موتور کولر الکتروژن

در جهت معرفی بعضی از استراتژی های اجرایی واحد فروش به موارد زیر اشاره می کنیم :
ضمانت، خدمات و مشاوره های فنی در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان.
تحویل به موقع و مطابقت کامل با خواسته مشتریان بدون توقف در خطوط تولید آن کارخانجات.
بالا بردن سطح کیفیت  محصولات به وسیله واحد تحقیق و توسعه و توصیه های مشتریان به عنوان مهمترین شرکای تجاری شرکت.
توسعه کانال های فروش در بازار.
پاسخگویی دائمی کادر فروش و بازاریابی کارآزموده.
برگزاری همایش های فنی و توجیهی برای مشتریان جهت افزایش میزان استفاده مفید از محصولات
رقابت از لحاظ قیمت حتی در مقایسه با محصولات خارجی

در  شرکت الکتروموتور الکتروژن مهم ترین رکن و فاکتور جهت موفقیت رضایت مشتری در نظر گرفته شده که آن را به تمام بخش های سازمان و برای کلیه فعالیت ها آن تعمیم داده است.

بخش کنترل کیفیت که امروزه بخش مهمی در کارخانجات صنعتی به حساب می آید، در شرکت  الکتروموتور الکتروژن بعنوان ناظر کیفی کیفیت محصولات، در تمامی مراحل کار از ورود مواد خام و اقلام اولیه گرفته تا تولید قطعه نیمه ساخته و تولید محصول نهایی طی 24 ساعت ، نظارت را از مهم ترین اقدامات خود دانسته و با توجه به این نکته که خود را نماینده مشتری و همچنین بعنوان بازوی واحد طراحی گام به گام می داند ، به عنوان همراه و پشتیبان فرایند تولید عمل می کند .

فعالیتهای کنترل کیفیت در شرکت الکتروموتور الکتروژن در 3 بخشی که  مستقل و در عین حال  وابسته به یکدیگر هستند ، انجام می شود.این بخش ها عبارتند از: کنترل کیفیت اقلام ورودی )آزمایشگاه مواد(، کنترل کیفیت خطوط تولید و کنترل کیفیت محصول نهایی )آزمایشگاه فیزیک(.

آزمایشگاه فیزیک شرکت الکتروموتور الکتروژن دارای گواهینامه شماره T/1002 از اداره استاندارد بوده که به همین دلیل به عنوان یک بازوی قدرتمند اجرایی که در خدمت متولیان کیفیت و ایمنی کشورمان قرار گرفته ، فعالیت می کند .

از مهم ترین وظایف بخش کنترل در شرکت الکتروموتور الکتروژن می توان به کنترل اطلاعات و تطبیق آن با نیاز مشتری ، پردازش و تبدیل مشخصات فنی به آیتم های کنترلی ، جمع آوری داده ها و ترسیم نمودارها و نهایتا تجزیه و تحلیل اولیه نتایج اشاره نمود ؛ در نتیجه این اقدامات کیفیت محصولات به طور چشمگیری افزایش یافته به اقدمات پیشگیرانه و اصلاحی در این زمینه منجر می شود که رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.همینطور این واحد یعنی واحد کنترل کیفیت شرکت الکتروژن در اقداماتی مثل پشتیبانی فنی از مشتریان و پاسخگویی سریع و آنی به شکایات با واحد خدمات پس از فروش در یک سو گام برداشته، آنها را در کمترین زمان ممکن مورد بررسی و مطالعه قرار داده و در راستای رفع آنها عمل می کند که این امر سبب دریافت اطمینان از جانب مشتریان می گردد.

شرکت الکتروموتور الکتروژن در سال های 1387 و 1388 موفق شد جایزه هایی را به عنوان واحد نمونه کیفی دریافت نماید و همچنین در سال 1389 از طرف اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی به عنوان مسئول کنترل کیفیت نمونه شناخته شود. دریافت این افتخارات و عناوین می تواند مهر تاییدی باشد بر اجرای صحیح  و درست خط مشی های کیفیت که نیل به این هدف بزرگ در راستای پایه ریزی برنامه کاملی است که به وسیله مدیریت درست و دقیق مجموعه از قبل انجام شده است.

واحد کنترل کیفیت نه فقط در شرکت الکتروموتور الکتروژن بلکه در تمامی شرکت ها و کارخانجات صنعتی بخش کوچکی از فرآیند تضمین کیفیت محصولات می باشد؛ در واحد کنترل کیفیت طبق تعریف این بخش، حرکت به سمتی است که نقایص و عیوب با کاهش چشمگیر مواجه شده است.

دينام کولريسوالات متداول

الکتروموتور کولری با چه نام هایی در بازار موجود است؟

پاسخ: در بازار صنعتی ایران الکتروموتور کولری را با نام هایی همچون دینام کولری ، دینام کولر ، موتور کولر و موتور ضد آب کولر نیز شناخته می شود.

دینام کولر الکتروژن تک فاز است؟

پاسخ: دینام کولر تک فاز است و در بازار انواع دینام کولر ایرانی و خارجی وجود دارد. برای دریافت لیست قیمت دینام کولر با کارشناسان فروش در تماس باشید. در بانک کاتالوگ میتوانید کاتالوگ دینام کولر را دانلود و بررسی بفرمایید.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان