الکتروموتور ضد انفجار موتوژن تبریز

برای مشخص کردن مدل دقیق و قیمت محصول با کارشناسان فروش در تماس باشید. قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۰ تومان
۱۴,۲۶۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   گارانتی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   ملاحظات مربوط به گارانتی
   دریافت گارانتی کالا منوط بر ارسال آن برای شرکت تولید کننده یا نماینده آن است و در صورتی که ایراد از مصرف کننده نباشد، شامل گارانتی خواهد شد.
   مدت زمان گارانتی
   18 ماه
   برند الکتروموتور
   موتوژن Motogen
   مشخصات فنی
   نوع اتصال
   پایه دار (برای سفارش نوع فلنچ دار با کارشناسان فروش تماس بگیرید)
   منبع الکتریکی الکتروموتور
   سه فاز
  • ...
  • نقد و بررسی
  • در ایران شرکت های خارجی زیادی اقدام به واردات الکتروموتور ضد انفجار به ایران کرده اند و شرکت موتوژن نیز با توجه زیرساختی که ایجاد کرده است اقدام به ساخت موتور ضد حریق در ایران کرده است.

   الکتروموتور موتوژن با گرفتن مجوزهای لازم برای تولید الکتروموتور ضد انفجار ایرانی اقدام به ساخت این الکتروموتور مهم در ایران کرده است. الکتروموتور ضد انفجار ایرانی موتوژن را میتوان اولین الکتروموتور ضد جرقه در ایران دانست.

   این موتور با دانش فنی ABB فنلاند تولید شده است و اولین تولید کننده الکتروموتور های ضد انفجار در ایران بر اساس استاندارد و گواهی Atex به شمار می رود. صادر کننده گواهی ضد انفجار موتوژن شرکت LCIE است و در دو مدل EEXd و EExde تولید می شود.

   بر اساس اطلاعاتی که در بروشور تبلیغاتی این شرکت آمده، الکتروموتور ضد جرقه موتوژن IIC و T4 است. اما برای اطمینان از این مشخصات با کارشناسان فروش کالا صنعتی در ارتباط باشید. علاوه بر این موتور ضد جرقه موتوژن مجهز به ترمیستور بوده و دارای گواهی های CE اروپا و SGS نیز می باشد.

   برای آگاهی از لیست قیمت موتور ضد انفجار موتوژن و دریافت کاتالوگ و مشخصات الکتروموتور ضد حریق موتوژن با کارشناسان فروش در تماس باشید.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان