الکتروموتور مارلي

الکتروموتور مارلي Marelli Motor

شرکت موتور مارلي Marelli ايتاليا با برنامه اي که شامل انگيزه و نوآوري است بنا شده اما تا وقتي که شرايط عملي شدن اين برنامه فراهم نشود، اين جريان فقط يک برنامه باقي خواهد ماند.شرکت مارلي فقط يک محيط کار براي کسب درآمد و ايجاد اشتغال نيست بلکه مارلي يک خانواده است ؛ اين خانواده با مشارکت همه جانبه همه اعضاي خود، مسئوليت اجتماعي آنها و ايده هاي نوآورانه و همچنين کيفيت بالاي الکتروموتور مارلي توليد شده به جايگاه قابل توجهي دست پيدا کرده است.

الکتروموتور مارلي موتوري

جريان موفقيت هاي شرکت الکتروموتور مارلي ناگهاني و در اثر يک اتفاق رخ نداد بلکه در طي سال هاي زيادي که الکتروموتور مارلي Marelli در ساخت و توليد پمپ ها و سيستم هاي آبياري در قرن بيستم ميلادي فعاليت مي کرد تا امروز که به عنوان يکي از قطب هاي توليد الکتروموتور در جهان شناخته مي شود ، اين مهم اتفاق افتاد و مارلي را به عنوان يکي از بهترين هاي صنعت توليد الکتروموتور در جهان به همگان شناساند.

الکتروموتور مارلي Marelli تنها با فعاليت هاي امروزي اش شناخته نشده بلکه گذشته پرباري که در عرصه صنعت داشته نيز در اين امر تاثيرگذار هستند.

در گذشته در اطراف شهرهاي شمالي کشور ايتاليا شرکت ها و کارخانجاتي احداث شده اند که وجود اين شرکت ها در اين شهر ها باعث شده از شهر هاي ديگر متمايز شوند.

سابقه راه اندازي شرکت الکتروموتور مارلي Marelli به زماني برمي گردد که در سال 1891 ميلادي ارکول مالي به همراه جمعي از دوستانش کارخانه کوچکي ساخت که بتواند در آن موتورهاي صنعتي را بسازد. مارلي در کسب و کار داراي مهارت هاي زيادي بود که سبب شد کسب و کار شرکتش را توسعه داده و با ايجاد تکنولوژي هاي جديدي که در صنعت قابل بهره برداري بودند شرکت کوچک خود را به موفقي هاي چشمگيري رساند. ارکول مارلي Marelli که به عنوان يکي از افراد کارآفرين در جهان شناخته مي شود توانست در کارخانه کوچک خود در شهر Sesto San Giovanni در ميلان ايتاليا ، الکتروموتور کامپکت ، پمپ آبرساني و تاسيساتي و ترانسفورماتور  و فن  را توليد کند. ارکول مارلي Marelli کار مهم ديگري نيز انجام داد؛ او در کنار ايجاد يک واحد صنعتي و کارآفريني و در پي آن ايجاد اشتغال توانست يک نهاد اجتماعي را نيز راه اندازي کند.

الکتروموتور مارلي

شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori با تلفيق دو شرکت ديگر راه اندازي گرديده و نامش را بخش تجاري شهر ميلان ايتاليا گرفته است. اين شرکت داراي روابط بين المللي تجاري با اقصي نقاط جهان است، داراي کارکناني با دانش فني بالايي است و کارخانه الکتروموتور مارلي نيز از حمايت و همکاري دولت برخوردار مي باشد. در قرن بيستم طي يک کار گروهي هدفدار شرکت ميلان، ارکول مارلي و کارگاه پلاتززاري در هم ادغام شدند تا بتوانند کارهاي بيشتري را با همفکري هم انجام دهند ؛ اين در حالي بود که در آن زمان در کشور ايتاليا گروه هاي مختلف کاري ، جدا از هم فعاليت هاي خود را پيش مي بردند.

در سال 1891 ميلادي Ercole Marelli شرکتي را تاسيس کرد و نام مستعار خود را روي آن گذاشت ؛ او در اين شرکت به ساخت و توليد الکتروموتور ، پمپ و تجهيزات مربوطه روي آورد. پس از سپري شدن يک دهه از شروع فعاليت شرکت Ercole Marelli او توانست اولين آزمايشات را بر روي الکتروموتور ضد انفجار در کشور ايتاليا انجام دهد.

در سال 1896 ميلادي ارکول مارلي شروع به توليد تهويه کننده هاي هوا نمود که تا آن لحظه ساخته نشده بودن و از کشور آمريکا وارد مي شدند.

در سال 1905 ميلادي شرکت Sesto San Giovanni تاسيس شد که در زمينه ساخت و توليد الکتروموتور متناوب، انواع پمپ هاي گريز از مرکز الکتريکي و ترانسفورماتورها در کارخانه بزرگ خود ، فعاليت مي کرد.

الکتروموتور مارلي

حضور جهاني

شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori يکي از شرکت ها در جهان است که کار طراحي و توليد الکتروموتور هاي خود را انجام مي دهد . اين شرکت که در سال 1891 ميلادي راه اندازي شده امروز پس از گذشت بيش از يک قرن کار و کوشش و به دليل خدمات منحصر به فردي که در بخش هاي فروش و پس از آن به مشتريان خود ارائه مي کند ، توانسته در چهار قاره نمايندگي و در دو کشور ايتاليا و مالزي دفتر کار خود را داشته باشد . شرکت الکتروموتور  Marelli Motori تاکنون توانسته توليدات پيشرفته تکنولوژيکي خود مثل الکتروموتور هايش را در 120 کشور جهان به فروش برساند.

شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori از مدلي از نوع کسب و کار تبعيت مي کند که مي تواند راهکارهاي مفيد و مبتکرانه خود را ارائه کرده و در جهت بهبود کيفيت محصولات و افزايش کارايي، آنها را عملي نمايد.اين مدل از سه اصل پيروي مي کند:ارائه طيف گسترده اي از محصولات جديد و نوآورانه،حضور مردم که در اقصي نقاط جهان حمايت خود را اعلام کرده اند،سرمايه گذاري مداوم در کنار توسعه واحد تحقيق و توسعه.

گواهينامه هاي کيفيت

شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori براي تامين کيفيت محصولات و سلامت و ايمني در محيط کار از يک سيستم جامع مديريت کنترل کيفيت (MS)  استفاده کرده که از استاندارد ايزو 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001 تبعيت مي کند.

گواهينامه هاي کيفيت براي اينکه بالاترين استاندارد هاي ممکن در توليد محصولات رعايت شوند ، به کار گرفته مي شوند.رعايت اين استاندارد ها نتايج زير را در بر خواهند داشت:

  • کيفيت بالاي الکتروموتور مارلي به همراه بهترين عملکرد ممکن
  • جلب رضايت و اعتماد مشتريان با در نظر گرفتن تمامي نيازهاي آنان و در نتيجه کسب اطمينان مشتري به تداوم الکتروموتور مارلي
  • ايجاد يک مکان امن از نظر سلامت و امنيت براي کار در شرکت الکتروموتور مارلي
  • ايجاد کمترين تاثيرگذاري روي محيط زيست و کمترين اثر بر روي تخريب آن با ساخت الکتروموتور با راندمان بالا

استراتژي کيفيت

شرکت الکتروموتور مارلي در قبال کيفيت محصولاتش متعهد مي شود که تمامي پرسنل از هيئت مديره تا کارگران کارگاه بر اين عقيده استوارند.

شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori براي افزايش کارايي و رساندن کيفيت محصولات خود به بالاترين سطح ، فرهنگي ايجاد کرده که همه کارکنان از مسائل مربوط به بخش کيفيت و فعاليت هاي مربوط به اين زمينه آگاهي و اطلاعات کافي را داشته باشند و بتوانند از مهارت هاي خود در اين رابطه استفاده کنند.

الکتروموتور مارلي Marelli Motori قبل از توليد هر محصولي اين اطمينان حاصل مي شود که همه پرسنل به مقررات و قوانين IMS جهت افزايش سطح کيفيت،بهداشت،ايمني و رعايت استاندارد هاي محيط زيستي تسلط کامل دارند. در شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori اهدافي وجود دارند که در نهايت همه آنها به رضايت مشتريان ختم مي شود و تمامي برنامه ريزي هاي بلند مدت و کوتاه مدت شرکت بر اين اساس پايه گذاري مي شوند. در شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori از پيشنهادات اثرگذار کارکنان استقبال مي شود و با توجه به شرايط عملي شدن آنها از اين نظرات در جهت بهبود شرايط کار و کيفيت محصولات و همچنين کاهش خطرات احتمالي درمورد پرسنل و کاهش اثرات تخريبي بر روي محيط زيست ، استفاده خواهد شد.

در شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori اين مسئله فرهنگ سازي شده که اگر فعاليت هاي فردي منجر به شرايطي شود که به ايمني و سلامت محيط کار آسيبي وارد شود ، پرسنل از آن فعاليت حذر کنند. آنچه امروزه بسيار اهميت دارد ايمني محيط کار است که شرکت Marelli Motori نيز به صورت مداوم اين مسئله را به پرسنل خود گوشزد کرده و به آنها آموزش هاي لازم را مي دهد.

براي شرکت الکتروموتور مارلي Marelli Motori سلامت و ايمني محيط کار،پرسنل و محيط زيست جايگاه مهمي دارد که رعايت درست تمامي اين موارد سبب شده جايگاه خود را پيدا کند ، وارد روابط دو جانبه و سودمند شود و در نتيجه با کسب مهارت هاي بيشتر دست به انجام کارهاي بزرگتري بزند.

براي آگاهي از ليست قيمت الکتروموتور مارلي موتوري Merelli Motori با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ الکتروموتور مارلي موتوري Marelli Motori با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

سوالات متداول

الکتروموتور مارلي موتوري در ايران نمايندگي دارد؟

پاسخ: نمايندگي مارلي موتوري در اکثر نقاط جهان وجود دارد. براي آگاهي از وجود نمايندگي الکتروموتور مارلي در ايران با کارشناسان فروش در تماس باشيد. 

کاتالوگ الکتروموتور مارلي را از کجا مي توان دانلود کرد؟

پاسخ: کاتالوگ الکتروموتور هاي مختلف را از بخش بانک کاتالوگ مي توانيد دريافت نماييد. کاتالوگ مارلي موتوري هم در اين بخش قابل دستيابي است.

ليست قيمت الکتروموتور مارلي را از کجا ميتوانم دانلود کنم؟

پاسخ: براي دانلود ليست قيمت الکتروموتور مارلي و همچنين براي آگاهي از قيمت به روز الکتروموتور هاي مختلف با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

الکتروموتور مارلي به چه نام هايي وجود دارد؟

پاسخ: الکتروموتور مارلي ، دينام مارلي ، موتور مارلي ، الکتروموتور ايتاليايي ، دينام ايتاليايي ، الکتروموتور Marelli و ... از جمله نام هايي است که الکتروموتور مارلي را با آن مي شناسند.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان