پمپ آب محیطی پنتاکس Pentax تکفاز 1 اسب مدل PM80

برای مشخص کردن دقیق نوع پمپ پنتاکس با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ پنتاکس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. پمپ pm80 پنتکس دارای 18 ماه گارانتی است که با تایید بازرس اتحادیه قابل پیگیری می باشد.

رنگبندی:
ثبت سفارش
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مربوط به قیمت
  با توجه به نوسان قیمت ها از سوی شرکت سازنده و نوسانات دلار، قیمت بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است
  گارانتی
  نوع پمپ
  پمپ سانتریفیوژ
  برند
  پنتاکس PENTAX
  مشخصات فنی
  جنس پوسته
  آلومینیوم Aluminium
  جنس پروانه
  برنج Brass
  بازه هد ماکزیمم پمپ
  50 تا 80 متر
  بازه دبی ماکزیمم پمپ
  2 تا 5 مترمکعب در ساعت
  قطر دهانه ورودی پمپ
  1 اینچ
  قطر دهانه خروجی پمپ
  1 اینچ
  منبع انرژی
  برق تک فاز
 • ...
 • نقد و بررسی
 • پمپ جابجایی مثبت با ساکشن در جلو، برای مصارف خانگی سبک با راندمان کاری قابل توجه

  بدنه پمپ از چدن یا برنز ساخته شده است.براکت موتور از جنس چدن یا برنز است.جنس پروانه از برنج است.آب بندی مکانیکی پمپ از سرامیک و گرافیت است.شافت موتور، استیل 416 می باشد.دمای عملیاتی پمپ برای سیال 0 درجه تا 90 درجه سانتی گراد است.فشار عملیاتی این پمپ حداکثر 6 بار است.مشخصات موتور نیز عبارت است از موتور دو پل کلاس حرارتی F و درجه حفاظتی IP44 است.ابعاد پمپ به صورت 17 سانتی متر طول، 19.5 سانتی متر عرض و 15 سانتی متر ارتفاع می باشد.وزن این پمپ 9.5 کیلوگرم است.

  سازنده پمپ PM 80  پنتاکس کارخانه پنتاکس است کار خانه پنتاکس یک کمپانی ایتالیا واقع درچند کیلومتری  شهر Verna  ایتالیا  است ،  پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  پمپ سانتریفوژکه تحت عملکرد نیروی گریز از مرکز می باشد (عکس العمل نیروی گریز از مرکز به صورت مرکز گرا )  است ، پمپ محیطیPM 80  پنتاکس در دو کد تک فاز و سه فاز  پمپ محیطی  PMT 80 کد سه فاز این سری می باشد . پمپ های محیطی و بشقابی اصولا در مصارف خانگی کاربرد دارند و عملکرد آنها براساس نیروی گریز از مر کز است .

  خصوصیات فیزیکی :

  جنس بدنه پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  از چدن ضدزنگ و در بعضی مواقع از برنز می باشد هم چنین جنس پروانه پمپ از برنج می باشد ،جنس مکانیکال سیل پمپ محیطیPM 80  پنتاکس از سرامیک و گرافیت تولید شده است ، شافت موتور  پمپ از استینلس استیل AISI 416  و براکت موتور نیز از چدن ضد زنگ یا برنز است ،ابعاد جعبه پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  طول 300 میلی متر و عرض 170 میلی متر ، ارتفاع 195 میلی متر می باشد ، قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ محیطیPM 80  پنتاکس   یکسان بوده و برابر یک اینچ است .وزن پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  10.5 کیلو گرم می باشد.


  خصوصیات عملکردی :

  پمپ محیطیPM 80  پنتاکس   در دو مدل تک وسه قاز که در مدل تک فاز قابلیت اجرا شدن بابرق شهری را دارد توان پمپ برابر یک اسب بخار که معادل 0.74 کیلووات  می باشد توان پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  در مدل تک فاز و سه فاز باهم برابر است .محدوده دمای سیال ورودی به پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  بین صفر تا 90درجه سانتی گراد متغییر است بدیهی است دمای بیشتر از این مقدار سبب خراب شدن اجزای داخلی موتور پمپ می شود .
  ماکزیمم دبی پمپ محیطیPM 80  پنتاکس 50لیتر بردقیقه  و تا ارتفاع 18 متری پاسخ گو است  ، در حداقل دبی  تا ارتفاع 65 متری جوابگو است و توانایی ایجاد فشار تا 8 بار را دارد   ، پمپ محیطیPM 80  پنتاکس   دارای کلاس حرارتی  F و درجه حفاظتی  IP44  است ، پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  در دبی 40 لیتر بر دقیقه تا ارتفاع 30 متری جوابگو است . هم چنین آمپر پمپ در مدل تک فاز برای فرکانس 50 هرتز برابر (230V×1)   ودر مدل سه فاز برای فرکانس 50 هرتز برابر (400V×3)  است .

  کاربردها :

  پمپ محیطی (خورشیدی ) به دلیل هد و دبی پایین برای مصارف خانگی کاربرد دارند ، و برای مسائل صنعتی که نیاز به دبی بالا ندارد مورد استفاده قرار می گیرند ، پمپ محیطیPM 80  پنتاکس مناسب برای ساختمان کم ارتفاع و تا طبقه پنجم جوابگو است ،در دبی 40 لیتر بردقیقه تا ارتفاع 30 متری پاسخ گو است اگر 1.5 بار افت فشار در لوله را حساب کنید ، تا طبقه پنجم جوابگو است 
  همان طور که در قسمت خصوصیات عملکردی ذکر شد ماکزیمم دبی پمپ محیطیPM 80  پنتاکس  50 لیتر بردقیقه است به عبارتی مناسب برای یک واحد است در صورت نیاز برای تعداد واحد بیشتر پمپ لئو مدل 2ACm300H  پشنهاد می شود. پمپ محیطیPM 80  پنتاکس دارای مکش پایین و حداکثر 8 متر می باشد .

  پمپ آب دو پروانه LEO لیو 4 اسب مدل 2ACm300H

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان