اسپرینکلر دکوراتیو هارنس

اسپرینکلر دکوراتیو را میتوان یکی از زیباترین جایگزین ها برای اسپرینکلرهای آتشنشانی دانست. این محصول با نام های آبفشان دکوراتیو، بارنده مخفی و Decorative Sprinkler در بازار شهرت دارد.

موجود
۳۸۰,۰۰۰ تومان
۳۵۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   برند اسپرینکلر
   هارنس
   بازه زمانی ارسال
   یک روز کاری
   مشخصات فنی
   جنس آلیاژ بدنه اسپرینکلر
   برنج به روش فورج و کفی مخفی به رنگ دلخواه و سفارشی
   سرعت عملکرد و سایز حباب
   استاندارد 5 میلیمتر و واکنش سریع 3 میلیمتر
   سایز و جنس پوشش صفحه
   68 میلیمتر - Dlameter
   ضریب پاشش
   80 (5.6)
   سایز اسپرینکلر
   1/2 اینچ
   وزن محموله (گرم)
   600
   ابعاد mm (طول-عرض-ارتفاع)
   100*100*93
  • ...
  • نقد و بررسی
  • این محصول با نام های اسپرینکلر مخفی یا دکوراتیو شهرت دارد. بسته بندی این محصول بسیار زیبا و به صورت تکی و آکوستیک شده بوده و هر یک عدد داخل یک بسته بندی است. این موضوع حتی در نمونه های خارجی هم رعایت نشده و به صورت چندتایی در یک بسته به بازار عرضه می شود. به واسطه ظرافت و حساسیت این قطعه، بسته بندی میتواند رکن بسیار مهمی برای خریدار باشد. اسپرینکر دکوراتیو از دو بخش اصلی کاور یا درپوس و اسپرینکلر اصلی تشکیل شده است. کاور از یک کفی ساخته شده که با یک فنر به قطعه بدنه متصل شده است. بدنه و کفی در سه نقطه خاص با فنر به کفی متصل شده است.

    اسپرینکلر داخل یک محافظ پلاستیکی است که توصیه می شود تا زمان نصب کامل اسپرینکلر، محافظ نارنجی بر روی کاور باقی بماند. دفلکتور یا خورشیدی متصل به اسپرینکلر از مس مرغوب تولید شده و با دو جک به بدنه اصلی اسپرینکلر متصل است. بالب یا حباب شیشه ای نیز در وسط قرار دارد که در دماهای مختلف شکسته شده و به جریان آب اجازه خروج و پاشش می دهد. این قطعه استاندارد UL آمریکا را دارد و در نهایت پلانجر یا فنر پلانجر که در بالای حباب تعبیه شده است. بر روی بدنه رزوه هایی وجود دارد که اسپرینکلر میتواند به صورت رزوه ای درون قاب اسپرینکلر چرخیده و نصب شود.

   اسپرینکلر دکوراتیو هارنس دارای ضریب پاشش 80 و سایز 1/2 اینچ است. سایز حباب به صورت استاندارد 5 میلیمتر و واکنش سریع 3 میلیمتر می باشد. حباب اسپرینکلر بنا به درخواست مشتری در درجه حرارت های دمای 57، 68، 79، 93، 141 و 182 درجه سانتیگراد تولید و عرضه می شود. سایز پوشش صفحه آن 68 میلیمتر است و فشار کاری 12.1 بار را تحمل می کند.

   جنس بدنه برنج به روش فورج است و کفی مخفی آن به رنگ های مختلف قابل تولید است. در حال حاضر رنگ های سفید بیشترین طرفدار را دارد و اولویت سفارش گذاری به شمار می رود.

   ساختمان اسپرینکلر دکوراتیو

   گواهینامه های دریافت شده توسط شرکت هارنس برای اسپرینکلر های دکوراتیو شامل UL Glass Bulb و ISIRI می باشد و همچنین و تاییده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری را نیز دارد.

   نحوه عملکرد

   وقتی دمای محیط به 57 درجه می رسد، درپوش از بدنه جدا شده و خورشیدی یا دفلکتور به صورت دراپ داون Drop down به پایین افتاده و با افزایش دما تا 68 درجه سانتیگراد بالب یا حباب شیشه ای ترکیده و آب به پایین سرازیر خواهد شد و  در این لحظه چتر پاشش ایجاد خواهد شد.

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان