فروش الکتروموتور ارسم ERCEM GUANGLU

آشنايي با الکتروموتور ارسم گوانگلو

شرکت الکتروموتور ارسم گوانگلو Guanglu داراي وسعتي به مساحت ????? متر مربع است و از تجهيزات پيشرفته و امکانات قابل توجهي برخوردار است. شرکت موتور ارسم گوانگلو Guanglu يکي از کارخانجاتي در جهان است که به صورت تخصصي در زمينه ساخت و توليد ماشين آلات الکتريکي مثل الکتروموتور و دينام فعاليت مي کند.

شرکت موتور ارسم گوانگلو Guanglu يکي از اعضاي زير مجموعه شرکت برق موتور در کشور چين است با سازمان بازرسي ShangHai همکاري هاي گسترده اي دارد. شرکت الکتروموتور ارسم گوانگلو Guanglu در دهه ?? ميلادي راه اندازي شد و  امروزه به عنوان پنجمين کارخانه برتر در DaXi شناخته مي شود.

الکتروموتور ارسم گوانگلو

عوامل مختلفي در موفقيت کارخانه ارسم گوانگلو Guanglu  دخالت دارند که اين عوامل عبارتند از : پرسنل متعهد، با انگيزه و مسئوليت پذير، سطح بالاي فني و علمي مديران و کارکنان، امکانات پيشرفته توليد و آزمايشگاهي براي آزمايش محصولات و تضمين کيفيت آنها. کليه الکتروموتور هايي که توسط شرکت ارسم گوانگلو Guanglu به مرحله توليد مي رسند از استاندارد بين المللي IEC پيروي کرده و در بالا ترين سطح کيفي خود قرار دارند.

استاندارد ISO 9001:2000 يک گواهينامه کيفيت بين المللي است که متشکل از گواهي هاي CCC ،CECP  و CE بوده و کليه محصولات شرکت Guanglu به وسيله اين استاندارد به تاييد رسيده اند.

شرکت چيني ارسم گوانگلو Guanglu الکتروموتور هايي در کلاس IE2 مي سازد که داراي موتور هاي استاندارد GOST،YX3 که ميزان بهره وري بالايي دارند،بوده و آلومينيوم، از بدنه يا پوسته موتور به طور کامل حذف شده است.موتورهاي الکتريکي ساخته شده از انواع مختلفي مثل موتور ترمز،موتور سرعت، موتور لرزاننده، موتور تک فاز و ... مي باشند.

الکتروموتور ارسم گوانگلو

الکتروموتور هايي که توسط شرکت ارسم گوانگلو Guanglu ساخته مي شوند، در سراسر جهان مثل قاره اروپا،بخش خاورميانه و هکشورهاي همسايه در آسياي شرقي عرضه مي شوند و نظرات مشتريان دريافت شده و از آنها در تجربيات بعدي استفاده مي شود.

براي اينکه محصولاتي با کيفيت مطلوب و در سطحي بالا تر از سطح فعلي طراحي و توليد شوند، کارخانه ارسم گوانگلو Guanglu اقدام به تاسيس خطوط توليد جديد با ظرفيت توليد بالاتر نموده و از امکانات پيشرفته تري مثل سيستم اندازه گيري مختصات، سيستم کنترل کامپيوتري و خودکار،دستگاه هاي پرس اتوماتيک،دستگاه کنترل دقيق انتخاب مواد،سيستم هاي ماشين کاري جديد و... استفاده مي کند.

شرکت ارسم گوانگلو Guanglu در طي سالهاي فعاليت خود و به واسطه کوشش هاي پايان ناپذير داراي شهرت بسياري در بازارهاي داخلي و بين المللي شده که مي توان اين جايگاه مستحکم را مرهون حضور مردم در چرخه توليد به عنوان همکار،استفاده از تکنولوژي و فن آوري هاي روز دنيا و استفاده از مواد با کيفيت در توليد محصولات دانست.

شرکت ارسم گوانگلو Guanglu براي اينکه بتواند به سرعت پيشرفت کرده و جايگاه خود را در ميان کارخانجات صاحب سبک اين عرصه يعني توليد الکتروموتپر پيدا کند،از ايده هاي مبتکرانه در توليد محصولات استقبال مي کند،با استفاده از تکنولوژي هاي روز دنيا کيفيت محصولات را ارتقاء مي بخشد،بازدهي و ميزان کارايي محصولات را افزايش مي دهد ، محصولات را در کمترين زمان ممکن و با سرعت بالايي به مشتريان عرضه مي کند و در انتها رضايت مشتريان و وفاداري به آنان را يک اصل اساسي و مهم تلقي مي کند. دفتر نمايندگي الکتروموتور ارسم گوانگلو در ايران نيز وجود دارد و کالا صنعتي امکان فراهم کردن تمامي الکتروموتور هاي اين برند معتبر چيني را دارد.الکتروموتور گوانگلو در مشهد              موتور ارسم در مشهد              دينام چيني ارسم در مشهد         الکتروموتور چيني ارسم در مشهد بجنورد

براي آگاهي از ليست قيمت جديد الکتروموتور ارسم با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ جديد الکتروموتور ارسم با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

نمايندگي موتور ارسم در مشهد             نمايندگي ارسم در مشهد             الکتروموتور چيني در مشهد         دينام چيني در مشهد                  بهترين دينام چيني

الکتروموتور ارسم گوانگلو,  الکتروموتور پوسته آلومينيوم,  الکتروموتور سه فاز گوانگلو,  ليست قيمت الکتروموتور ارسم,  کاتالوگ ارسم گوانگلو,  فروش الکتروموتور ارسم ,استاندارد IEC, موتورترمز دار ارسم , موتور سرعت , موتور لرزاننده,  موتور تک فاز ارسم
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان