پمپ کفکش فلوتر دار لئو QDX1.5-32-0.75A

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مهم
  در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
  گارانتی
  برند پمپ
  لئو چین LEO
  برند
  لیو LEO
  مشخصات فنی
  حداکثر دمای سیال پمپ شونده
  40 درجه سانتیگراد
  جنس پوسته
  چدن ضد زنگ HT200
  جنس پروانه
  آلیاژ آلومینیوم سخت
  نوع پمپ
  پمپ کفکش, پمپ استیل
  بازه هد ماکزیمم پمپ
  20 تا 30 متر
  بازه دبی ماکزیمم پمپ
  5 تا 10 مترمکعب در ساعت
  قطر دهانه خروجی پمپ
  1 اینچ
  منبع انرژی
  برق تک فاز
 • ...
 • نقد و بررسی
 • پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A لئو

  پمپ کفکش QDX 1.5 -32-0.75 A  لئو مونتاژ شده توسط کارخانجات صنعتی لئو می باشد ، کمپانی لئو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ صنعتی و خانگی در جهان می باشد ، اگر قرار باشد از ده تولید کننده برتر پمپ در جهان را معرفی کنیم قطعا نام کمپانی لئو در اسامی آنها خواهد درخشید ، محصولاتی که کمپانی لئو وارد عرصه بازار می کند دارای کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب می باشد کمپانی لئو محصولات خود را به 100 کشور مختلف در سراسر جهان ارسال می کند به علت کیفیت و قیمت مناسب دارای محبوبیت جهانی است.

  محصولات کمپانی لئو دارای 24 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد ، همان طور که می دانید پمپ یک کالا صنعتی ضروری و بسیار مهم چه در امور صنعتی و چه در امور خانگی و کشاورزی پس برای اینکه یک انتخاب درست و به جا داشته باشید و هنگام کار پمپ عملکرد دلخواه خود را دریافت کنید به دقت کاتالوگ پمپ و یا خصوصیات فیزیکی و عملکردی پمپ را مطالعه کنید .

  بیشتر بخوانید :

  یک اشتباه عامیانه در انتخاب پمپ این است که مردم فکر می کنند بهترین پمپ پمپی است که دارای توان بالا و ابعاد بزرگ است بلکه این اشتباه است بهترین پمپ پمپی است که بتواند عملکرد دلخواه شما در مدت زمانی که مد نظرتون  است اجرا کند برای شناخت بیشتر  در این موضوع باید مقدار دبی و هد مورد نیاز تان در هنگام کار را محاسبه کرده و پمپی که می تواند این مقدار دبی و هد را برای شما فراهم کند را انتخاب کرده تا در خرید پمپ و هم چنین میزان برق مصرفی پمپ صرفه جویی کنید .

  اطلاعات کد گذاری پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  به شرح زیر می باشد :

  حرف QDX  در سریال پمپ به معنی این است که پمپ جزء دسته کفکش می باشد وجود حرف D در اطلاعات پمپ نشان برق مصرفی پمپ بود در صورت حذف  حرف D پمپ با برق سه فاز راه اندازی می شود در غیر این صورت پمپ با برق تکفاز اجرا می شود ، عدد 15 بیانگر محدوده کاری دبی پمپ بوده و هم چنین عدد 14 محدوده کاری هد است عدد 1.1 نشان دهنده توان پمپ برحسب کیلو وات می باشد ، حرف A بیانگر این است که پمپ دارای فلوتر اتوماتیک می باشد .

   

   

  QDX

   

  خصوصیات فیزیکی :

  قطر دهانه خروجی پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو 2.5 اینچ بوده که معادل 6.5 سانتی متر است ، ابعاد جعبه پمپ دارای طول 45.2 سانتی متر ، عرض 30 سانتی متر و ارتفاع 24 سانتی متر می باشد ، هم چنین  این سری از کفکش های لئو دارای 24 کیلو گرم وزن می باشند ، جنس قسمت های مختلف پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو   به شرح زیر می باشد :

  قسمت بدنه پمپ از جنس چدن ضد زنگ بوده ، هم چنین قسمت بالایی کفکش (Top Cover) نیز از همین جنس می باشد ، دستگیره پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  نیز از پلاستیکی می باشد ، جنس پروانه این کفکش از آلیاژ آمینیوم سخت بوده هم چنین جنس مکانیکال سیل استفاده شده در پمپ از جنس کربن و سرامیک است .

  خصوصیات عملکردی :

  پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو دارای ماکزیمم دبی (آبدهی) 500 لیتر بردقیقه معادل 30 متر مکعب برساعت می باشد ، هم چنین دارای ماکزیمم هد 15 متر است این مقدار هدو دبی  مقدار ماکزیمم بوده و عملا در هنگام کار از این مقدار کمتر خواهد شد مقدار دبی کار و هد کاری پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  در 300 لیتر بردقیقه (18 متر مکعب برساعت) 12.5 متر توانایی پمپاژ آب را دارد .

  اصولا این سری از کفکش های لئو حداکثر مقدار آبی که می توانند در آن غوطه ور شوند 5 متر است ، مقدار درجه حرارت سیال ورودی به پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  کمتر از 40 درجه سانتی گراد باید باشد ،

  محدوده  PH سیال ورودی نیز بین 6.5 تا 8 باید باشد بدیهی است اگر PH  سیال از این مقدار کمتر یا بیشتر شود می توانند به اجزای داخلی پمپ صدمه جدی بزند پس به این نکته توجه کنید که این کفکش قادر به پمپاژ سیالاتی با خاصیت اسیدی قوی و بازی قوی نیست. پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  دارای کلاس حرارتی IP68  و کلاس محافظتی B می باشد .

  کاربردها :

  پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  به علت دارابودن مقدار دبی (آبدهی) بالا می تواند گزینه مناسبی برای مکان هایی که نیازبه دبی بالا با ارتفاع  نسبتا متوسط دارند باشد ، یکی از کاربردهای وسیع این کفکش استفاده در مصارف خانگی است اعم از تهیه آب و زهکشی ساختمان .

  نمونه دیگر از کاربردهای پمپ کفکش QDX 15-14-1.1A  لئو  استفاده در کشیدن آب از چاه های شهری می باشد ، هم چنین می توانید برای آبیاری مزارع کشاورزی و زمین های باغی نیز از این کفکش می توانید استفاده کنید.

   

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان