دمنده صنعتی 3000 دور ایرانی منتظری

برای مشخص کردن دقیق نوع دمنده صنعتی با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ دمنده صنعتی به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

نکته مهم: دمنده های فوق برای جابجایی هوا با دمای محیط میباشد جهت جابجایی مواد یا هوا با دمای بالاتر از 50 درجه حتما قبلا اطلاع داده شود.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۰ تومان
۱,۰۰۲,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   بازه زمانی ارسال
   نیاز به پیگیری از تامین کننده
   مشخصات فنی
   لوازم جانبی دمنده
   با الکتروموتور تک فاز , با الکتروموتور سه فاز, بدون الکتروموتور
   • کاربر مهمان
   • یکشنبه 26 مرداد 1399 - 08:05
   • 0
   • 0
   سلام قیمت دمنده ۳۰۰۰ دور چنده
   کد مقابل را وارد کنید ...
  • نقد و بررسی
  • دمنده صنعتی منتظری

   دمنده منتظری را میتوان یکی از برند های محبوب در بین صنعتگران دانست. این دمنده در شهر مشهد تولید شده و به سراسر ایران ارسال می شود.

   برای دریافت مشخصات کامل و انتخاب صحیح این دمنده با کارشناسان فروش در تماس باشید. اولین گزینه برای دمنده ها مدل A20P9 است که عموماً به فن کبابی شهرت دارد.

   در این دمنده قدرت موتور مورد نیاز 0.25 کیلووات بوده و قطر پروانه 20.5 سانتیمتر است. ماکزیمم هوادهی آن 185 متر مکعب در ساعت بوده و 300 پاسکال فشار دارد.

   دمنده منتظری

   دمنده 2 اینچ منتظری

   مدل بعدی دمنده منتظری را میتوان 2 اینچ نیم اسبی دانست. این دمنده دارای دو مدل آلومینیومی و آهنی مخروطی است.

   مدل آلومینیومی با کد A26P9 و مدل آهنی با کد I33C12 در بازار موجود است. دمنده نیم اسب آلومینیومی 9 پره بوده و آهنی مخروطی دارای 12 پره است.

   دبی ماکزیمم در مدل آلومینیومی 345 متر مکعب در ساعت و نمونه آهنی 525 متر مکعب در ساعت است. فشار نیز به ترتیب 1000 و 1900 پاسکال است.

   دمنده 2.5 اینچ منتظری

   وع دیکر از دمنده های منتظری سری 2.5 اینچ با مدل I35C12A و بدنه آهنی مخروطی است که با الکتروموتور یک اسب بخار نصب می شود.

   پروانه 12 پره با قطر 35 سانتیمتر دارد و 845 متر مکعب دبی با فشار 2500 پاسکال را تامین میکند. این نوع دمنده بسیار پر مصرف بوده و دارای تقاضای زیادی است.

   انواع دمنده منتظری

   دمنده 3 اینچ منتظری

   منده 3 اینچ منتظری را با الکتروموتور 1.5 اسب بخار یا همان 1.1 کیلووات به کار می برند. I35C12B بسیار شبیه دمنده 2.5 اینچ است منتها دبی بیشتری دارد.

   قطر پروانه و فشار دهانه خروجی دقیقاً یکسان است اما دبی تقریباً 1.5 برابر شده است.

   البته در مواردی برای گرفتن دبی و فشار بیشتر، میتوان از این دمنده با الکتروموتور 3 اسب بخار نیز استفاده کرد که حدود 1500 متر مکعب در ساعت دبی و 3500 پاسکال فشار را تامین می کند.

   دمنده 4 اینچ منتظری

   منده 4 اینچ منتظری میتواند به سه نوع الکتروموتور کوپل شود. 4 و 5.5 و 7.5 اسب بخار، اما قطر پروانه در هر یک از این مدل ها متفاوت است.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان