الکتروموتور DC کرماس

معرفی الکتروموتور DC کرماس 

الکتروموتور دی سی با مارک کرماس یکی از برند های معروف برای تولید الکتروموتور های DC در کشور ترکیه است. فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی تمامی محصولات این برند را تهیه می کند. الکتروموتور کرماس ترکیه با توان های یکصد وات تا 500 وات و همچنین با دور های 800 دور ، 1400 دور و 3000 دور تولید می شود. با توجه به اینکه در بازار اجناس متفرقه از این برند وجود دارد قبل از خرید از اصالت محصول اطمینان حاصل فرمایید. کرماس در ایران نیز نمایندگی دارد.

شرکت کرماسKormas Elektrikli Motor   با هدف ساخت و تولید انواع الکتروموتور در سال 1996 میلادی و در شهر استانبول ترکیه راه اندازی شد. نام تجاری این شرکت S.G.kormas است و دارای تولید سالانه 40000 موتور می باشد.

شرکت Kormas Elektrikli Motor نسبت به سایر کمپانی های همکار یا حداقل بیشتر آنها دارای مزیتی است که می تواند انواع و اقسام موتور مثل موتور بخاری ماشین ، موتور تهویه ، موتور دی سی DC و موتورهای دیزلی را در اندازه های متفاوت تولید نماید.

شرکت کرماس Kormas از جمله کمپانی های فعال در زمینه صنعت خودروسازی است که علاوه بر این در ساخت و تولید سیستم های کاربردی مثل موتور آسانسور، موتور صندلی چرخ دار (موتور ویلچر)، موتور دوچرخه الکتریکی و موتور القایی الکتریکی نیز فعالیت می کند.

 

شرکت کرماس

 

موتور کرماس Kormas  در سال 2002 میلادی موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ISO 9001: 2000 شد و همچنین گواهینامه های دیگری مثل ISO-TS 16949: 2000 را نیز دریافت نمود.

70 % تولیدات موتور دی سی DC در شرکت کرماس Komras به نمایندگی های این شرکت در نقاط مختلف جهان از جمله ایران ارسال می گردد. شرکت کرماس Komras ترکیه علاوه بر آنکه به دلیل حجم تولیداتش مشهور باشد به علت وجود سیستم کنترل کیفیت خود شهرت جهانی یافته است.

با گذشت زمان نسبت به سال های شروع فعالیت میزان تولیدات و محصولات افزایش یافت و سبب توسعه و پیشرفت کارخانه شد.

 

شرکت کرماس

 

ساختمان جدید کارخانه کرماس Komras در ماه های ژوئن سال 2004 میلادی و اوت سال 2005 میلادی با محوطه ای داخلی به وسعت 5000 متر مربع ساخته و پرداخته شد. در این کارخانه کلیه فعالیت های لازم جهت پیشبرد فرآیندهای تولید ، مثل ماشین کاری، بسته بندی، عملیات پانچ، امور آزمایشگاهی و تحقیقاتی انجام می گیرد.

ملاحظات مربوط به الکترموتور دی سی کرماس :

 

 1. قبل از خرید الکتروموتور دی سی به کارشناسان فروش نوع الکتروموتور (12 یا 24 ولت) را مشخص بفرمایید.
 2. الکتروموتور دی سی کرماس دارای مدل های مختلف و سایز های متنوع ( الکتروموتور DC گیربکسی، یا DC حلزونی) می باشد.
 3. برای دریافت قیمت الکتروموتور دی سی کرماس می توانید درخواست خود را از طریق لینک ارتباط با ما ارسال بفرمایید.
 4. الکتروموتور دی سی کرماس در بسیاری از کارخانجات ، شهربازی ها ، رباتیک ، آسانسور و نساجی ها به طور وسیع استفاده می شود.
 5. الکتروموتور DC کرماس یکی از برند های معروف در ایران بوده و فروشگاه کالا صنعتی این محصولات را به سراسر ایران ارسال می کند.
 6. از توان های 100  وات تا 500 وات موجود می باشد.
 7. یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی این است که این محصول را هم به صورت تک فروشی و هم عمده می توانید خرید فرمایید.

 

شرکت کرماس

 

برای دریافت کاتالوگ کرماس ترکیه با کارشناسان فنی در تماس باشید. 
برای دریافت لیست قیمت الکتروموتور کرماس ترکیه با کارشناسان فروش در تماس باشید.

موتور دی سی در مشهد           DC موتور در مشهد         موتور DC در خراسان در بجنورد بیرجند      kormas  در مشهد            کرماس

 

 
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان