الکتروموتور زيمنس

الکتروموتور زيمنس Siemens داراي بيش از 165 سال سابقه فعاليت تجاري بوده و از جايگاهي بالايي در سطح جهان برخوردار است.

شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens در واقع به صورت يک نيروگاه جهاني شناخته شده که مثل يک زنجيره الکتريکي عمل مي کند؛ بخش هاي مختلف اين زنجيره عبارتند از : توليد برق، انتقال و توزيع به راه حل هاي هوشمند شبکه و کاربرد کارآمد انرژي الکتريکي و همچنين در زمينه هاي پزشکي و تشخيص آزمايشگاهي.

 

الکتروموتور زيمنس

 

شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens در تاريخ سي ام اکتبر سال 2016 ميلادي، در 200 شعبه خود در سراسر کشور هاي جهان 351000 کارمند را به استخدام خود درآورده بود. شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens همچنين داراي تعداد بسيار زيادي کارخانه به ميزان 289 عدد است که همگي آنها فعال بوده، در بخش توليد و توليد عمده مشغول هستند که هيچکدام دچار مشکل نشده اند. علاوه بر تمامي اين محسّنات شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens تقريبا و شايد قطعا در تمامي کشورهاي جهان داراي دفاتر فروش و نمايندگي الکتروموتور زيمنس، دفاتر تحقيق و توسعه، انبار و ساختمان اداري مي باشد.

الکتروموتور زيمنس در ايران نيز نمايندگي داشته و تمامي  الکتروموتور هاي زيمنس اعم از الکتروموتور ضد انفجار زيمنس، الکتروموتور سه فاز زيمنس (پايه دار و فلنچ دار) قابل دسترسي است. براي خريد الکتروموتور زيمنس با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

لوکو زيمنس

گسترش و توسعه سريع

 

ممکن است اين سوال پيش بيايد که الکتروموتور زيمنس Siemens چگونه توانست در مدت نسبتا کوتاهي توسعه يابد و به جايگاه فعلي خود دست يابد؛ براي رسيدن به اين مهم در شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens از راه حل هاي مبتکرانه اي استفاده شد. الکتروموتور زيمنس Siemens براي توسعه خود از روشDigital Realty استفاده کرد و با ترکيب کردن دو پايگاه داده يعني  JDC Power Systems، Inc. و Siemens تلاش نمود به وسيله اين پايگاه ها بتواند راهکار هاي سريعتر و مقرون به صرفه تري را جهت تبديل يک فرضيه به يک برنامه عملي در صنعت مورد نظر خود ارائه کند.

براساس طرح هايي که با استفاده از پايگاه هاي داده گفته شده از آنها استخراج شد((JDC، شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens کليه تجهيزات توزيع برق را به صورت پيش بيني شده اي در اتاق الکتريکي مخصوصي نصب نمود تا از خطرات ناشي از اتصالات اين تجهيزات مانند آتش سوزي جلوگيري کرده و در جهت استقرار ايمني گام هاي تازه اي بردارد. در نتيجه اين اتفاقات Digital Realty به عنوان يک پيشرو در اين زمينه شناخته شد که البته استيو کنديچ، معاون ارشد طراحي جهاني موفقيت اين روش را کاملا به پايگاه هاي داده مرتبط مي داند.

کارخانه زيمنس

شرکت الکتروموتور زيمنس آلمان که به مرور زمان در زمينه Digital Realty موفقيت هايي به دست آورده ، داراي متخصصيني در رابطه با اين روش شده که به دليل امتحان پس دادن و موفقيت اين روش از استعداد هاي فعال حمايت مي کند و چه بسا از ايده هاي آنها در بهبود عملکرد شرکت نيز استفاده کند. به دليل وجود همکاري با افرادي که در اين زمينه با شرکت الکتروموتور زيمنس Siemens همکاري داشته اند، زماني که براي کار در اين روش صرف ميشده با صرفه جويي از 179 روز به 80 روز تقليل پيدا کرده است. اين سرعت بسيار کارآمد  و تعيين کننده بوده و در صنعت يک رکورد موفقيت آميز به حساب مي آيد.

پيوند  Digital Realty، JDC و الکتروموتور زيمنس Siemens در آينده  نه چندان دور باعث ايجاد فرصت هاي متعدد و مختلف تري در زندگي ما خواهند شد چرا که استفاده از اين طرح ها و روش ها به سرعت غير قابل باوري در جهان در حال توسعه و گسترش مي باشد. اين روش ها مي توانند رهبران پيشرويي باشند که همه ما را در صنعتي که به آن مشغوليم ياري کرده به پيشرفت ما کمک کنند و به ما قدرت و نيرويي اضافه کنند تا بتوانيم همواره مشتريان خاص خود را راضي نگه داشته و اطمينان آنها را به خود جلب کنيم.

کارخانه زيمنس

براي آگاهي از ليست قيمت الکتروموتور زيمنس با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ الکتروموتور زيمنس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نماييد.

سوال متداولسوالات متداول

الکتروموتور زيمنس اصل آلمان است يا ساخت چين؟

پاسخ: الکتروموتور زيمنس اصل تا توان 250 کيلووات در کشور چک توليد ميشود. البته در بازار ايران الکتروموتور زيمنس چيني هم ممکن هست که موجود باشد. 

الکتروموتور سه فاز زيمنس و دينام تک فاز زيمنس هم موجود داريد؟

در گروه کالا صنعتي فقط الکتروموتور سه فاز زيمنس به فروش مي رسد. براي خريد الکتروموتور تک فاز با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

ليست قيمت الکتروموتور زيمنس را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: براي دانلود ليست قيمت الکتروموتور زيمنس با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

دانلود کاتالوگ الکتروموتور زيمنس از کجا امکان پذير است؟

پاسخ: براي دانلود کاتالوگ الکتروموتور زيمنس به صفحه بانک کاتالوگ مراجعه نماييد.

الکتروموتور زيمنس گارانتي دار است؟

پاسخ: به طور کلي الکتروموتور گارانتي ندارد و اگر شرکتي يا شخصي براي الکتروموتور گارانتي ميدهد صرفاً يک تعهد فروشنده به خريدار است. لذا الکتروموتور زيمنس گارانتي ندارد ولي با توجه به تعهدي که گروه کالا صنعتي دارد، با توجه به تحويل الکتروموتور اصلي، در صورت مشخص شده ايراد کارخانه اي براي الکتروموتور ، نهايت همکاري را با مصرف کننده دارد.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان