تخفیف شگفت انگیز

دستگاه مغز شکن اتوماتیک 110 کیلوگرم در ساعت

برای مشخص کردن مدل دقیق و قیمت محصول با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ظرفیت برای محصولات مختلف

گردو 110 کیلو گرم در ساعت
بادام 110 کیلو گرم در ساعت
پسته 150 کیلو گرم در ساعت
فندق 150 کیلو گرم در ساعت
موجود
۰ تومان
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • نقد و بررسی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • دستگاه‌های صنعتی امروزه برای هر کاری تولید می‌شوند. این کار می‌تواند تولید یک قطعه مهم در مراکز صنعتی تا پوست کردن آجیل و مواردی از این‌ دست باشد. هدف این محصولات راحت کردن انجام فعالیت‌هایی است که می‌تواند وقت زیادی را بگیرد.

   در حال حاضر دستگاه پوست کن آجیل به شکلی مناسب طراحی شده است که می‌تواند به‌ راحتی هر نوع آجیلی را برای شما پوست بکند.

   پوست کردن آجیل خصوصاً در محصولاتی مانند بادام که پوست سختی دارند، می‌تواند اذیت کننده باشد؛ از این‌رو دستگاه‌هایی برای این کار طراحی شده است. احتمالاً بسیاری از شما اطلاع چندانی درباره این محصول که تازه به بازار عرضه شده‌ ندارید؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با خصوصیات آن‌ آشنا کنیم.

   دستگاه مغز شکن

   دستگاه مغز شکن یک دستگاه همه فن حریف برای مغز کردن انواع خشکبار می باشد، این دستگاه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع برای انواع محصولات در سایزهای مختلف می باشد که بنا به سفارش مشتری به صورت تک فاز و سه فاز قابل تولید است.

   همچنین برای جلوگیری از داغ کردن موتور یک فن خنک کننده تعبیه شده که باعث عمر بیشتر الکتروموتور می شود و برای هدایت محصول به داخل مخزن شکن از موتور ویبره استفاده می شود.

   دستگاه مغز شکن

   ظرفیت برای محصولات مختلف

   گردو 110 کیلو گرم در ساعت
   بادام 110 کیلو گرم در ساعت
   پسته 150 کیلو گرم در ساعت
   فندق 150 کیلو گرم در ساعت

    

   دستگاه پوست کن

   کاربرد دستگاه پوست‌کن

   همان‌طور که از نامش پیداست، این محصول وظیفه دارد هر نوع آجیلی را پوست بکند. آجیل‌های مصرفی و رایج در کشورمان پسته، بادام‌هندی، بادام‌زمینی، بادام درختی، گردو، تخمه، فندق و غیره هستند.

   پوست کردن هر یک از این محصولات خصوصاً مدل‌هایی مانند بادام درختی که پوست سختی دارند، سخت و حتی در مواردی نشدنی است. مطمئناً مصرف مغز هر یک از این آجیل‌ها می‌تواند لذیذ‌تر باشد؛ اما در بازار قیمت مغز و آجیل بدون پوست بسیار گران‌تر از مدل‌های دارای پوست آن‌ها است.

   باید بدانید با وجود دستگاه‌هایی مانند دستگاه پوست کن آجیل، دیگر نیازی به خرید مغز آجیل و پرداخت هزینه بیشتر برای آن ندارید؛ چراکه می‌توانید به‌راحتی آجیل موردعلاقه خود را با پوست خریداری کرده و سپس با کمک این دستگاه، آن را پوست بکنید.

   کاربرد این دستگاه به‌صورتی است که مطمئناً همه ما در منزل به آن نیاز پیدا می‌کنیم و به همین دلیل انتظار داریم که فروش این محصول پر‌کاربرد در بازار قابل‌ توجه باشد.

   دستگاه پوست‌کن دارای چه مدل‌هایی است؟ 

   بسته به نوع مصرف، این دستگاه می‌تواند به دو نوع خانگی یا صنعتی تقسیم شود. طبیعتاً طراحی و نحوه عملکرد این دو مدل به هم شبیه نیست؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم در ادامه این محصول را مورد بررسی قرار بدهیم.

   دستگاه پوست‌ کن خانگی

   این دستگاه مغز شکن همان‌طور که از نامش هم پیداست، برای مصارف خانگی استفاده می‌شود؛ از این‌رو انتظار داریم که در ابعاد کوچک‌تر و با طراحی به نسبت ساده‌ای در اختیار مصرف‌کنندگان قرار بگیرد. در حال حاضر خود این محصول، به دو نوع دستی و برقی تقسیم می‌شود.

   مدل‌های دستی، ساده‌ترین شکل یک دستگاه پوست‌کن را داشته و به یک انبر شباهت زیادی دارند. آجیل در بخش میانی این انبر قرار گرفته و سپس با فشاری که فرد مصرف‌کننده وارد می‌کند، آجیل از دو طرف تحت‌ فشار قرار گرفته و پوست آن می‌شکند‌.

   هما‌ن‌طور که می‌بینید، طراحی ساده اما کارآمدی دارد. مدل‌های برقی تمام این مراحل را به‌ صورت خودکار انجام می‌دهند. 

   دستگاه پوست کن نوع صنعتی و خانگی

   دستگاه پوست‌کن صنعتی و خانگی

   دستگاه پوست‌ کن صنعتی

   دستگاه پوست کن آجیل صنعتی، برای اهداف بزرگ‌تری طراحی می‌شود. تمام آجیل‌هایی که در بازار به‌ صورت مغز شده هستند، به‌ صورت دستی و با کمک انسان تولید نشده‌اند؛ چراکه این کار بسیار طاقت‌ فرسا بوده و با هزینه زیادی انجام می‌شود.

   دستگاه‌های صنعتی پوست‌ کن می‌توانند با توان زیاد، آجیل‌های مختلفی را پوست بگیرند.

   آجیل ازیک‌طرف این دستگاه‌ها با پوست وارد شده و دستگاه طی یک فرآیند ساده، آن‌ها را پوست می‌گیرد. مغز‌ها از سمت دیگر دستگاه خارج شده و برای بسته‌ بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند‌.

   ظرفیت انجام کار در مغز شکن صنعتی یکسان نبوده و بسته به مدل و طراحی ارائه‌ شده از آن دارد؛ از این‌رو نباید انتظار داشتن عملکرد یکسانی از همه آن‌ها داشت.

   دستگاه پوست کن

   آیا خرید یک دستگاه پوست کن آجیل به‌ صرفه است؟ 

   احتمالاً گروهی از شما در خرید یک دستگاه پوست کن آجیل تردید دارید؛ چراکه معتقد هستید می‌توانید به‌صورت سنتی هم این کار را انجام دهید؛ اما باید بدانید که این کار می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد.

   در شرایطی که دستگاه‌های خاصی برای این کار طراحی شده است، مطمئناً دیگر صرف وقت برای پوست کردن آجیل نمی‌تواند چندان منطقی به نظر برسد.

   از همه مهم‌‌تر اینکه قیمت این دستگاه‌ها بسیار مناسب بوده و علی‌رغم کارایی فوق‌العاده، مجبور نیستید برای خرید آن هزینه زیادی را پرداخت کنید.

   با مقایسه قیمت دستگاه پوست‌ کن با مدل‌های دیگر می‌توانید به این نتیجه برسید که خرید این دستگاه کاملاً ارزش دارد؛ بنابراین بهتر است وقت را تلف نکنید و با خرید این مدل برای همیشه خود را از پوست کردن انواع آجیل راحت کنید.

   مطمئناً چنین دستگاهی نیاز هر منزلی است و به همین دلیل نمی‌توان مصرف‌ کننده خاصی برای این محصول مشخص کرد.

   آخرین قیمت دستگاه پوست‌ کن

   در بخش‌های قبلی به‌ خوبی با تنوع این محصولات در بازار آشنا شده‌اید؛ ازاین‌رو نباید انتظار داشته باشید که همه مدل‌های این دستگاه با قیمت یکسانی در بازار عرضه بشوند‌‌.

   بسته به عملکرد و امکاناتی که در دستگاه پوست‌ کن قرار داده‌ شده این محصول می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد.

   در کل از آنجایی‌ که طراحی دستگاه ساده بوده، عمدتاً به نسبت سایر دستگاه‌های صنعتی قیمت‌های کمتری دارد. در میان مدل‌های بررسی‌شده تا اینجای کار، گران‌ترین مدل، دستگاه پوست‌کن صنعتی با بیشترین ظرفیت است که عمدتاً هم در کارخانه‌های بزرگ عرضه آجیل طعم‌دار شده استفاده می‌شود.

   دستگاه پوست کن

   خریداری مناسب دستگاه پوست‌ کن  

   دستگاه‌های پوست‌کن هنوز آن‌طور که باید در میان مصرف‌کنندگان جا نیفتاده‌اند؛ ازاین‌رو طبیعی است که مراکز فعال در این زمینه هم چندان زیاد نباشند؛ اما جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که در حال حاضر مراکز فروش اینترنتی وجود دارند که می‌توان از طریق آن‌ها بهترین مدل‌های دستگاه پوست‌ کن را سفارش داد.

   سخن پایانی

   دستگاه پوست کن آجیل برای پوست کردن هر نوع آجیلی که پوست سخت دارد، استفاده می‌شود؛ البته بیشترین کاربرد آن برای جدا کردن پوست گردو، بادام و تخمه است.

   با مدل‌های مختلف تولید شده از این محصولات آشنا شدید و دانستید که چنین دستگاهی، می‌تواند به‌ صورت دستی یا برقی باشد. استفاده از پوست‌ کن می‌تواند هم به‌ صورت خانگی و هم به‌ صورت صنعتی انجام شود که در هر صورت با خرید آن می‌توانید فرآیند پوست کردن انواع آجیل را برای خود ساده‌تر کنید.
    

    

    

  • مشخصات عمومی
   گارانتی
   ملاحظات مهم
   لطفاً قبل از هرگونه واریز وجه با کارشناسان فروش در تماس باشید. در قبال واریزی به هر حسابی غیر از حسابهای معرفی شده در سایت، کالا صنعتی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
   بازه زمانی ارسال
   نیاز به پیگیری از تامین کننده
   مشخصات فنی
   سایر مشخصات
   لطفاً مشخصات درخواستی خود را به شماره واتس اپ 09331634134 ارسال بفرمایید.
   مصرف برق
   1000وات (تک فاز)
   موتور ویبره
   100 کیلوگرم
   موتور گیربکس
   1.5 اسب
   فن خنک کننده
   موتور 2000 دور
   وزن محموله (گرم)
   200 کیلو گرم
  • ایمیل:
   کد مقابل را وارد کنید ...
  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان