کفکش دو اینچ 25.8 متری لئو LEO مدل QDX10-18-1.1

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

موجود
۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   مشخصات فنی
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   40 درجه سانتیگراد
   جنس پوسته
   چدن ضد زنگ HT200
   جنس پروانه
   آلیاژ آلومینیوم سخت
   مدل پمپ لئو LEO
   کفکش
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استیل, کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   20 تا 30 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   5 تا 10 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کفکش QDX 10-18-1.1 لئو

   پمپ کفکش QDX 10 -18-1.1 A  لئو مونتاژ شده توسط کارخانجات صنعتی لئو می باشد ، کمپانی لئو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ صنعتی و خانگی در جهان می باشد ، اگر قرار باشد از ده تولید کننده برتر پمپ در جهان را معرفی کنیم قطعا نام کمپانی لئو در اسامی آنها خواهد درخشید ، محصولاتی که کمپانی لئو وارد عرصه بازار می کند دارای کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب می باشد کمپانی لئو محصولات خود را به 100 کشور مختلف در سراسر جهان ارسال می کند به علت کیفیت و قیمت مناسب دارای محبوبیت جهانی است.

   محصولات کمپانی لئو دارای 24 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد ، همان طور که می دانید پمپ یک کالا صنعتی ضروری و بسیار مهم چه در امور صنعتی و چه در امور خانگی و کشاورزی پس برای اینکه یک انتخاب درست و به جا داشته باشید و هنگام کار پمپ عملکرد دلخواه خود را دریافت کنید به دقت کاتالوگ پمپ و یا خصوصیات فیزیکی و عملکردی پمپ را مطالعه کنید .

   بیشتر بخوانید :

   یک اشتباه عامیانه در انتخاب پمپ این است که مردم فکر می کنند بهترین پمپ پمپی است که دارای توان بالا و ابعاد بزرگ است بلکه این اشتباه است بهترین پمپ پمپی است که بتواند عملکرد دلخواه شما در مدت زمانی که مد نظرتون  است اجرا کند برای شناخت بیشتر  در این موضوع باید مقدار دبی و هد مورد نیاز تان در هنگام کار را محاسبه کرده و پمپی که می تواند این مقدار دبی و هد را برای شما فراهم کند را انتخاب کرده تا در خرید پمپ و هم چنین میزان برق مصرفی پمپ صرفه جویی کنید .

   اطلاعات کد گذاری پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو  به شرح زیر می باشد :

   حرف QDX  در سریال پمپ به معنی این است که پمپ جزء دسته کفکش می باشد وجود حرف D در اطلاعات پمپ نشان برق مصرفی پمپ بود در صورت حذف  حرف D پمپ با برق سه فاز راه اندازی می شود در غیر این صورت پمپ با برق تکفاز اجرا می شود ، عدد 10 بیانگر محدوده کاری دبی پمپ بوده و هم چنین عدد 18 محدوده کاری هد است عدد 1.1 نشان دهنده توان پمپ برحسب کیلو وات می باشد ، حرف A بیانگر این است که پمپ دارای فلوتر اتوماتیک می باشد .

    

    

   QDX

    

   خصوصیات فیزیکی :

   قطر دهانه خروجی پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو 2 اینچ بوده که معادل 6.5 سانتی متر است ، ابعاد جعبه پمپ دارای طول452 میلی متر ، عرض300 میلی متر و ارتفاع240 میلی متر می باشد ، هم چنین  این سری از کفکش های لئو دارای 22 کیلو گرم وزن می باشند ، جنس قسمت های مختلف پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو   به شرح زیر می باشد :

   قسمت بدنه پمپ از جنس الومینیم بوده ، هم چنین قسمت بالایی کفکش (Top Cover) نیز از همین جنس می باشد ، دستگیره پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو  نیز از پلاستیکی می باشد ، جنس پروانه این کفکش از آلیاژ آمینیوم سخت بوده هم چنین جنس مکانیکال سیل استفاده شده در پمپ از جنس کربن و سرامیک است .

   خصوصیات عملکردی :

   پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو دارای ماکزیمم دبی (آبدهی)275 لیتر بردقیقه می باشد ، هم چنین دارای ماکزیمم هد 25.8ر است این مقدار هدو دبی  مقدار ماکزیمم بوده و عملا در هنگام کار از این مقدار کمتر خواهد شد  .

   اصولا این سری از کفکش های لئو حداکثر مقدار آبی که می توانند در آن غوطه ور شوند 5 متر است ، مقدار درجه حرارت سیال ورودی به پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو  کمتر از 40 درجه سانتی گراد باید باشد ،

   محدوده  PH سیال ورودی نیز بین 6.5 تا 8 باید باشد بدیهی است اگر PH  سیال از این مقدار کمتر یا بیشتر شود می توانند به اجزای داخلی پمپ صدمه جدی بزند پس به این نکته توجه کنید که این کفکش قادر به پمپاژ سیالاتی با خاصیت اسیدی قوی و بازی قوی نیست. پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو  دارای کلاس حرارتی IP68  و کلاس محافظتی B می باشد .

   کاربردها :

   پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو  به علت دارابودن مقدار دبی (آبدهی) بالا می تواند گزینه مناسبی برای مکان هایی که نیازبه دبی بالا با ارتفاع  نسبتا متوسط دارند باشد ، یکی از کاربردهای وسیع این کفکش استفاده در مصارف خانگی است اعم از تهیه آب و زهکشی ساختمان .

   نمونه دیگر از کاربردهای پمپ کفکش QDX 10-18-1.1  لئو  استفاده در کشیدن آب از چاه های شهری می باشد ، هم چنین می توانید برای آبیاری مزارع کشاورزی و زمین های باغی نیز از این کفکش می توانید استفاده کنید.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان