الکتروموتور مارلی

الکتروموتور مارلی Marelli Motor

شرکت موتور مارلی Marelli ایتالیا با برنامه ای که شامل انگیزه و نوآوری است بنا شده اما تا وقتی که شرایط عملی شدن این برنامه فراهم نشود، این جریان فقط یک برنامه باقی خواهد ماند.شرکت مارلی فقط یک محیط کار برای کسب درآمد و ایجاد اشتغال نیست بلکه مارلی یک خانواده است ؛ این خانواده با مشارکت همه جانبه همه اعضای خود، مسئولیت اجتماعی آنها و ایده های نوآورانه و همچنین کیفیت بالای الکتروموتور مارلی تولید شده به جایگاه قابل توجهی دست پیدا کرده است.

جریان موفقیت های شرکت الکتروموتور مارلی ناگهانی و در اثر یک اتفاق رخ نداد بلکه در طی سال های زیادی که الکتروموتور مارلی Marelli در ساخت و تولید پمپ ها و سیستم های آبیاری در قرن بیستم میلادی فعالیت می کرد تا امروز که به عنوان یکی از قطب های تولید الکتروموتور در جهان شناخته می شود ، این مهم اتفاق افتاد و مارلی را به عنوان یکی از بهترین های صنعت تولید الکتروموتور در جهان به همگان شناساند.

الکتروموتور مارلی Marelli تنها با فعالیت های امروزی اش شناخته نشده بلکه گذشته پرباری که در عرصه صنعت داشته نیز در این امر تاثیرگذار هستند.

در گذشته در اطراف شهرهای شمالی کشور ایتالیا شرکت ها و کارخانجاتی احداث شده اند که وجود این شرکت ها در این شهر ها باعث شده از شهر های دیگر متمایز شوند.

سابقه راه اندازی شرکت الکتروموتور مارلی Marelli به زمانی برمی گردد که در سال 1891 میلادی ارکول مالی به همراه جمعی از دوستانش کارخانه کوچکی ساخت که بتواند در آن موتورهای صنعتی را بسازد. مارلی در کسب و کار دارای مهارت های زیادی بود که سبب شد کسب و کار شرکتش را توسعه داده و با ایجاد تکنولوژی های جدیدی که در صنعت قابل بهره برداری بودند شرکت کوچک خود را به موفقی های چشمگیری رساند. ارکول مارلی Marelli که به عنوان یکی از افراد کارآفرین در جهان شناخته می شود توانست در کارخانه کوچک خود در شهر Sesto San Giovanni در میلان ایتالیا ، الکتروموتور کامپکت ، پمپ آبرسانی و تاسیساتی و ترانسفورماتور  و فن  را تولید کند. ارکول مارلی Marelli کار مهم دیگری نیز انجام داد؛ او در کنار ایجاد یک واحد صنعتی و کارآفرینی و در پی آن ایجاد اشتغال توانست یک نهاد اجتماعی را نیز راه اندازی کند.

شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori با تلفیق دو شرکت دیگر راه اندازی گردیده و نامش را بخش تجاری شهر میلان ایتالیا گرفته است. این شرکت دارای روابط بین المللی تجاری با اقصی نقاط جهان است، دارای کارکنانی با دانش فنی بالایی است و کارخانه الکتروموتور مارلی نیز از حمایت و همکاری دولت برخوردار می باشد. در قرن بیستم طی یک کار گروهی هدفدار شرکت میلان، ارکول مارلی و کارگاه پلاتززاری در هم ادغام شدند تا بتوانند کارهای بیشتری را با همفکری هم انجام دهند ؛ این در حالی بود که در آن زمان در کشور ایتالیا گروه های مختلف کاری ، جدا از هم فعالیت های خود را پیش می بردند.

در سال 1891 میلادی Ercole Marelli شرکتی را تاسیس کرد و نام مستعار خود را روی آن گذاشت ؛ او در این شرکت به ساخت و تولید الکتروموتور ، پمپ و تجهیزات مربوطه روی آورد. پس از سپری شدن یک دهه از شروع فعالیت شرکت Ercole Marelli او توانست اولین آزمایشات را بر روی الکتروموتور ضد انفجار در کشور ایتالیا انجام دهد.

در سال 1896 میلادی ارکول مارلی شروع به تولید تهویه کننده های هوا نمود که تا آن لحظه ساخته نشده بودن و از کشور آمریکا وارد می شدند.

در سال 1905 میلادی شرکت Sesto San Giovanni تاسیس شد که در زمینه ساخت و تولید الکتروموتور متناوب، انواع پمپ های گریز از مرکز الکتریکی و ترانسفورماتورها در کارخانه بزرگ خود ، فعالیت می کرد.

حضور جهانی

شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori یکی از شرکت ها در جهان است که کار طراحی و تولید الکتروموتور های خود را انجام می دهد . این شرکت که در سال 1891 میلادی راه اندازی شده امروز پس از گذشت بیش از یک قرن کار و کوشش و به دلیل خدمات منحصر به فردی که در بخش های فروش و پس از آن به مشتریان خود ارائه می کند ، توانسته در چهار قاره نمایندگی و در دو کشور ایتالیا و مالزی دفتر کار خود را داشته باشد . شرکت الکتروموتور  Marelli Motori تاکنون توانسته تولیدات پیشرفته تکنولوژیکی خود مثل الکتروموتور هایش را در 120 کشور جهان به فروش برساند.

شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori از مدلی از نوع کسب و کار تبعیت می کند که می تواند راهکارهای مفید و مبتکرانه خود را ارائه کرده و در جهت بهبود کیفیت محصولات و افزایش کارایی، آنها را عملی نماید.این مدل از سه اصل پیروی می کند:ارائه طیف گسترده ای از محصولات جدید و نوآورانه،حضور مردم که در اقصی نقاط جهان حمایت خود را اعلام کرده اند،سرمایه گذاری مداوم در کنار توسعه واحد تحقیق و توسعه.

گواهینامه های کیفیت

شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori برای تامین کیفیت محصولات و سلامت و ایمنی در محیط کار از یک سیستم جامع مدیریت کنترل کیفیت (MS)  استفاده کرده که از استاندارد ایزو 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001 تبعیت می کند.

گواهینامه های کیفیت برای اینکه بالاترین استاندارد های ممکن در تولید محصولات رعایت شوند ، به کار گرفته می شوند.رعایت این استاندارد ها نتایج زیر را در بر خواهند داشت:

  • کیفیت بالای الکتروموتور مارلی به همراه بهترین عملکرد ممکن
  • جلب رضایت و اعتماد مشتریان با در نظر گرفتن تمامی نیازهای آنان و در نتیجه کسب اطمینان مشتری به تداوم الکتروموتور مارلی
  • ایجاد یک مکان امن از نظر سلامت و امنیت برای کار در شرکت الکتروموتور مارلی
  • ایجاد کمترین تاثیرگذاری روی محیط زیست و کمترین اثر بر روی تخریب آن با ساخت الکتروموتور با راندمان بالا

استراتژی کیفیت

شرکت الکتروموتور مارلی در قبال کیفیت محصولاتش متعهد می شود که تمامی پرسنل از هیئت مدیره تا کارگران کارگاه بر این عقیده استوارند.

شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori برای افزایش کارایی و رساندن کیفیت محصولات خود به بالاترین سطح ، فرهنگی ایجاد کرده که همه کارکنان از مسائل مربوط به بخش کیفیت و فعالیت های مربوط به این زمینه آگاهی و اطلاعات کافی را داشته باشند و بتوانند از مهارت های خود در این رابطه استفاده کنند.

الکتروموتور مارلی Marelli Motori قبل از تولید هر محصولی این اطمینان حاصل می شود که همه پرسنل به مقررات و قوانین IMS جهت افزایش سطح کیفیت،بهداشت،ایمنی و رعایت استاندارد های محیط زیستی تسلط کامل دارند. در شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori اهدافی وجود دارند که در نهایت همه آنها به رضایت مشتریان ختم می شود و تمامی برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت شرکت بر این اساس پایه گذاری می شوند. در شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori از پیشنهادات اثرگذار کارکنان استقبال می شود و با توجه به شرایط عملی شدن آنها از این نظرات در جهت بهبود شرایط کار و کیفیت محصولات و همچنین کاهش خطرات احتمالی درمورد پرسنل و کاهش اثرات تخریبی بر روی محیط زیست ، استفاده خواهد شد.

در شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori این مسئله فرهنگ سازی شده که اگر فعالیت های فردی منجر به شرایطی شود که به ایمنی و سلامت محیط کار آسیبی وارد شود ، پرسنل از آن فعالیت حذر کنند. آنچه امروزه بسیار اهمیت دارد ایمنی محیط کار است که شرکت Marelli Motori نیز به صورت مداوم این مسئله را به پرسنل خود گوشزد کرده و به آنها آموزش های لازم را می دهد.

برای شرکت الکتروموتور مارلی Marelli Motori سلامت و ایمنی محیط کار،پرسنل و محیط زیست جایگاه مهمی دارد که رعایت درست تمامی این موارد سبب شده جایگاه خود را پیدا کند ، وارد روابط دو جانبه و سودمند شود و در نتیجه با کسب مهارت های بیشتر دست به انجام کارهای بزرگتری بزند.

برای آگاهی از لیست قیمت الکتروموتور مارلی موتوری Merelli Motori با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور مارلی موتوری Marelli Motori با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سوالات متداول

الکتروموتور مارلی موتوری در ایران نمایندگی دارد؟

پاسخ: نمایندگی مارلی موتوری در اکثر نقاط جهان وجود دارد. برای آگاهی از وجود نمایندگی الکتروموتور مارلی در ایران با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

کاتالوگ الکتروموتور مارلی را از کجا می توان دانلود کرد؟

پاسخ: کاتالوگ الکتروموتور های مختلف را از بخش بانک کاتالوگ می توانید دریافت نمایید. کاتالوگ مارلی موتوری هم در این بخش قابل دستیابی است.

لیست قیمت الکتروموتور مارلی را از کجا میتوانم دانلود کنم؟

پاسخ: برای دانلود لیست قیمت الکتروموتور مارلی و همچنین برای آگاهی از قیمت به روز الکتروموتور های مختلف با کارشناسان فروش در تماس باشید.

الکتروموتور مارلی به چه نام هایی وجود دارد؟

پاسخ: الکتروموتور مارلی ، دینام مارلی ، موتور مارلی ، الکتروموتور ایتالیایی ، دینام ایتالیایی ، الکتروموتور Marelli و ... از جمله نام هایی است که الکتروموتور مارلی را با آن می شناسند.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان