تومان
۶۸۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند گیربکس صنعتی
   چینی
   بازه زمانی ارسال
   یک روز کاری
   مشخصات فنی
   سایز گیربکس
   40
   نوع گیربکس صنعتی
   گیربکس حلزونی, گیربکس مکعبی
   بازه نسبت تبدیل گیربکس i
   1 به 50 تا 1 به 59
   جنس پوسته
   آلومینیوم Aluminium
   سایر مشخصات
   دنده برنجی و ماردون فولادی
  • ...
  • نقد و بررسی
  • گیربکس یا جعبه دنده  به مجموعه ایی از چرخدنده ها گفته می شود که جهت انتقال و تغییر نیرو از منبع تولید توان بکار می روند . گیربکس صنعتی هم نوعی از همین گیربکس است که جهت انتقال دور و توان تولیدی الکتروموتور بکار می رود. گیربکس معمولا بلافاصله پس منبع توان ( الکتروموتور) بکار می رود و وظیفه کاهش یا افزایش دور و گشتاور را بر عهده دارد.گیربکس صنعتی معمولا به صورت کاهنده کاربرد دارد مگر در موارد خاص به عنوان مثال گیربکس های پشت تراکتوری  که به صورت افزاینده تولید می شود.

   گیر بکس صنعتی در صنایع مختلفی مانند فولاد ، سیمان نیروگاه ، پلاستیک ، لاستیک ، کاغذ ، آسانسور ، چرم ، معادن و مواد معدنی ، مواد غذایی و یا حتی در تجهیزات نقل و انتقال مصالح مانند بالابر و نوار نقاله ها و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارد. 

   گیربکس چینی nmrv

   در هنگام انتخاب گیربکس حلزونی ( گیربکس KS چینی ) همواره باید به کیفیت و دوام آن توجه داشت ، در گیربکس حلزونی چینی ( گیربکس KS چینی ) کیفیت و دوام تنها به معنی مواد خام بکار رفته در بدنه و اجزای داخلی نمی باشد ، بلکه نحوه برش خوردن اجزاء و عملیات ماشین کاری انجام گرفنه روی اجزاء ، میزان کار آیی ، خدمات پس از فروش و .... نیز اهمیت بسزایی دارند.

   محل بکار گیری گیربکس حلزونی ( گیربکس کتابی چینی) و هدف از استفاده آن نقش بسزایی در انتخاب هرنوع گیربکس حلزونی دارد.

   مزایای گیربکس چینی KS سایز 40

   استفاده از گیربکس حلزونی  باعث می شود تا :

   - سیستم بدون پیچیدگی و راحت کار کند

   - بهره وری افزایش یابد

   - در وقت و هزینه صرفه جویی شود

   - هزینه های نگهداری کاهش یابد

   - سرو صدای ناشی از عملکرد سیستم کاهش یابد.

   - میزان اتلاف قدرت کاهش یابد.

   - استفاده از گیربکس KS اگرچه ممکن نیازمند هزینه بالایی باشد ، ولی این هزینه در بلند مدت باعث کاهش سایر هزینه ها می شود.

   این تیپ گیربکس حلزونی (گیربکس مکعبی چینی ) دارای ساختاری ساده و در عین حال قدرتمند می باشد ، همچنین علاوه بر تغییر سرعت از خاصیت خود قفل شوندگی برخوردارند. ساختار گیربکس حلزونی به طور کلی شامل یک چرخدنده برنجی و یک ماردون فولادی است. گیربکس مکعبی چینی نیز یک گیربکس حلزونی می باشد. گیربکس کتابی چینی (گیربکس حلزونی KS) دارای ساختاری 90 درجه می باشد و به همین جهت کاربرد چشم گیری در صنایع  دارند.

   میزان انتقال گشتاور در هرنوع گیربکس چه از نوع گیربکس خورشیدی یا هلیکال و چه از نوع مکعبی وابسته به نسبت تبدیل گیربکس است ، که وابسته به تعداد دنده های تعبیه شده در ماردون و چرخدنده های داخلی گیربکس می باشد. نسبت تبدیل در گیربکس مکعبی سایز 40 چینی از 7.5 تا 150 متغییر است. گیربکس حلزونی KS سایز 40 چینی با الکتروموتور هایی با فریم 63 و 71  قابلیت کوپل شدن دارد. به عبارتی دیگر ، این تیپ گیربکس به الکتروموتور با توان  0.12 ، 0.18 ، 0.25 ، 0.37 ، 0.55  کیلووات متصل می شود.

   بازه نسبت کاهش دور در گیربکس حلزونی  (گیربکس مکعبی ) بین 7 تا 100 متغییر است و متناسب با سایز فریم گیربکس با الکتروموتور های مختلفی قابلیت اتصال دارد. گیربکس کتابی سایز 40 چینی با نسبت تبدیل 10 ، 1400 دور ورودی گیر بکس را به 140 دور در خروجی گیربکس کاهش میدهد . در مواردی که دور خروجی کمتر از 14 باشد و یا به صورت مستقیم با یک گیربکس تولید نشود میتوان از دو گیربکس سایز مختلف  به صورت سری بهره گرفت.

   گیربکس حلزونی سری KS سایز 40 چینی با استفاده از فلنچ بغل و ورودی  به ترتیب قابلیت اتصال به الکتروموتور و مصرف کننده را دارد که این فلنچ بغل در دو نوع پایه بلند و پایه کوتاه موجود می باشد. مشخصات ظاهری و هندسی گیربکس NMRV همچنین قطر شافت خروجی گیربکس صنعتی فقط با تغییر سایز تغییر میکند و با تغییر نسبت تبدیل ابعاد تغییری نمیکند. در گیربکس حلزونی تیپ NMRV منظور از سایز گیربکس فاصله مرکز دنده تا مرکز ماردون می باشد.

   مشخصات فنی گیربکس چینی KS سایز 40

   این ابعاد در گیربکس سایز 40 به صورت زیر است :

   - فاصله مرکز دنده تا ماردون :  40 میلی متر

   - طول گیربکس با فلنچ : 120 میلی متر

   - ارتفاع گیربکس : 121.5 میلی متر

   - عرض گیربکس : 71 میلی متر

   - قطر  داخلی شافت خروجی : 18 میلی متر

   - قطر خارجی شافت خروجی : 30 میلی متر

   گیربکس KS سایز 40 در دو نوع فلنچ بزرگB5 فلنچ کوچک B14  تولید میشود. ابعاد فلنچ این گیربکس ها مطابق استاندارد کمیسیون بین المللی برق می باشد . بر طبق این استاندار برای هرفلنچ فریمی تعیین شده و مطابق همین استاندار هر فریم داری قطر شافت ثابتی می باشد. گیربکس NMRV سایز 40 با دو فریم 63 و 71 تولید میشود که قطر شافت ورودی این دو فریم به ترتیب 11 و 14 میلیمتر می باشد.

   قطر فلنچ B5 طبق استاندار برابر است با :

   - فریم 63 : 120 میلی متر 

   - فریم 71 : 160 میلی متر

   همیچنین ابعاد فلنچ B14 برابر است با :

   - فریم 63 : 90 میلی متر

   - فریم 71 : 105 میلی متر

   این ابعاد در دیتاشیت محصول نیز بیان شده است که در بخش فایلهای مرتبط قابل دسترسی است .

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان