الکتروموتور کولري الکتروژن

در جهت معرفي بعضي از استراتژي هاي اجرايي واحد فروش به موارد زير اشاره مي کنيم :
ضمانت، خدمات و مشاوره هاي فني در سريع ترين زمان ممکن به مشتريان.
تحويل به موقع و مطابقت کامل با خواسته مشتريان بدون توقف در خطوط توليد آن کارخانجات.
بالا بردن سطح کيفيت  محصولات به وسيله واحد تحقيق و توسعه و توصيه هاي مشتريان به عنوان مهمترين شرکاي تجاري شرکت.
توسعه کانال هاي فروش در بازار.
پاسخگويي دائمي کادر فروش و بازاريابي کارآزموده.
برگزاري همايش هاي فني و توجيهي براي مشتريان جهت افزايش ميزان استفاده مفيد از محصولات
رقابت از لحاظ قيمت حتي در مقايسه با محصولات خارجي

در  شرکت الکتروموتور الکتروژن مهم ترين رکن و فاکتور جهت موفقيت رضايت مشتري در نظر گرفته شده که آن را به تمام بخش هاي سازمان و براي کليه فعاليت ها آن تعميم داده است.

بخش کنترل کيفيت که امروزه بخش مهمي در کارخانجات صنعتي به حساب مي آيد، در شرکت  الکتروموتور الکتروژن بعنوان ناظر کيفي کيفيت محصولات، در تمامي مراحل کار از ورود مواد خام و اقلام اوليه گرفته تا توليد قطعه نيمه ساخته و توليد محصول نهايي طي 24 ساعت ، نظارت را از مهم ترين اقدامات خود دانسته و با توجه به اين نکته که خود را نماينده مشتري و همچنين بعنوان بازوي واحد طراحي گام به گام مي داند ، به عنوان همراه و پشتيبان فرايند توليد عمل مي کند .

فعاليتهاي کنترل کيفيت در شرکت الکتروموتور الکتروژن در 3 بخشي که  مستقل و در عين حال  وابسته به يکديگر هستند ، انجام مي شود.اين بخش ها عبارتند از: کنترل کيفيت اقلام ورودي )آزمايشگاه مواد(، کنترل کيفيت خطوط توليد و کنترل کيفيت محصول نهايي )آزمايشگاه فيزيک(.

آزمايشگاه فيزيک شرکت الکتروموتور الکتروژن داراي گواهينامه شماره T/1002 از اداره استاندارد بوده که به همين دليل به عنوان يک بازوي قدرتمند اجرايي که در خدمت متوليان کيفيت و ايمني کشورمان قرار گرفته ، فعاليت مي کند .

از مهم ترين وظايف بخش کنترل در شرکت الکتروموتور الکتروژن مي توان به کنترل اطلاعات و تطبيق آن با نياز مشتري ، پردازش و تبديل مشخصات فني به آيتم هاي کنترلي ، جمع آوري داده ها و ترسيم نمودارها و نهايتا تجزيه و تحليل اوليه نتايج اشاره نمود ؛ در نتيجه اين اقدامات کيفيت محصولات به طور چشمگيري افزايش يافته به اقدمات پيشگيرانه و اصلاحي در اين زمينه منجر مي شود که رضايت مشتريان را به دنبال خواهد داشت.همينطور اين واحد يعني واحد کنترل کيفيت شرکت الکتروژن در اقداماتي مثل پشتيباني فني از مشتريان و پاسخگويي سريع و آني به شکايات با واحد خدمات پس از فروش در يک سو گام برداشته، آنها را در کمترين زمان ممکن مورد بررسي و مطالعه قرار داده و در راستاي رفع آنها عمل مي کند که اين امر سبب دريافت اطمينان از جانب مشتريان مي گردد.

شرکت الکتروموتور الکتروژن در سال هاي 1387 و 1388 موفق شد جايزه هايي را به عنوان واحد نمونه کيفي دريافت نمايد و همچنين در سال 1389 از طرف اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتي به عنوان مسئول کنترل کيفيت نمونه شناخته شود. دريافت اين افتخارات و عناوين مي تواند مهر تاييدي باشد بر اجراي صحيح  و درست خط مشي هاي کيفيت که نيل به اين هدف بزرگ در راستاي پايه ريزي برنامه کاملي است که به وسيله مديريت درست و دقيق مجموعه از قبل انجام شده است.

واحد کنترل کيفيت نه فقط در شرکت الکتروموتور الکتروژن بلکه در تمامي شرکت ها و کارخانجات صنعتي بخش کوچکي از فرآيند تضمين کيفيت محصولات مي باشد؛ در واحد کنترل کيفيت طبق تعريف اين بخش، حرکت به سمتي است که نقايص و عيوب با کاهش چشمگير مواجه شده است.

دينام کولريسوالات متداول

الکتروموتور کولري با چه نام هايي در بازار موجود است؟

پاسخ: در بازار صنعتي ايران الکتروموتور کولري را با نام هايي همچون دينام کولري ، دينام کولر ، موتور کولر و موتور ضد آب کولر نيز شناخته مي شود.

دينام کولر الکتروژن تک فاز است؟

پاسخ: دينام کولر تک فاز است و در بازار انواع دينام کولر ايراني و خارجي وجود دارد. براي دريافت ليست قيمت دينام کولر با کارشناسان فروش در تماس باشيد. در بانک کاتالوگ ميتوانيد کاتالوگ دينام کولر را دانلود و بررسي بفرماييد.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان