اينتر پمپ ايتاليا 

معرفي اينتر پمپ ايتاليا: گروه صنعتي اينتر پمپ ايتاليا در سال 1977 با ابتکار آقاي Fulvio Montip? شروع به ساخت پمپ هاي پيستوني نمود. آقاي Fulvio Montip? در حقيقت تغييرات قابل توجهي در طراحي و ساخت پمپ پيستوني به عمل آورد که اين پمپ را به صورت کامپکت و بسيار کم صدا در آورد. امروزه الکتروپمپ پيستوني اينتر پمپ 75 درصد از پمپ هاي پيستوني خود را به کشورهاي خارجي صادر مي کند.

اينترپمپ لوگو

اينتر پمپ يکي از اولين توليد کنندگان پمپ پيستوني يا پلانجري در دنيا به شمار مي شود. پمپ پيستوني اينتر Interpump بسيار کم جا و کم صدا هستند و قطعات يدکي آن در دسترس است. اما بزرگترين پيشرفت اينترپمپ وقتي رخ داد که که به جاي استفاده از پيستون هاي فولادي از پيستون سراميکي در پمپ پلانجري استفاده کرد. استفاده از پيستون سراميکي علاوه بر افزايش عمر پمپ ، ضريب اطمينان پمپ را نيز بالا برده است. امروزه اينترپمپ پمپ پيستوني ساده ( پلانجري ) را تا 500 بار فشار توليد مي کند و همچنين پمپ هاي خاصي توليد ميکند که فوق العاده فشار بالايي را توليد ميکنند و تا 1500 بار فشار توليد خواهند گرد. پمپ با فشار بسيار بالا توسط بخش Pratissoli Pompe توليد مي شود.

بزرگترين سازنده پمپ هاي پيستوني حرفه اي در دنيا و در سطح بين المللي گروهي به نام Interpump group S.P.A مي باشد که داراي موقعيتي بسيار مهم در بازار جهاني بوده و همچنين از جمله کمپاني هاي پيشگام در زمينه هيدروليک مي باشد.

فعاليت شرکت Interpump group در سال 1977 ميلادي در کشور ايتاليا و با فرآيند ساخت و توليد پمپ هاي پيستوني فشار بالا شروع شد.

روند صعودي Interpump group بسيار سريع بود به طوري که ظرف مدت کوتاهي داراي شهرت و آوازه جهاني شد که البته اين موقعيت مهم به راحتي به دست نيامد؛تلاش هاي عوامل Interpump group سبب شد آنها بتوانند در زمينه توليد و ساخت پمپ هاي پيستوني فشار بالا طرح هاي خلاقانه و مبتکرانه اي را ارائه و عملي کنند و بتوانند پمپ هاي توليد کنند که از نظر ظاهري کوچکتر باشند و در هنگام کار آلودگي صوتي کمتري ايجاد کنند.

کارخانه اينترپمپ ايتاليا

با ادامه فعاليت هاي رو به رشد و ترقي Interpump group در اوايل دهه 90 ميلادي شرکت دست به گسترش فعاليت هاي خود زد و به سمت توليد موتورهاي الکتريکي و هيدروليکي روي آورد و توانست طي مدت کوتاهي توجه شرکت هاي مرتبط در اين زمينه را به سوي محصولات خود جلب نمايد.همچنين  Interpump group  در سال 1996 ميلادي در بورس رسمي ايتاليا صاحب سهام شد.

سال هاي 1997 و 1999 ميلادي براي Interpump group سالهاي مهم و سرنوشت سازي بودند چرا که در فاصله اين دو سال بود که Interpump group فعاليت هايش را در زمينه هيدروليک پررنگ تر و حرفه اي تر از گذشته نمود و توانست با شرکت هاي مهم و برجسته اين حيطه وارد شراکت شود.

Interpump group اهداف بسيار مهمي را دنبال مي کند که عبارتند از : کسب موقعيتي منحصر به فرد در جهان در توليد پمپ هاي پيستوني فشار بالا،پيشرفت در بخش هيدروليک و همه بخش هاي فعال در آنها.

تمام قطعات به کار رفته در پمپ پيستوني اينتر پمپ با کيفيت بالا و به صورت سيستماتيک توليد و آزمايش مي شود به طوري که محصول نهايي اينترپمپ در برابر سايش و کارهاي سنگين صنعتي مقاوم است.

سري 2 تکامل يافته اينتر پمپ

اين پمپ پيستوني آخرين نسل از پمپ هاي پيستوني اينترپمپ استکه توسط مرکز تحقيقات اينترپمپ در ايتاليا توليد شده است. در اين محصول از استاندارد هاي قابل توجهي استفاده شده است که بيسار قابل اطمينان تر مي باشد. دبي در اين پمپ پيستوني از 8 ليتر در دقيقه تا 16 ليتر در دقيقه متغير است و تا 275 bar فشار توليد ميکند. موتور کوپل شده با آن ميتواند تا 10 ابسب بخار توان داشته باشد. اين پمپ پيستوني قابليت کوپل شدن با انواع الکتروموتور هاي اروپايي ، ايراني موتور گيربکس پشت تراکتوري و موتورهاي بنزيني را دارد.

اينترپمپ جديد

اينتر پمپ سري 47

اين پمپ به عنوان اصلي پمپ از مجموعه پمپ هاي پيستوني اينتر پمپ ايتاليا است. حداکثر دبي 30 ليتر بر دقيقه و حداکثر فشار 250 بار توليد مي کند و الکتروموتور با قدرت 15 اسب را مي توان با آن کوپل کرد.

200 بار اينتر

اينتر پمپ سري 66

پمپ سري 66 از محصولات اينتر پمپ با فشار بالا طراحي شده است و تا 500 بار فشار تامين ميکند.

500 بار اينتر

اينتر پمپ سري HT

از اين پمپ علاوه بر استفاده در کارواش صنعتي، دماي آب را تا 85 درجه سانتيگراد تحمل ميکند. پمپ سري HT اينتر پمپ طيف وسيعي دارد که از دبي 5 تا 170 ليتر در دقيقه را شامل شده و تا 250 بار فشار توليد مي کند.

اينترپمپ جديد

اينتر پمپ سري SS

از اين پمپ پيستوني براي کاربري هايي همچون پمپ اسمز معکوس ، پمپ پيستوني براي صنايع غذايي، صنايع شيميايي و دارويي استفاده مي شود. براي سيالات تهاجمي و خورنده اين پمپ بسيار مناسب است. اين پمپ پيستوني داراي 5 نوع مختلف از 5 تا 150 ليتر بر دقيقه و فشار حداکثري 250 بار است.

بهترين پمپ اينتر پمپ ايتاليا

پمپ پيستوني هيدروليکي اينترپمپ

علاوه بر پمپ هاي پيستوني ساده که با الکتروموتور و موتور هاي بنزيني کار ميکند اين پمپ با موتورهاي هيدروليکي کار ميکند. اين پمپ براي اين کاربرد داراي کيفيت بالايي هستند.

اينتر پمپ ايتاليا

اينترپمپ در مشهد       تعمير اينترپمپ ايتاليا      پمپ کارواش در مشهد     پمپ پيستوني در مشهد

براي ثبت درخواست تعمير اينترپمپ ايتاليا به بخش تعميرات مراجعه نماييد.

براي دريافت کاتالوگ اينتر پمپ ايتاليا و ليست قيمت اينترپمپ ايتاليا با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان