تخفیف شگفت انگیز
 • 40
 • 1654 مرتبه
تور مجازی نمایشگاه سهند اصفهان

تور مجازی نمایشگاه سهند اصفهان

چهار شنبه 20 فروردین 1399

 

 

 


 

 

 

از شما برای حضور در نمایشگاه بین المللی کشاورزی مشهد دعوت به عمل می آید :

شرکت سهند اصفهان با تاسیس واحد سهند ذوب در ریخته گری قطعات مکانیکی به ویژه پوسته انواع گیربکس غنی شده چرا که این زیرمجموعه از گروه تولید گیربکس سهند اصفهان مجهز به کوره تنش گیری برای بهبود خواص مکانیکی ،دستگاه شات پلاست و کوره های ذوب برنز و چدن زمینی است. شرکت سهند اصفهان همچنین به تولید آلومینیوم شمش جهت ریخته گری قطعات دایکست می پردازد، ریخته گری آلومینیوم این شرکت با کوره های القایی انجام می گردد.

مجموعه گیربکس سهند دور و اطلس پمپ سپاهان در فضایی بالغ بر سی هزار متر مربع احداث گردیده که شامل موارد زیر است، مجموعه ای از تجهیزات تراشکاری واحد گیربکس سازی است.

 1. سوله های مجزا و مجهز به دستگاه های C.N.C سنتر و بورینگ و کاراسل
 2. انواع دستگاه های تراش و دستگاه های فرز (Milling) ،  حلزونی (hobbing) و هلیکال
 3. انواع دستگاه های سنگ ، سنگ مارپیچ، سنگ دنده و...

واحد کنترل کیفی این مجموعه، خود تمامی قطعات تولیدی را از ابتدا تا مرحله مونتاژ طبق ایستگاه های کنترلی مشخص شده ، مورد بازرسی قرار داده و پاسپورت کنترل کیفی و گزارش کار را به همراه قطعه ارائه می نماید. در حال حاضر شرکت سهند دور اصفهان مجهز به آزمایشگاه تست عملکرد گیربکس براساس استاندارد API، طبق الزامات آزمایشگاهی اداره استاندراد Iso 17025 است.

واحد آزمایشگاه این مجموعه ، آنالیز شیمیائی قطعه را با توجه به جنس انتخاب شده برعهده دارد. بررسی درصد آلیاژها و درصد عناصر تشکیل دهنده و رعایت استانداردد های آن خواص مکانیکی قطعه را تحت اشعاع قرار می دهد و صدور فرم آنالیز شیمیائی بعد از آزمایش صورت می پذیرد. واحد سختی سنجی این آزمایشگاه مجهز به دستگاه های سختی سنج استاتیک و دستگاه سختی سنج دیجیتالی راکول و برینل است، که این آزمون توسط متخصص صورت می پذیرد.

خط مشی کیفیت شرکت

شرکت تولیدی سهند دور در راستای انجام وظیفه و رسالت خود که ساخت و تولید انواع گیربکس صنعتی است، با هدف جلب اعتماد و افزایش رضایت مشتریان، به گونه ای که باعث شگفتی و وفاداری آنان گردد، ارتقا کیفیت محصولات خود را با استفاده از آخرین تکنولوژی روز در کشور در دستور کار قرار داده است. این شرکت با هدف افزایش سهم بازارهای داخلی و خارجی ، ضمن استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 پایش  و اندازه گیری میزان رضایت مشتریان بر اساس استاندارد ISO 10004:2012 و نیز سیستم مدیریت صنایع، نفت، گاز و پتروشیمی براساس استاندارد ISO 29001:2010  برای رسیدن به اهداف خود، سیاست های زیر را بات جدیت دنبال می نماید:

 1. توسعه سازمان از طریق ایجاد تنوع در محصولات
 2. تلاش در جهت افزایش سهم بازارهای داخلی و بین المللی با رویکردی مبتنی بر توسعه بازار
 3. افزایش میزان ظرفیت تولید
 4. کاهش میزان ضایعات،مرجوعی ها و دوباره کاری ها در راستای افزایش کیفیت محصولات
 5. شناسایی بازار و رقبای صنعت
 6. آموزش مداوم نیروی انسانی به منظور ارتقا آگاهی،تخصص و مهارت آنها و توجه به نیازهای انگیزشی آنان در جهت ثبات وفاداری به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان
 7. افزایش میزان رضایت مشتریان
 8. توسعه تامین کنندگان و ارتقا سطح کیفی آنها

مدیریت ارشد این سازمان خود را موظف به تعهد و اجرای این خط مشی می داند و از درک و اجرای صحیح خط مشی کیفیت توسط تمامی کارکنان به صورت مداوم اطمینان حاصل می نماید.

نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور