پمپ پنتاکس

درباره برند پنتاکس PENTAX ايتاليا: شرکت پمپ سازي پنتاکس Pentax ايتاليا که داراي سابقه اي 20 ساله در زمينه فعاليت هاي تجاري در زمينه ساخت انواع پمپ آب صنعتي و خانگي مي باشد، امروزه جايگاه ويژه اي در صنعت پمپ بدست آورده است. تمامي فعاليت ها در شرکت  پنتاکس Pentax با هدف ايجاد ارزش در فرآيند هاي توليد و توزيع و در ادامه افزايش کارايي و کيفيت محصولات انجام مي گردد.

يکي از مزاياي قابل توجه در شرکت پنتاکس Pentax اين است که مي تواند در آن واحد و با سرعت زيادي شرايط حاکم در بازار را به نفع خود تغيير دهد؛ اين کار به وسيله تخصيص منطقي منابع موجود و همچنين ايجاد يک برنامه غير متمرکز براي توليد محصولات خاص امکان پذير شده است.

شرکت پمپ پنتاکس

شرکت پنتاکس pentax کاملا براساس سياست رضايت مشتري عمل مي کند؛ يعني با توجه به پيشرفت هاي تکنولوژيکي موجود محصولات مورد نظر خود را با هدف جلب رضايت مشتريان به بازار عرضه مي نمايد و در زمينه پمپ هاي آب خانگي بسيار موفق بوده است.

نام شرکت پنتاکس Pentax ايتاليا به دليل مفهوم موجود در اين واژه که به معني ايمن ترين انتخاب در هر مرحله عمليات مي باشد، انتخاب شده است.

شرکت  پنتاکس Pentax داراي شهرتي 25 ساله در بازار جهاني در زمينه ساخت و توليد پمپ آب مي باشد. پنتاکس Pentax به دليل شعاري که براي خود برگزيده (رضايت مشتريان) ، همواره و در هر شرايطي آمادگي اين را دارد با ايجاد و همچنين استقبال از نوآوري هاي جديد در اين عرصه، مشتريان خاص خود را راضي نگه دارد.

عملکرد شرکت پنتاکس Pentax در اين سال ها به گونه اي بوده که نه تنها مشتريان بلکه رضايت همکاران که رقيب نيز محسوب مي شوند را جلب کرده و توجه و اعتماد آنها را به سمت خود معطوف نمايد . از جمله مواردي که مسبب اين موفقيت بزرگ هستند عبارتند از : توليد محصولات در طي فرآيند هاي پويا و همچنين سيستم هاي توزيع انعطاف پذير؛  اين دلايل در کنار هم باعث شده اند  پنتاکس Pentax  بتواند سهم بزرگي از بازار را در اختيار گرفته و پاسخگوي خيل عظيمي از نيازهاي صنعت پمپ باشد.

در شرکت  پنتاکس Pentax روحيه ايجاد کارآفريني در مديران نيز يکي از عوامل توفيق اين شرکت است که به وسيله اين امر به نيازهاي مختلف در زيمنه ساخت پمپ آب پاسخ داده شده و براي آنها راه حل ارائه مي شود و همچنين در سطح بين المللي نيز به جايگاه قابل قبولي دست يافته است.

دليل اصلي کيفيت بالاي محصولات  پنتاکس Pentax، کنترل دائمي پمپ ها پس از توليد است که اين امر به تنهايي توانسته سبب اطمينان به محصولات پنتاکس Pentax شود. کنترل کيفيت و عملکرد محصولات در شرکت  پنتاکس Pentax از طريق حرفه اي ترين روش ها انجام مي شود؛ اخذ گواهينامه استاندارد، کنترل خطوط توليد و کنترل در آزمايشگاه نمونه هايي از اين روش ها هستند. مجموعه اين امور، در کنار هم قرار گرفتن آنها و تشکيل يک سيستم تبديل به ضمانتي براي بهترين بودن پمپ هاي شرکت پنتاکس Pentax شده است.

کنترل خطوط توليد

 کنترل خطوط توليد در شرکت  پنتاکس Pentax ايتاليا به وسيله انجام آزمايش هايي که عملکرد الکتريکي و هيدروليکي پمپ ها را به صورت مصنوعي مورد سنجش قرار مي دهند، صورت مي گيرد.

نمايندگي رسمي پنتاکس

گواهينامه ها

سياست اصلي شرکت  پنتاکس Pentax ايتاليا همگام شدن توسعه و پيشرفت توليدات و همچنين بخش مديريت شرکت با رويکرد حفظ محيط زيست مي باشد. اين سياست به وسيله گواهينامه  UNI ISO 9001 که توسط سيستم مديريت کيفيت صادر مي شود و همچنين استاندارد UNI EN ISO 14001  که توسط سيستم مديريت محيط زيست صادر مي گردد، تاييد شده است. اضافه بر اين دو در شرکت  پنتاکس Pentax ايتاليا فرآيند برنامه ريزي سيستم مديريت بهداشت و ايمني در محل کار که توسط استاندارد OHSAS 18001 تاييد شده نيز در حال انجام مي باشد.

عدم وجود تاخير در زمان تحويل محصولات سفارشي

بنا بر سياست مهم شرکت  پنتاکس Pentax که همان رضايت مشتري مي باشد، همه پمپ هايي که توسط مشتريان سفارش و خريداري مي شوند بدون کوچکترين تاخير و عذر و بهانه اي تحويل داده خواهند شد.

سابقه چند ساله اي که شرکت  پنتاکس Pentax ايتاليا در زمينه فعاليت هاي تجاري و همچنين توليد و ساخت پمپ آب به دست آورده براي اين شرکت مفيد بوده و سبب شده که  پنتاکس Pentax بتواند در کمترين زمان ممکن خود را با شرايط حاکم در بازار وفق داده، پمپ هاي با کيفيت تضمين شده و در زمان مشخص شده به مشتريان خود عرضه نمايد.

 پنتاکس Pentax ايتاليا شرکتي است که به دليل توانايي هاي خود در امر توليد و توزيع اين مهارت را دارد که مي تواند زماني که بين توليد و توزيع فاصله مي افتد را به حداقل رسانده و سفارشات را در نهايت خوش قولي به دست مشتريان خود برساند.

اين شرکت به کمک مشاورين اقتصادي مجربي که دارد سير صعودي و نزولي در بازار را پيش بيني کرده و براساس آن و تغييرات ايجاد شده در بخش تقاضا به عرضه محصولات خود بپردازد.

از آنجايي که سهم حضور تکنولوژي روز دنيا در شرکت  پنتاکس Pentax بسيار پررنگ است ، محصولات  پنتاکس Pentax بخش گسترده و قابل توجهي از بازار جهاني در بخش صنعت را به خود اختصاص داده اند؛ البته ذکر اين نکته ضروري است که منابع انساني همچنان در  پنتاکس Pentax نقش مهمي را ايفا مي کنند چرا که نيروي انساني يکي از ويژگي هاي مهم يک شرکت سهامي بزرگ مي باشد.

 پنتاکس Pentax با توجه به همه بازخوردهايي که از مشتريان و همکاران خود مي گيرد ، آنها را آناليز مي کند و به همه آنها ترتيب اثر مي دهد تا بتواند بهترين محصول را به مشتريان خود عرضه نمايد.

معمولا براي توليد يک کالاي مناسب که قطعاً پمپ آب نيز از اين قاعده مثتثني نيست ، فاکتورهاي مهمي وجود دارد که به سازنده در جهت توليد بهترين محصول کمک شاياني خواهد کرد؛ از مهم ترين اين متغيرها ميتوان به منطقه جغرافيايي، عوامل جوي، نياز مشتري و ... اشاره نمود. شرکت پنتاکس Pentax با توجه کامل به تمامي اين فاکتورها و انجام تحقيقات جامع و گسترده در رابطه با هر کدام از آنها بهترين راهکار ممکن را ارائه نموده و با اطمينان خاطر به ادامه کار خود مي پردازد.

نمايندگي پمپ پنتاکس ايتاليا

در شرکت پنتاکس Pentax ايتاليا توليد و ساخت پمپ آب شامل فرآيندهاي مخالفي از جمله مونتاژ، تکميل و آزمايش خطوط توليد مي باشد. همچنين براي عمل به شعار پنتاکس Pentax يعني رضايت مشتري لازم است ويژگي انعطاف پذيري در شرکت و مديران و کارکنان تقويت شود که اين مهم با وجود تجارب مهم  پنتاکس Pentax امکان پذير شده است. اين ويژگي پنتاکس Pentax علاوه بر مشتريان شرکا و رقبا را نيز تحت تاثير قرار داده است. در پنتاکس Pentax در هر خط توليد امکان مديريت روند توليد آن محصول با سرعت بالايي وجود دارد.

يکي از ويژگي هاي مهم پمپ هاي شرکت  پنتاکس Pentax ايتاليا اين است که محصول طوري طراحي شده که مي تواند پاسخگوي نيازهاي مختلفي باشد و از حالت يک بعدي بودن خارج شود.

در بازار امروز يکي از شرکت هايي که هم توانسته بخش عظيمي از بازار را به دست بياورد و هم بتواند از طريق محصولات خود راهکارها و راه حل هاي اساسي و پرکاربردي را براي بخش هاي صنعتي و داخلي ارائه کند، شرکت  پنتاکس Pentax ايتاليا مي باشد.

بخش تجاري شرکت پنتاکس Pentax ايتاليا يکي از فعال ترين بخش هاي اين شرکت است که همواره مي کوشد در جهت نياز هاي آينده و پيش بيني نشده مشتريان خود راهکار هاي جديدي در اختيار آنها قرار دهد و بيش از پيش رضايت آنها را جلب نمايد.

پمپ پنتاکس در ايران نمايندگي دارد و محصولات آن به راحتي در دسترس است.

شرکت پنتاکس Pentax در توليد پمپ آب با توجه به زمينه هاي استفاده و نوع فعاليت آنها بسيار متنوع عمل مي کند. برخي از محصولات شرکت پنتاکس Pentax ايتاليا عبارتند از : پمپ شناور پنتاکس، پمپ هاي زير دريايي، پمپ آب خانگي ، پمپ کفکش پنتاکس ، پمپ لجنکش ، پمپ سانتريفيوژ يا گريز از مرکز پنتاکس و ... که در بخش هاي مختلف صنعت مانند کشاورزي،مدني،داخلي و ... قابل استفاده مي باشند.

براي آگاهي از ليست قيمت پمپ پنتاکس با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ پمپ پنتاکس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نماييد.

 

سوالات متداول

ست کنترل  پنتاکس چيست؟
پاسخ: ست کنترل  پنتاکس يک دستگاه بسيار کوچک است که محل نصب و قرارگيري آن روي پمپ آب مي باشد. اين دستگاه داراي کليدي است با درجه حساسيت 0.5 بار فشار آب عبوري که در صورت گذر آب با چنين فشاري از روي خود فعاليت خود را آغاز کرده و جريان برق را به پمپ منتقل مي کند و از اين طريق عمل پمپاژ توسط پمپ به انجام خواهد رسيد. در ست کنترل  پنتاکس تنها زماني پمپ آب روشن نمي شود که فشار ورودي براي راه افتادن و عمل نمودن کليد اتومات کافي نباشد بنابراين امکان آن هست که اگر نياز باشد آب به ارتفاع زياد برود استفاده از کليد اتوماتيک نتيجه بخش نباشد. قبل از استفاده از کليد اتوماتيک فشار آب را اندازه مي گيريم سپس در صورت وجود معيارهاي لازم از آن بهره مي بريم اما عموماً ست کنترل  پنتاکس براي زماني روي پمپ آب نصب مي شود که طبقات ساختمان کمتر از 4 طبقه باشد.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان