پمپ دنده ای سری HF ایران تولید

یکی از پر مصرف ترین پمپ های دنده ای سری HF است. پمپ دنده ای در اصطلاح عموم به پمپ غلیظ کش ، پمپ ویسکوز ، پمپ مناسب برای مواد چسبنده ، چرخ دنده ای ، Gear pump و یا پمپ مازوت شناخته می شود. در صنایع مختلف، از این پمپ ها برای جابجایی مواد خود روغنکار، پمپ گازوئیل ، پمپاژ نفت ، ملاس و خمیر و همچنین برای روغنکاری و خنک کردن ماشین ابزار ها و موتورهای احتراقی استفاده می شود.

به عنوان یک راهنمای کلی برای سری HF از پمپ دنده ای ایران تولید، می توان از جدول زیر استفاده کرد. نکته قابل توجه این است که این مشخصات حداکثری این پمپ ها است و جداول با جزئیات بیشتر در صفحه هر محصول آورده شده است.

 

   بازدهی در ساعت (لیتر)  

   حد اکثر ارتفاع (متر)  

   حداکثر دور در دقیقه  

   (KW)قدرت لازم  

   قطر لوله مکش و دهش (سانتیمتر)  

   تیپ پمپ دنده ای  

3000

50

1400

1.1

3*3

HF 3

4000

50

1400

2.2

4*4

HF 4

6000

50

900

3

5*5

HF 5

8000

50

900

4

6*6

HF 6

 

این پمپ ها ابعاد مختلف دارند و در زیر مشخصات عمومی و ابعاد تیپ HF6 , HF5 , HF4 , HF3 مربوط به پمپ دنده ای ایران تولید آمده است. برای دریافت جزئیات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

 

  سوالات متداول 

1- پمپ دنده ای سری HF ایران تولید چه تفاوتی با HFP دارد؟

بدنه پمپ HF ایران تولید از نوع چدنی و دنده ها فولادی هستند و پمپ مناسب برای انتقال مواد بدون خوردگی به شمار می روند و در آن برای جلوگیری از نشت سیال در حال پمپاژ، از نخ نسوز استفاده شده است. اما در پمپ دنده ای HFP همه مشخصات مشابه با HF می باشد با این تفاوت که به جای نخ نسوز در جلوگیری از نشت مایع، از بلبربنگ در اطراف محور استفاده می شود.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان