الکتروموتور تکفاز الکتروژن

یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید الکتروموتور در خاورمیانه شرکت الکتروژن است که با بهره گیری از کادر مجرب خود و همچنین خطوط تولید مجهز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای تولید پمپ های آب مورد نیاز و الکتروموتور های گوناگونی که ظرفیت های لازم و کافی را جهت استفاده در صنایع مرتبط و مصرف کنندگان دیگر دارد، می باشد.

شرکت الکتروموتور الکتروژن در سال 1367 تاسیس شد و در سال 1380 به محل فعلی خود که در اتوبان آزادگان،جاده احمدآباد مستوفی می باشد،منتقل شد . وسعت زمین شرکت الکتروموتور الکتروژن دارای مساحتی به اندازه 150000 متر مربع بوده و سالن های آن 100000 متر مربع مساحت دارند.

از آنجایی که خطوط تولید الکتروموتور در شرکت الکتروژن به دستگاههای اتوماتیک تولید انواع الکتروموتور تجهیز شده ، بنابراین دارای یکی از واحدهای قالبسازی منحصر به فرد در ایران بوده که می تواند پیچیده ترین و دقیق ترین قالب و ابزارهای خط تولید را بسازد.

شرکت الکتروموتور الکتروژن در سال های 1996 و 2009 میلادی موفق به دریافت لیسانس از سوی شرکت های Hanning آلمان، Sole و Sisme ایتالیا شد که در نتیجه دریافت این امتیازات تولید و ساخت انواع الکتروموتور مشعل، دینام ماشین لباسشویی و دینام فنکوئل خود را تحت لیسانس شرکت ها قرار داد ؛ این مسئله باعث شد شرکت الکتروموتور الکتروژن به علاوه توزیع محصولات خود در بازارهای داخلی ، بخشی از سهم تولید الکتروموتور در بازارهای خارجی را به خود اختصاص دهد .

 

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

کاتالوگ الکتروژن تکفاز

سوال صنعتیسوالات متداول

الکتروموتور الکتروژن آیا موتور تکفاز هم تولید می کند؟

پاسخ: شرکت الکتروموتور الکتروژن اخیرا اقدام به ساخت الکتروموتور تک فاز کرده است و در حال حاضر الکتروموتور تک فاز 3 اسب الکتروژن موجود است.

الکتروموتور الکتروژن با پوسته آلومینیوم تولید میشود یا پوسته چدن؟

پاسخ: در حال حاضر الکتروموتور الکتروژن با پوسته آلومینیوم تولید میشود.

آیا سایز پوسته و مشخصات الکتروموتور الکتروژن با سایر بزند های الکتروموتور یکسان است؟

پاسخ: پوسته الکتروموتور الکتروژن بسیار شبیه به پوسته زیمنس است و ابعاد و مشخصات پوسته آن مشابه برند های استاندارد الکتروموتور از جمله الکتروموتور موتوژن تبریز است.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان