گیربکس پشت تراکتوری سهند پمپ تبریز

از گیربکس پشت تراکتوری برای انتقال دوران از گاردون تراکتور به پمپ آب استفاده می شود. در حقیقت گیربکس پشت تراکتوری دور خروجی گاردون تراکتور را بالا می برند تا با استفاده از آن بتوانند پمپ پشت تراکتوری را راه اندازی نموده و از آن آب بگیرد.

برای مشخص کردن دقیق تر نوع محصول با کارشناسان فروش در تماس باشید

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید

تماس بگیرید
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • محصولات مشابه
 • نقد و بررسی
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مربوط به قیمت
  با توجه به نوسان قیمت ها از سوی شرکت سازنده و نوسانات دلار، قیمت بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است
  مشخصات فنی
  نوع گیربکس صنعتی
  سایر گیربکس ها
  جنس پوسته گیربکس
  چدن Cast Iron
  سایر مشخصات
  حداکثر توان قابال انتقال 60 اسب
  • کاربر مهمان
  • سه شنبه 01 مرداد 1398 - 16:05
  • 0
  • 0
  سلام لطفا برای گیربکس پشت تراکتور با نسبت 3 برابری و معکوس کننده جهت دوران قیمت و زمان تحویل برای حدود 20 دستگاه اعلام بفرمایید. با تشکر بهروزی
  ...
 • همانطور که در مقاله شناخت انواع گیربکس (گیربکس حلزونی - گیربکس هلیکال - گیربکس خورشیدی - مزیت ها و تفاوت ها) موجود در مقالات گیربکس سایت بیان شده است ، یکی از انواع گیربکس صنعتی ، گیربکس افزاینده می باشد که برای کار آیی خاص تولید می شود ، گیربکس پشت تراکتوری سهند پمپ تبریز یکی از انواع گیربکس صنعتی افزاینده می باشد ، که جهت اتصال به گاردون تراکتور های مختلف مانند تراکتور سازی تبریز ، تراکتور دایدونگ کرده ، تراکتور فرگوسن و . . . تولید میشوند .

  این دسته از گیربکس صنعتی همانطور که بیان شد افزاینده می باشند و با اتصال به گاردون تراکتور باعث افزایش دور خروجی تراکتور می شوند و دور لازم جهت اتصال به انواع لوازم کشاورزی مانند : پمپ پشت تراکتور ، بذر پاش و سایر ادوات کشاورزی را تامین میکنند.

  به عنوان مثال پمپ پشت تراکتوری پمپیران (پمپ WKL فشار قوی ، پمپ گریز از مرکز ، پمپ حلزونی و . . . ) به 1500 دور در دقیقه برای روشن شدن احتیاج دارد این درحالی است که دور گاردون تراکتور 500 دور در دقیقه در حالت بدون گاز است ، . قادر به تامین دور مورد نیاز پمپ پشت تراکتوری ندارد ، برای استفاده از پمپ پشت تراکتوری ، پمپ برروری شاسی نصب شده و توسط کوپلینگ به گاردون تراکتور متصل می شود.

  گیربکس پشت تراکتوری سهند تبریز در نسبت های 3 ، 4 ، 6 موجود می باشد که هرکدام متناسب با نسبت خود دور تراکتور را افزایش می دهند به عنوان مثال در صورت استفاده از گیربکس پشت تراکتوری با نسبت 6 ، 500 دورر در دقیقه گاردون تراکتور به 3000 دور در دقیقه در خروجی گیربکس تبدیل می شود و درصورتی که دور موتور تراکتور با گاز دادن افزایش یابد به همان میزان دور خروجی گیربکس ( ورودی پمپ پشت تراکتوری ) نیز افزایش خواهد یافت.

  برای استفاده از این تیپ گیربکس نیازی به استفاده از الکتروموتور نمی باشد و خود موتور تراکتور توان مورد نیاز گیربکس را تامین میکند. گیربکس پشت تراکتوری توانایی انتقال توان تا 60 اسب بخار را دارد. گیربکس پشت تراکتوری سهند تبریز به صورت عمود نصب روی شاسی قرار میگیرد.

  ساختار درونی گیربکس پشت تراکتوری و گیربکس افزاینده نیز مانند گیربکس حلزونی و گیربکسی هلیکال از چرخنده تشکیل شده است ، با این تفاوت که چرخدنده در گیربکس پشت تراکتوری از نوع مایل یا هلیکال است . جنس بدنده گیربکس پشت تراکتوری سهند تبریز چدن و جنس دنده آن فولاد سنون می باشد.

  پمپ مورد استفاده در پشت تراکتور متناسب با آب دهی ، قطر لوله ورودی و خروجی و سایز مشخصات مورد نیاز ، طبق کاتالوگ های پمپ موجود در بانک کاتالوگ قابل انتخاب است. پمپ های تولیدی شرکت سهند پمپ تبریز از 1 اینچ تا 16 اینچ متناسب با کاربرد در دسترس می باشد .

  شرکت سهند پمپ تبریز یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه تولید گیربکس پشت تراکتوری و گیربکس صنعتی می باشد که فعالیت خود را از سال 1385 به عنوان تولید کننده کلیه قطعات یدکی پمپ به صورت رسمی آغاز کرده است و یکی از تامین کننده های اصلی قطعات پمپ صنعتی و کشاورزی صنایع مختلف می باشد. از سایر برنده های تولید گیر بکس افزاینده و گیربکس پشت تراکتوری می توان به شرکت سهند اصفهان اشاره کرد.

   

ثبت سفارش
تعداد
عنوان