گیربکس پشت تراکتوری

 

گیربکس پشت تراکتوری سهند پمپ پشت تراکتوری سهند پمپ

گیربکس پشت تراکتوری چیست؟

یکی از انواع گیربکس صنعتی افزاینده پر کاربرد گیربکس پشت تراکتوری است. گیربکس پشت تراکتوری با نسبت 1 به 3 و 1 به 2.5 موجود است. گیربکس پشت تراکتوری دور خروجی گاردون تراکتور را افزایش داده و برای راه اندازی پمپ پشت تراکتوری سانتریفیوژ یا گریز از مرکز از آنها استفاده میشود. از گیربکس پشت تراکتوری به همراه پمپ پشت تراکتوری به جهت آبیاری قطره ای در مناطقی که برق ندارد ، انتقال پساب و غیره استفاده می شود. گیربکس پشت تراکتوری که به گیربکس افزاینده و گیربکس دور بالا نیز شهرت دارد به پشت تراکتور نصب شده و با استفاده از کوپلینگ به پمپ متصل می شود.

سوالات متداول

بهترین گیربکس پشت تراکتوری در ایران کدام است؟

پاسخ: گیربکس پشت تراکتوری سهند اصفهان یکی از بهترین برند های گیربکس پشت تراکتوری در ایران به شمار می رود. گیربکس پشت تراکتوری سهند سال هاست که در کشاورزی کاربرد دارد و یکی از معروف ترین برند های ایرانی برای گیربکس پشت تراکتوری به شمار می رود. البته در ایران برند های زیادی گیربکس پشت تراکتوری تولید میکنند که از این بین میتوان به گیربکس پشت تراکتوری سهند پمپ تبریز نیز اشاره کرد.

کاتالوگ گیربکس پشت تراکتوری را از کجا میتوانم دانلود کنم؟

پاسخ: برای دریافت کاتالوگ پمپ پشت تراکتوری و کاتالوگ گیربکس پشت تراکتوری با کارشناسان فروش در تماس باشید.

لیست قیمت گیربکس پشت تراکتوری را از کجا دریافت کنم؟

پاسخ: در سایت کالا صنعتی سعی بر این است که قیمت انواع کالای صنعتی به صورت به روز نمایش داده شود. اما در برخی موارد با توجه به نوسانات قیمت از سوی شرکت سازنده، ممکن است قیمت ها تغییر داشته باشد. برای دریافت قیمت به روز با کارشناسان فروش در تماس باشید.

آیا گیربکس پشت تراکتوری به الکتروموتور نیاز دارد؟

پاسخ: با توجه به اینکه گیربکس پشت تراکتوری مستقیم با گاردون تراکتور نصب می شود، نیازی به الکتروموتور ندارد. عموماً بدین شکل است که گیربکس پشت تراکتوری و پمپ را بر روی شاسی قرار داده و شافت چند خاری گیربکس پشت تراکتوری را به صورت مستقیم با گاردون تراکتور کوپل میکنند.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان