• 588
  • 31 مرتبه
اتوماسیون ساختمان

اتوماسیون ساختمان

14 شهریور 1400

شرکت کالا صنعتی ، در بسیاری از پروژه های اندازه گیری جریان و اندازه گیری انرژی اتوماسیون ساختمان با موفقیت توانسته با ارائه راه حل های بهینه و هوشمند و معرفی فلومتر های انرژی متر/ btu متر در اندازه گیری آب و انرژی برای بهینه سازی چیلر، نظارت بر مصرف آب گرم و نظارت بر جریان مبدل حرارتی اولیه و ثانویه نقش مهمی را ایفا کند.

جریان سنج های مافوق صوت برای بهینه سازی تعادل انرژی استفاده می شود در حالی که جریان سنج الکترومغناطیسی برای بهینه سازی افزودن شیمیایی و دیگر برنامه های کنترل آب و انرژی استفاده می شود.

جریان سنج حرارتی/ترمال برای جابجایی هوا و کنترل فن کویل و اندازه گیری هوای گرم استفاده می شود.

جریان سنج گرداب / ورتکس معمولاً برای تلفات تبخیر و سایر برنامه های اندازه گیری بخار ساختمان استفاده می شود.

کالا صنعتی ارائه دهنده اتوماسیون ساختمان

یک فروشگاه یکپارچه برای همه نیازهای اندازه گیری انرژی و اندازه گیری جریان در صنعت اتوماسیون ساختمان ارائه می دهد.

اتوماسیون ساختمان

انواع اتوماسیون ساختمان

تهویه مطبوع (تهویه و تهویه مطبوع)

یک برنامه اندازه گیری جامع برای مدیریت و حفظ منابع HVAC در ساختمان ضروری است. در حالی که روش های سنتی با استفاده از یک سیستم کنترل ساختمان محاسبه بهینه سازی انرژی ساختمان است.

نحوه کار تهویه مطبوع

طیف وسیعی از مترهای اندازه گیری جریان انرژی قابل ردیابی برای کل سیستم اندازه گیری در صنایع HVAC طیف وسیعی از جریان سنج انرژی ، جریان ، دما ، مصرف انرژی و غیره را با صفحه نمایش یکپارچه و خروجی های متعدد ارائه می دهد.

جریان سنج انرژی

متر سنجش انرژی برای اندازه گیری و کنترل موثر آب سرد و گرم برای بهینه سازی سرمایش ساختمان استفاده شده است. سیستم های هزینه های عملیاتی تا 30 درصد در کنترل موثر استفاده از آب سرد و گرم صرفه جویی می گردد.

استفاده از فلومتر دیجیتال التراسونیک آکام مدار،  طیف گسترده ای از متر جریان انرژی می تواند منجر به تجزیه و تحلیل ظرفیت سیستم شود. تخصیص هزینه ساختمان و بهره وری انرژی ؛ بهینه سازی سیستم هیدرونیک (کیلو وات بر تن) و عیب یابی و غیره.

آب سرد و گرم

دانشگاه ها ، بیمارستان ها ، مراکز خرید و همه ساختمان های تجاری دارای نیروگاه های مرکزی انرژی هستند که توزیع آب سرد و گرم را در ساختمان ها انجام می دهند.

نیروگاه های انرژی غالباً توسط شرکت های مدیریت تأسیسات اداره می شوند که هزینه مصرف آب گرم یا آب سرد مصرف کنندگان را به مشتریان خود محاسبه می کنند.

اغلب اوقات قبض های آب و برق داخلی بر اساس متر مربع فضای شرط بندی شده بود و این روش هزینه ثابت هیچ انگیزه ای برای صرفه جویی در مصرف انرژی توسط مدیران فردی ساختمان ایجاد نمی کرد. انواع فلومتر و انرژی متر در فروشگاه کالا صنعتی ، طیف گسترده ای از کنتورهای جریان انرژی را ارائه می دهد.

کنتور انرژی مافوق صوت

کنتورهای انرژی مافوق صوت  "آکام"  در کالا صنعتی ، به عنوان یک جریان سنج انرژی بدون نفوذ بدون قطع جریان آب گرمایش و سرمایش به ساختمان ها استفاده می شود.

این امر در هزینه های نصب و راه اندازی قابل توجهی صرفه جویی می کند زیرا نیازی به قطع جریان یا قطع لوله برای نصب نیست.

نصب و کار با سیستم های اندازه گیری جریان

نصب سیستم های اندازه گیری جریان انرژی هوشمند که توسط کارشناسان کالا صنعتی معرفی می گردد، اطلاعات مهمی را که برای برنامه ریزی ساختمان های آینده مورد نیاز باشد با خصوصیات کم نظیری همچون دریافت صورت حساب دقیق برای کل ساختمان یا هر طبقه دهد ، فراهم می کند.

سیستمی که از دستگاه های اندازه گیری جریان انرژی چند فناوری استفاده می کند، با شناسایی مناطق مشکل دار و مصرف کنندگان بزرگ انرژی و بر اساس آن صورتحساب را حفظ می کند.

"این یک موقعیت برد-برد برای همه است."

مدیران تعمیر و نگهداری ساختمان که بر بودجه و هزینه های انرژی خود کنترل دارند، می توانند هزینه ای را که با استفاده از انرژی کمتر که برای محیط زیست نیز بهتر است، بازیابی کنند.

مزایای استفاده از اتوماسیون ساختمان

  • طیف وسیعی از جریان سنج های انرژی را ارائه می گردد که در هر دو فناوری اولتراسونیک و مغناطیسی ارائه می شود و انعطاف پذیری برنامه را برای مدیران کارخانه ارائه می دهد.
  • هنگامی که لوله های آب دارای ذرات یا حباب هستند در حالی که نیاز به دقت بالاتری نسبت به کنتورهای انرژی اولتراسونیک دارند ، دستگاه ارائه شده توسط کالا صنعتی ، همچنین در فناوری الکترومغناطیسی عرضه می شود .

اتاق های کنترل

در کاربردهای ترکیبی گرمایش و سرمایش ، جریان سنج انرژی فراصوت ، بهترین انتخاب است.

کالا صنعتی اندازه گیری انرژی با دقت بالا را برای کاربردهایی مانند آب تصفیه شده ویژه با رسانایی الکتریکی کم و مگنتیت و ساختمان هایی که هوا مطبوع است ، ارائه می دهد.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.
ثبت سفارش
تعداد
عنوان