الکتروموتور ایرانی

امروزه شرکت های ساخت دینام ایرانی برای تولید و صادرات الکتروموتور در خاورمیانه حرف اول را میزنند. از جمله شرکت های پیشرو در زمینه تولید الکتروموتور صنعتی در ایران میتوان به الکتروموتور موتوژن ، الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور جمکو اشاره کرد. در این شرکت ها انواع الکتروموتور سه فاز صنعتی و الکتروموتور پوسته چدن و دینام پوسته آلومینیوم ، الکترو موتور تک فاز ، الکتروموتور کولری و الکتروموتور مشعل گازی و ... تولید می شود.

در زیر نشان های تجاری برتر ایرانی در زمینه ساخت الکتروموتور نمایش داده شده است. خاطر نشان میکند برای سفارش الکتروموتور خاص می توانید از طریق لینک ثبت سفارش خاص با ما در تماس باشید.

الکتروموتور موتوژن الکتروموتور الکتروژن الکتروموتور جمکو

 

سوال صنعتیسوالات متداول

در ایران کدام برندها تولید الکتروموتور AC دارند؟

پاسخ: الکتروموتور موتوژن تبریز ، الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور جمکو به عنوان تولید کنندگان برتر انواع دینام AC در ایران هستند. این شرکت ها در صادرات الکتروموتور به خارج از کشور نیز سهیم بوده و در ساخت الکتروموتور صنعتی در ایران حرف اول را میزنند. شرکت الکتروموتور موتوژن انواع الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز را تولید میکند. در حال حاضر شرکت الکتروموتور الکتروژن تنها الکتروموتور سه فاز تولید میکند و در آینده ای نزدیک دینام تک فاز نیز تولید خواهد کرد. الکتروموتور موتوژن در بعضی توان ها هم پوسته آلومینیوم تولید می شود و پوسته چدن. این برند ها به عنوان بهترین دینام ایرانی یا بهترین الکتروموتور ایرانی شناخته شده اند و دینام ایرانی با کیفیت به شمار میروند. 

آیا شما دینام ایرانی دست دوم هم دارد؟

پاسخ: به طور کلی در سایت کالا صنعتی دینام دست دوم به فروش نمیرسد اما در بخش دیوار صنعتی شما میتوانید مواردی بیابید که توسط دیگران ثبت شده است.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان