الکتروموتور VEM

معرفي الکتروموتور VEM آلمان

شرکت الکتروموتور VEM آلمان با مديريت به موقع و درست، ايده هاي مبتکرانه و بهره مندي از مهندسين متخصص با دانش فني بالا شناخته شده است. شرکت الکتروموتور VEM  با توسعه فن آوري ساخت درايو يا اينورتر و با استفاده از ارائه راه حل هاي کارآمد کيفيت محصولات و تجهيزات خود را به بالاترين سطح رسانده ، نياز مشتريان را برطرف مي کند و در نتيجه از نظر اقتصادي هم براي خود امتيازاتي را ميخرد.

الکتروموتور VEM

شرکت الکتروموتور VEM با استفاده از پيشنهاداتي که از جانب مشتريان در رابطه با محصولات خود مثلا الکتروموتورهاي وم VEM  دريافت مي کند روحيه تغييرپذيري و انعطاف پذيري را در خود تقويت کرده و محصولات با کيفيت تري توليد مي کند ، از فن آوري هاي روز دنيا در ساخت الکتروموتورهاي وم VEM استفاده مي کند ، از کيفيت محصول مورد نظر مشتريان آگاهي دارد و همچنين از پرسنل با تجربه اي برخوردار است ؛ اينها همه مي توانند در کنار هم دلايلي براي موفقيت شرکت الکتروموتور VEM در توليد الکتروموتورها باشند.

شرکت الکتروموتور VEM آلمان داراي خدمات توزيع گسترده اي در اقصي نقاط جهان بوده ،خدمات پس از فروش فعال دارد ،سفارشات مشتريان در طي مدت زمان نسبتا کوتاهي انجام مي شود و در سطح کشور آلمان طي 36 ساعت کاري سفارشات را به دست مشتريان مي رسانند.

شرکت الکتروموتور VEM آلمان به دليل فعاليت هاي مبتکرانه و توليد محصولات جديد و با کيفيت جوايز بسياري را دريافت کرده که جايزه جهاني بوش Robert Bosch GmbH که در تاريخ 12 جولاي سال 2017 ميلادي به الکتروموتور VEM اعطا شد،يکي از اين جوايز مهم مي باشد.جايزه بوش که جايزه اي است تحت عنوان جايزه ايده آل در نوآوري ، از ميان 44 شرکت از 11 کشور جهان  که به خاطر همکاري ها و تلاش هاي تاثير گذار در اين زمينه مورد تحسين قرار گرفتند، به شرکت الکتروموتور VEM تعلق گرفت. سال جاري يعني سال 2017 از ميان سي هزار شرکتي که با بوش همکاري داشتند اين جايزه براي اولين بار تنها به يک شرکت ( الکتروموتور  VEM ) تعلق گرفت.

جايزه بوش را مدير عامل دکتر Torsten Kuntze و رولاند زنگر ، رئيس فروش شرکت الکتروموتور VEM به نمايندگي از ساير اعضا و با شعار موفقيت با همکاران دريافت نمودند . شعار موفقيت با همکاران 15 سال است که شعار اصلي شرکت الکتروموتور آلماني VEM معرفي شده است. 

از اول سپتامبر سال 2017 ميلادي يکي از نمايندگي هاي فروش الکتروموتور VEM در سنگاپور به عنوان نماينده آسيا و اقيانوسيه شروع به کار کرد. اين نمايندگي در سنگاپور مسئوليت هماهنگي واحد هاي مستقر در سنگاپور،مالزي،کره شمالي،کره جنوبي،فيليپين،اندونزي،بنگلادش،تايلند،ميانمار و ويتنام را به عهده گرفت.

شرکت الکتروموتور VEM آلمان داراي 34 سال سابقه ساخت الکتروموتور و توانسته پروژه هاي صنعتي موفقيت آميزي در ايتاليا، آلمان و قاره آسيا را در دفتر مرکزي خود در دوسلدورف آلمان مديريت نمايد. شرکت وم VEM  توانسته در دو سال اخير به دليل موفقيت هاي متوالي خود روابط بين المللي و تجاري خود را گسترش دهد و به موفقيت هاي بيشتر دست پيدا کند به طوري که کيفيت بالاي الکتروموتورهاي VEM   گواه اين ادعا هستند.

شرکت الکتروموتور VEM که در فن آوري ساخت درايور يا اينورتر نيز فعاليت دارد در اين راه از به روزترين تکنولوژي هاي موجود استفاده مي کند و از اين طريق فرصت هاي جديدي را در اختيار کاربران و مشتريان قرار مي دهد.

شرکت الکتروموتور VEM در سال 2016 نمايشگاهي در شهر Wernigerode براي عرضه الکتروموتور VEM ترتيب داد و از 223 شرکت سازنده الکتروموتور در 15 کشور جهان دعوت به حضور کرد.

الکتروموتور VEM

در اين نمايشگاه درمورد چگونگي شبيه سازي فن آوري درايو بحث شد. در مورد فن آوري ساخت درايو يا اينورتر هنوز يک بخش مبهم وجود دارد؛ اينکه در آينده نزديک اين فناوري توسط تکنولوژي خودش قابل کنترل هست يا خير مسئله اي است که در همايش تاريخ 10 و 11 اکتبر سال جاري ميلادي درمورد آن بحث خواهد شد.

شرکت الکتروموتور WEM آلمان همه ساله نمايشگاه هايي را درون و خارج از شرکت ترتيب مي دهد تا مشتريان بتوانند در ارتباط مستقيم با مديران و پرسنل باشند و بتوانند اطلاعات کاملي را درمورد درايو ها و راه حل هاي رفع مشکلات احتمالي دريافت کنند.براي شرکت در اين نمايشگاه ها و ارتباط مستقيم با کارخانه مشتريان مي توانند با کارخانه تماس گرفته و هماهنگي هاي لازم را انجام دهند.

شرکت الکتروموتور VEM شرکتي با آوازه بين المللي در زمينه ساخت الکتروموتور است که کارخانه ها، نمايندگان فروش و شرکاي زيادي را در سرتاسر جهان از جمله ايران دارد. دليل داشتن نمايندگي هاي فروش الکتروموتور VEM در اقصي نقاط جهان اين است که شرکت تمايل دارد کمترين فاصله را با مشتريان خود داشته باشد و بدون توجه به اينکه مشتري در کدام نقطه جهان زندگي مي کند بتواند با يک تماس نزديکترين ارتباط ممکن را برقرار سازد و به خدمات رساني بپردازد. شرکاي اصلي شرکت الکتروموتور VEM از ديدگاه مديران، مشتريان هستند که همواره تا رسيدن به موفقيت و نتايج مورد انتظار خود همکاري خود را قطع نمي کنند و در کنار شرکت باقي مي مانند.

الکتروموتور VEM و موسسات وابسته و شعبات داراي شبکه ارتباط وسيعي هستند که باعث شده مشتري از نحوه اين ارتباط و خدمات جامع ارائه شده احساس خوشايندي داشته باشد.

در سال 1903 ميلادي شرکت الکتروموتور وم VEM Sachsenwerk GmbH در شهر درسدن آلمان با هدف ساخت ماشين آلات الکتريکي سنگين با استفاده از همکاري متخصصان اين امر راه اندازي گرديد. اين شرکت در بيش از 110 سال ميزان انرژي لازم براي دستگاه هاي ولتاژ بالا و ولتاژ متوسط با توان 42 مگا وات در شرکت Dresden  وم VEM را تامين مي نمود.

شرکت وم VEM Sachsenwerk ماشين آلات خود را براي مشترياني که براي کاربردهاي سنگين به آنها نياز دارند مانند کوپل کردن الکتروموتور با گيربکس صنعتي و پمپ هاي بزرگ، توليد مي کند. شرکت وم VEM Sachsenwerk ماشين آلات خود را براي شرکت Dresden وم VEM با حجم کم و بهره برداري بالا و از طريق بهينه سازي انرژي الکترومغناطيسي نصب مي نمايد.

محصولات توليد شده توسط شرکت وم VEM Sachsenwerk داراي انعطاف پذيري در فرآيند توليد و کيفيت بالاي ساخت بوده و در طي عمليات توليد آنها از فن آوري هاي پيشرفته استفاده مي شود و شرکت نيز همکاري هاي خوبي نيز با دانشگاه ها و کالج هاي مرتبط دارد. امکان آزمايش توليدات در آزمايشگاه ها وجود دارد که در اين صورت تضمين کيفيت فني محصول به راحتي امکان پذير بوده ، خيال مشتري را راحت مي کنند و مي توانند ابزارآلات مورد نياز اين ماشين ها را نيز تامين کنند.

شرکت وم VEM transresch GmbH در زمينه ساخت مبدل هاي قدرت و سيستم هاي الکتريکي مثل اتومبيل هاي اتوماتيک نيز فعاليت مي کند.اين شرکت در اين زمينه داراي حداقل 5 دهه سابقه موفقيت آميز است. شرکت وم VEM transresch در طراحي محصولات خود با مهندسين با تجربه و متخصص همکاري مي کند و در مديريت پروژه هاي خود ، توليد و راه اندازي ساخت درايوها و سرويس دهي آنها از پرسنل خود بهره گرفته و با همکاري مهندسين و پرسنل، دست به ساخت و توليد موتورهاي الکتريکي ( الکتروموتور ) ، مبدل هاي قدرت،ترانسفورماتورها،راکت هاي مربوط به درايوها و دستگاه هاي کنترل کننده اين درايو ها مي زند.

بخش عمده اي از فعاليت هاي شرکت وم VEM transresch GmbH در زمينه ساخت درايو ها مربوط به تجهيزات نورد، کالاي اتوماسيون ، موتور ، دنده و همچنين سانتريفيوژ ها مي باشد. فعاليت هاي ديگري مانند ايجاد برنامه هايي براي کنترل پمپ ها و فن ها نيز از جمله خدمات ديگر اين شرکت بزرگ صنعتي مي باشند. همچنين شرکت وم VEM transresch GmbH توانايي و مهارت لازم براي ساخت مبدل هاي قدرت،مبدل هاي حرارتي و مبدل هاي فرکانسي را دارد.

الکتروموتور VEM

شرکت الکتروموتور VEM ،VEM Motors GmbH  که در منطقه  Wernigerode در کشور آلمان مستقر است، به عنوان يکي از سازندگان الکتروموتور ولتاژ پائين در جهان مطرح شده است. شرکت Vernigerode وم VEM داراي خطوط توليد و ساخت متعددي در اين منطقه است که مي تواند الکتروموتور استاندارد و ويژه اي را در محدوده توان 5/7 تا 1000 کيلو وات توليد نمايد.

شرکت الکتروموتور وم VEM Motors GmbH  براي ساخت الکتروموتور VEM فاکتورهايي مثل اثرات کار الکتروموتور بر روي محيط زيست و ميزان مصرف انرژي موجود در طبيعت را در نظر مي گيرد. شرکت الکتروموتور VEM          همچنين راه حل هايي را براي استفاده بهينه از درايو ها معرفي مي کند که در تمامي کاربردهاي صنعتي درايو ها در کليه برنامه ها ضروري است. شرکت وم VEM Motors GmbH  الکتروموتورهايي در کلاس IE2 و IE3 توليد مي کند که ميزان بهره وري بالا و مصرف انرژي کمتري دارند و براي توسعه صنعت حائز اهميت هستند . محصولات توليد شده توسط شرکت وم VEM Motors GmbH مثل الکتروموتورهاي WEM داراي ويژگي هايي است که اطمينان سايرين را نسبت به کيفيت بالاي اين توليدات بالا برده است ؛ در ساخت اين محصولات تمامي استانداردهاي کيفيتي رعايت شده اند ، در ساخت آنها دقت لازم به کار برده شده و در کوتاه ترين زمان ممکن به مشتري عرضه مي شوند.

الکتروموتورهاي کم ولتاژ وم VEM در اندازه هاي نسبتا کوچکي ساخته مي شوند ، طول عمر بالايي دارند و کاملا سازگار با محيط زيست طراحي شده اند که اين خود نشانه عملکرد قابل قبول و کارايي بالاي الکتروموتور هاي وم VEM مي باشد.موتورهاي الکتريکي (الکتروموتور ها) و درايو هاي ساخته شده توسط شرکت وم VEM Motors GmbH کاملا قابليت اصلاح شدن دارند و مي توانند در تمام نقاط جهان مورد بهره برداري قرار گيرند و همچنين در کاربري هايي مثل حمل و نقل و متالوژي مواد شيميايي استفاده شوند.

در طي صد سال گذشته شرکت وم VEM Thurm GmbH از شرکت سازنده الکتروموتورهاي استاندارد به شرکتي تبديل شد که به صورت سفارشي براي ارگان هاي مختلف الکتروموتور هاي وم VEM را طراحي و توليد مي کند.الکتروموتورهاي وم VEM داراي توان در محدوده 6/0 تا 5/7 کيلو وات و ارتفاع شفت 56 تا 132 ميلي متر مي باشند.

يکي از سايتهاي توليد شرکت وم VEM Thurm GmbH سايت ZwicKau مي باشد که پرسنلي که در اين سايت مشغول به کار هستند از امکانات آن اطمينان دارند و الکتروموتورهايي مي سازند که از نظر انعطاف پذيري و مونتاژ در سطح بالايي از کيفيت قرار دارند.

vem کارخانه

پرسنلي که ايده هاي نوآورانه در زمينه ساخت الکتروموتورهاي وم VEM دارند به بهبود شرايط کار کمک مي کنند و مي توانند شرايطي پديد آورند که راه حل هاي جديدي به دست آيند و مشتريان را در انتخاب محصول مورد نظرشان ياري نمايند.براي ساخت و توليد الکتروموتورهاي وم VEM از تکنولوژي روز توليد و از منابع با کيفيت و کارآمد استفاده مي کنند؛ بنابراين اطمينان لازم درمورد کارايي و کيفيت الکتروموتور هاي وم VEM وجود دارد.

الکتروموتورهاي وم VEM Thurm مي توانند راه حل مناسبي براي استفاده از درايو ها باشند و آنها را براي شرکت در فرآيندهاي اقتصادي و همچنين استفاده صنعتي در کارخانجات و تجهيزات آماده کنند.

شرکت وم VEM در ابتدا يک توليد کننده و يا سازنده کلاسيک در عرصه الکتروموتورها بود که با گذشت زمان و از سال ???? ميلادي به يکي از پيشرفته نرين کارخانه هاي سازنده الکتروموتور در جهان تبديل شد.اين شرکت توانست راهکار هاي مهم و کارآمدي را در صنعت ارائه کرده و بتواند طيف توليدات خود را گسترش داده و در عرصه ساخت وـتوليد ترانسفورماتورها،مبدل هاي فرکانسي و مبدل هاي قدرت و الکتروموتورهاي کم ولتاژ با توان ??/? تا ?? مگاوات، قدم هاي مهمي را بردارد.شرکت  وم VEM در بين کارکنان خود پرسنل مجرب و متخصصي داشته کهه با توجه به مهارت هاي آنان همواره پروژه هاي سنگين و پيشرفته اي را در دست انجام دارد.

شرکت وم VEM به همراه کليه مديران و کارکنان خود محصولاتي را توليد مي نمايد که به صورت پايدار وـسزمايه اي براي نسل هاي آينده باشند،از لحاظ اجتماعي،اقتصادي و محيط زيست باعث ايجاد آسيب نشوند،داراي بيشترين ميزان بهره وري انرژي باشند و کمترين نقش را در آلودگي هوا داشته باشند.

شرکت WEM مردم را بهترين شرکاي خود مي داند و تلاش مي کند به عنوان يک شريک قابل اطمينان به تمامي تعهدات خود عمل نمايد ؛ شرکت وم VEM در راستاي اين هدف خود محصولاتي با کيفيت بالا توليد مي کند و مي کوشد در کمترين زمان ممکن محصول براي مثال الکتروموتور وم VEM توليد شده را به دست مشتري برساند.

از ديگر اهداف مهمي که شرکت وم VEM اين است که محيط زيست را امانتي از نسل هاي آينده نزد خود بداند و براي حفظ آن نهايت تلاش خود را به کار گيرد و با استفاده از سيستم جامع مديريت محيط زيست در فرآيند توليد در مصرف انرژي صرفه جويي کند.

تمرکز اصلي شرکت وم VEM براي توليد الکتروموتورهاي وم VEM افزايش ميزان بهره وري از انرژي،کاهش ميزان استفاده از انرژي و صرفه جويي در مصرف مواد خام مي باشد.براي دستيابي به اين اهداف شرکت وم VEM براساس گواهينامه استاندارد DIN ISO 14001 و DIN ISO 150001 عمل مي کند.

وجود کارکنان متعهد،مسئوليت پذير و با انگيزه اي که نسبت به شرح وظايف خود آگاهي کامل دارند نيز در بهبود شرايط فعلي کار و پيشبرد اهداف اساسي شرکت اهميت بسزايي دارند.

وم آلمان     موتور VEM در مشهد       الکتروموتور وم VEM       موتور VEM در بجنور        در بيرجند   

براي آگاهي از ليست قيمت الکتروموتور وم VEM با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ الکتروموتور وم VEM با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان