پمپ دنده ای GF ایران تولید

پمپ دنده ای در عموماً با نام های پمپ غلیظ کش ، پمپ مناسب برای مواد چسبنده ، Gear pump ، پمپ ویسکوز ، چرخ دنده ای و یا پمپ مازوت شناخته می شود.
در صنایع مختلف، پمپ دنده ای برای جابجایی مواد خود روغنکار، پمپ گازوئیل ، پمپاژ نفت ، ملاس و خمیر و همچنین به عنوان پمپ روغنکاری استفاده می شود.

به عنوان یک راهنمای کلی برای پمپ دنده ای GF ایران تولید، می توان از جداول زیر استفاده کرد. نکته قابل توجه این است که جداول با جزئیات بیشتر در صفحه هر محصول آورده شده است.

کاتالوگ GF ایران تولیدکاتالوگ ایران تولیدکاتالوگ پمپ ایران تولیدکاتالوگ دنده ای ایران تولید

پمپ دنده ای سری GF ایران تولید ابعاد مختلف دارند و در زیر مشخصات عمومی و ابعاد تیپ GF4 , GF5 , GF6 , GF7 , GF8 , GF9 , GF10 , GF15 مربوط به پمپ دنده ای ایران تولید آمده است. برای دریافت جزئیات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سری GF

ردیف

تیپ پمپ

دهانه دهش و مکش (اینچ)

1

GF 4

1 - 1/4

2

GF 5

1 - 1/2

3

GF 6

2

4

GF 7

2 - 1/2

5

GF 8

3

6

GF 9

4

7

GF 10

4

8

GF 15

6

 

سوالات متداول

جنس پمپ دنده ای سری GF ایران تولید چیست و چه کاربردهایی دارد؟
پاسخ: پمپ دنده ای سری
GF در سه مدل GF ، VGF و WGF  تولید می شود. پمپ های دنده ای GF دارای بدنه از جنس چدن خاکستری و دنده فولادی می باشند و برای جابجایی مواد با حجم بیشتر و غلظت بالا استفاده می شوند.

چه تفاوتی بین پمپ دنده ای سری GF با سری HF است؟
پاسخ: عمده تفاوت پمپ دنده ای
GF با HF در غلظت مواد انتقالی و همچنین دنده آن می باشد. در سری HF دنده ها مستقیم، اما در سری GF دنده به صورت جناغی می باشد. از کاربرد های پمپ دنده ای سری GF میتوان به انتقال مواد با ویسکوزیته بالا در صنایع مختلف مانند پمپ قیر ، مواد ستگین نفتی ، پمپ ملاس  ، پمپ مواد پلیمری و ... اشاره کرد. همچنین پمپ های دنده ای GF مواد با غلظت های بالا مانند قیر و ملاس های غلظت بالا را پمپاژ می کند اما سری HF مواد با ویسکوزیته پایین تری را پمپاژ می کند.

آیا تعمیر پمپ دنده ای نیز انجام می دهید؟
پاسخ: پمپ دنده ای اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ؛ خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این وجود، کالا صنعتی این امکان را دارد که ضمن تامین قطعات یدکی برای پمپ دنده ای ایران تولید ، تعمیر پمپ دنده ای را انجام دهد. با ثبت سفارش در بخش تعمیرات و دریافت کد پیگیری ، در اسرع وقت کارشناسان ما با شما در تماس خواهند بود. کالا صنعتی با تقویت بخش کارگاهی خود گامی بلند در تعمیر پمپ دنده ای برداشته است.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان