الکتروموتور DC کورماس 24 ولت 190 وات 1400 دور

برای مشخص کردن دقیق نوع الکتروموتور دی سی DC با کارشناسان فروش در تماس باشید

برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور دی سی  به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید

تماس بگیرید
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • محصولات مشابه
 • نقد و بررسی
 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مربوط به قیمت
  با توجه به نوسان قیمت ها از سوی شرکت سازنده و نوسانات دلار، قیمت بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است
  گارانتی
  برند الکتروموتور
  DC کرماس ترک Kormas
  مشخصات فنی
  نوع اتصال
  فلنچ دار (برای سفارش نوع پایه دار با کارشناسان فروش تماس بگیرید)
  توان
  0.25HP - 0.18KW
  دور موتور الکتروموتور
  1400 تا 1500
  جنس پوسته
  آلومینیوم Aluminium
  منبع الکتریکی الکتروموتور
  دی سی DC
 • ...
 • EMPTY
 • موتور دی سی کرماس در بین انواع موتور DC در ایران بسیار شناخته شده است و در ترکیه ساخته می شود. الکتروموتور DC کرماس خصوصاً برای درب آسانسور بسیار استفاده می شود. منتها باید توجه داشت که الکتروموتور دی سی با برند کرماس نمونه های مختلفی دارد. به عنوان مثال یک نمونه از الکتروموتور DC کرماس دارای IP 34 و دور 1600 دور است و بجای جای خار بر روی شفت آن جای رزوه برای پیچ است.

  این در حالی است که الکتروموتور 190 وات 24 ولت کرماس که در این بخش قرار دارد دارای IP 44 و 1400 دور است و همچنین بر روی شفت خروجی الکتروموتور دی سی خار قرار دارد. از این حیث این الکتروموتور DC بسیار مناسب است که با گیربکس سایز 30 و نسبت های مختلف کوپل شود. در بسیاری موارد نیاز است که الکتروموتور دی سی انکودر داشته باشد. 

  این کالا این امکان را دارد که با اضافه کردن شفت انکودر دار در انتهای آن، بتوان از آن برای مصارف این چنینی استفاده کرد. قطر شافت خروجی در الکتروموتور دی سی کرماس 190 وات 24 ولت (این محصول) 19 میلیمتر می باشد. کاتالوگ مربوط به الکتروموتور DC کرماس را می توانید از بانک کاتالوگ دریافت نمایید. 

  الکتروموتور دی سی 190 وات 24 ولت کرماس از 0.8 تا 8 آمپر ، آمپراژ دارد و حدود 1720 گرم وزن دارد. قطر بدنه اصلی الکتروموتور 190 وات کرماس 76 میلیمتر و ارتفاع کل آن 124 میلیمتر است. طول شفت الکتروموتور DC با توان 190 وات 20 میلیمتر است. الکتروموتور DC کرماس 190 وات 24 ولت فلنچ دار است و به راحتی می توان با گیربکس سایز 30 با فلانچ B5 آنرا کوپل کرد. 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان