الکتروموتور ماراتن

الکتروموتور ماراتن یکی از برند های معروف شرکت Regal Beloit است که ساخت انواع الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز را بر عهده دارد. امروزه دینام ماراتن به عنوان یک برند شناخته شده در صنعت کاربرد دارد و دارای کیفیت بسیار بالایی است. گروه کالا صنعتی برای این الکتروموتور خدمات مشاوره ویژه ارائه میدهد. الکتروموتور ماراتون در سال های اخیر به دنبال یافتن نمایندگی در کشورهای مختلف آسیا و خاورمیانه بوده است و نمایندگی ایران نیز دارد. نمایندگی الکتروموتور ماراتن در ایران خدمات پس فروش بسیار مناسبی ارائه می دهد.

Marathon Electric Motor یک شرکت وابسته به گروه Regal Beloit است که در زمینه تولید الکتروموتور ماراتن و ژنراتور ماراتن فعالیت دارد.

Regal Beloit کارخانه

گروه رگال بلوئیت با توجه به نیاز مشتری در سراسر جهان انواع برند های تولید کننده تجهیزات گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع، سردخانه های صنعتی، پردازش مواد غذایی، داروسازی، پردازش شیمیایی، حمل مواد، پزشکی، نفت و گاز، تولید برق، کشاورزی و معدن را گردآوری کرده و ترجیه بر این است که برند های مادر را همچنان حفظ کند.

شعار کارخانجات تولید کننده الکتروموتور ماراتن رشد روز افزون و تبدیل قدرت به حرکت در تولیدات کالای صنعتی است. 

استخدام پرسنل متعهد و دارای انرژی و خلاقیت در کارخانه الکتروموتور ماراتن باعث رشد الکتروموتور ماراتن نسبت به سایر برند های مشابه شده است. در شرکت رگال بلوئیت شما شاهد رفتار بسیار حرفه ای همراه با احترام متقابل خواهید بود. 

الکتروموتور ماراتن

الکتروموتور ماراتن یک برند با کیفیت است که با شعار کار کردن برای جهانی بهتر پا به عرصه وجود گذاشته است. کارمندان شرکت الکتروموتور ماراتن همواره برای پیشرفت برند دینام ماراتن تلاش کرده اند. 

برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور ماراتن ، لیست قیمت الکتروموتور ماراتن و مشاوره برای خرید الکتروموتور ماراتون با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

 

 

۱
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول