گیربکس VF FC سهند

شرکت گیربکس سهند اصفهان تولید کننده گیربکس VF FC در ایران است. گیربکس VF FC به دلیل حالت نصب ویژه ای که دارد در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. به عنوان مثال در میکسر ها از گیربکس VF FC سهند بسیار استفاده می شود. 

سوالات متداولسوالات متداول

گیربکس Vf اف سی سهند با چه دور هایی تولید می شود؟

پاسخ: گیربکس VF FC سهند در سایز های زیر تولید میشود:

گیربکس VF FC سایز 30

گیربکس VF FC سایز 44

گیربکس VF FC سایز 49

گیربکس VF FC سایز 62

گیربکس VF FC سایز 86

گیربکس VF FC سایز 110

گیربکس VF FC سایز 130

گیربکس VF FC سایز 150

گیربکس VF FC سایز 185

گیربکس VF FC سایز 210

گیربکس VF FC سایز 250

تولید می شود. گیربکس VF FC سهند با نسبت های 1 به 7 تا 1 به 100 موجود است.

مشاوره برای خرید گیربکس VF FC سهند هم دارید؟

پاسخ: گروه کالا صنعتی با تجربه کافی در زمینه شناخت گیربکس صنعتی ، میتواند بهترین گیربکس VF FC را به شما پیشنهاد دهد. مشاوره گیربکس VF FC سهند نیاز به مشخصاتی دارد که از سوی خریدار مطرح و با توجه به این مشخصات بهترین گیربکس وی اف اف سی پیشنهاد می شود.

گیربکس VF FC چه تفاوتی با گیربکس MVF FC دارد؟

پاسخ: گیربکس VF FC به وسیله کوپلینگ ، تسمه پولی ، شرینک دیسک و یا ابزارهایی از این دست با الکتروموتور یا محرک های دیگر کوپل می شود. اما گیربکس MVF FC به وسیله فلانچ ورودی به صورت مستقیم با الکتروموتور کوپل می شود.

چرا برای گیربکس میکسر و همزن ها بهتر است از گیربکس VF FC استفاده شود؟

پاسخ: در حقیقت بهتر است از گیربکس VF FC با تسمه و پولی استفاده شود. این مزیت باعث خواهد شد که اگر شافت داخل میکسر قفل کند ، تسمه به صورت هرز بگردد و از آسیب دیدن الکتروموتور و گیربکس صنعتی جلوگیری شود. در گیربکس VF FC به دلیل اینکه اتصال بین الکتروموتور و گیربکس VF FC با تسمه و پولی امکان پذیر است ، برای وسایلی مانند میکسر ها از این گیربکس صنعتی بسیار استفاده می شود.

گیربکس VF FC با گیربکس VF نرمال چه تفاوتی دارد؟

پاسخ: برای اتصال مستقیم گیربکس صنعتی با دستگاه گردانی که در آن گیربکس استفاده شده است از گیربکس VF FC استفاده می شود. گیربکس VF FC دارای فلنچ خروجی است و این امکان را دارد که در خروجی به صورت مستقیم به دستگاه نصب شود. گیربکس VF نرمال در ورودی به صورت شافت خروجی است و در خروجی به صورت هالو شافت می باشد.

 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان