گیربکس افزاینده پشت تراکتوری سهند

گیربکس پشت تراکتوری سهند برای بستن با پمپ پشت تراکتوری بسیار استفاده می شود. گیربکس پشت تراکتوری سهند برای استفاده در مواردی که نیاز است از گاردون تراکتور برای راه اندازی پمپ پشت تراکتوری استفاده کنند ، نیاز است. دور خروجی گاردون تراکتور عموماً بین 500 تا 700 دور است. این دور برای راه اندازی پمپ پشت تراکتوری کافی نیست و به یک گیربکس افزاینده پشت تراکتوری سهند نیاز است تا بتوانیم دور مورد نیاز پمپ پشت تراکتوری را تامین نماییم. 

گیربکس پشت تراکتوری سهند یکی از انواع با کیفیت گیربکس پشت تراکتوری در ایران است که کشاورزان زیادی از گیربکس پشت تراکتوری سهند استفاده کرده و از آن راضی هستند.

برای دریافت کاتالوگ گیربکس پشت تراکتوری سهند و لیست قیمت گیربکس پشت تراکتوری سهند با کارشناسان فروش در تماس باشید.

گیربکس پشت تراکتوری سهند دارای دو دسته در دو طرف است که بوسیله شاسی و کوپلینگ با پمپ پشت تراکتوری کوپل شده و سر دیگر آن که دارای شش خاری است آماده اتصال با گاردون تراکتور می شود. 

از گیربکس پشت تراکتوری سهند به عنوان یک گیربکس افزاینده برای مصارف گوناگون استفاده می شود. 

سوالات متداول

گیربکس پشت تراکتوری سهند چه نسبتی دارد؟

پاسخ: گیربکس پشت تراکتوری سهند با نسبت 1 به 2.5 و 1 به 3 تولید میشود. برای استفاده از گیربکس افزاینده ( پشت تراکتوری ) با نسبت های بالاتر و دور بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

گیربکس پشت تراکتوری سهند در مقایسه با سایر انواع گیربکس پشت تراکتوری ایرانی چه مزایایی دارد؟

پاسخ: گیربکس پشت تراکتوری سهند دارای تضمین قطعات یدکی است و در صورت استفاده و انتخاب صحیح برای پمپ پشت تراکتوری ، دارای طول عمر بالاست.

آیا از گیربکس پشت تراکتوری به عنوان گیربکس صنعتی هم استفاده می شود؟

پاسخ: به طور کلی هر کجا نیاز باشه دور یک الکتروموتور یا وسیله ای که حدود نهایتاً 700 دور خروجی دارد را سه برابر کنیم از گیربکس پشت تراکتوری سهند به عنوان گیربکس افزاینده استفاده می شود.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان