پمپ ليو Leo

پمپ ليو Leo چين يک برند با کيفيت است که اخيراً جايگاه ويژه اي در ايران پيدا کرده است. انواع پمپ هاي لئو را ميتوانيد در سايت کالا صنعتي مشاهده و قيمت هاي به روز پمپ ليو Leo را از کارشناسان فروش درخواست نماييد. مشاوره براي خريد پمپ ليو Leo و انتخاب محصولات لئو را به کارشناسان ما بسپاريد. 

پمپ آب لئو پمپ کفکش لئو موتور پمپ چيني منبع انبساط ليو

 

آشنايي با پمپ ليو Leo:
مجموعه صنعتي ليو Leo با هدف اراده بهترين خدمات در جهت رسيدن به يک زندگي سالم در کشور چين بنا نهاده شده است. اين مجموعه با ساخت انواع پمپ آب خانگي و پمپ آب صنعتي ، پمپ کفکش و لجن کش پا به عرصه صنعت گذاشت و امروزه با استفاده از تجهيزات نوين صنعتي، به يکي از برند هاي برتر جهان تبديل شده است. امروزه پمپ ليو Leo انواع پمپ کشاورزي ، پمپ انتقال حرارت ، تجهيزات نيروگاه ، پمپ نفت و گاز و بسياري از محصولات جانبي پمپ اعم از ست کنترل و منبع انبساط و بسيار محصولات ديگر را توليد مي کند.
پمپ ليو Leo در بيش از 130 کشور دنيا شامل اروپا ، آمريکا ، استراليا و اقيانوسيه ، آفريقا و البته خاور ميانه عرضه مي شود. در زير نسبت عرضه پمپ ليو Leo در مناطق مختلف جهان به نمايش در آمده است.

آشنايي با برند ليو چين

فروش پمپ لئو در کشورهاي مختلف جهان

براي دريافت کاتالوگ پمپ ليو Leo به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نماييد.

 

شرکت ژجيانگ LEO که يکي از بزرگترين کارخانه هاي سازنده پمپ هاي کوچک در کشور چين مي باشد در سال 2001 ميلادي تاسيس و راه اندازي شد. در شرکت ژجيانگ اين پمپ ها به وسيله آخرين فن آوري ها و تکنولوژي هاي روز دنيا در زمينه صنعت و همينطور با توجه به شرايط موجود در بازار داخلي و بين المللي ساخته و عرضه مي گردند.

شرکت ژجيانگ به واسطه سالها کار و تلاش در زمينه توليد پمپ هاي کوچک و همچنين کيفيت بالاي محصولات عرضه شده،عدم تقابل اين پمپ ها با محيط زيست و سازگاري کامل با طبيعت و کم هزينه بودن از جهت مصرف انرژي به يکي از معتمد ترين و مطمئن ترين شرکت هاي فعال در زمينه تامين پمپ هاي آب صنعتي مبدل گشته است.

محل استقرار شرکت ژجيانگ در شهر تايژو در کشور چين که داراي بنادر،فرودگاه و بزرگراه هاي مختلفي مي باشد،است.انتخاب اين محل براي کارخانه ژجيانگ داراي محاسن مختلفي است مثلا نزديک بودن به فرودگاه به حمل و نقل هوايي مواد اوليه مورد نظرکمک مي کند ،نزديک بودن بنادر انتقال دريايي مواد خام را سهولت مي بخشد و وجود بزرگراه ها نيز دسترسي زميني به اين مواد را آسان تر کرده اند.اين موارد سبب شده اند که هم مواد مورد نياز سريعتر تامين شوند و هم هزينه هاي مربوطه کاهش يابند.

شرکت ژجيانگ کشور چين داراي 9 سال سابقه مفيد و کوشش مستمر در زمينه انواع مختلف پمپ هاي آب مثل پمپ هاي گريز از مرکز،پمپ هاي محيطي،پمپ هاي جتي و پمپ هاي شناور فعاليت مي نمايد. پمپ هاي ساخته شده توسط شرکت ژجيانگ چين داراي کيفيت قابل توجهي بوده و در حال رقابت با پمپ هاي ساير شرکت هاي همکار مي باشند.يکي از علت هاي کيفيت بالاي اين پمپ ها مي تواند استفاده از بهترين و با کيفيت ترين مواد خام براي توليد اين محصولات باشد.

محصولات شرکت ژجيانگ داراي بازدهي کار بالا ، عمر طولاني و مفيد و همچنين مورد اطمينان بودن به جهت کيفيت بالا توسط استاندارد هاي GS، CE، UL، ETL، CB، EMC و EMF گواهي شده است.

پمپ هاي شرکت ژجيانگ در زمينه هاي مختلفي مثل صنايع شيميايي،صنايع نفتي،دستگاه هاي شستشوي باغات،ماشين هاي برقي،پمپ هاي سانتريفيوژ و ... کاربرد دارند.محصولات شرکت ژجيانگ چين جايگاه خود را در بازار جهاني پيدا کرده و همه ساله اين موقعيت را تثبيت مي کنند.

کارخانه ژجيانگ همچنين در کشورهاي مختلفي مثل ايالات متحده آمريکا، انگليس، هند، روسيه  ،فرانسه،  کانادا، عراق و ايران داراي نمايندگي هاي متعددي مي باشد.

شرکت ژجيانگ چين در زمينه خدمات پيش و پس از فروش به مشتريان خود فعال بوده و عوامل به دليل اطمينان از کيفيت بالاي پمپ هاي ساخته شده از نظر ارائه خدمات به مشتريان مشکلي نداشته و کاملا پاسخگو هستند.

وجود واحد کنترل کيفيت در شرکت ژجيانگ و رعايت تمامي موارد در زمينه کنترل کيفيت سبب شده ژجيانگ جزء معدود شرکت هاي باشد که گواهي VDE سيستم مديريت کيفيت ISO9001: 2000 را دريافت نموده است.

در شرکت ژجيانگ LEO ساخت پمپ هاي آبي به وسيله تجهيزات و امکانات پيشرفته،آزمايشگاه هاي مجهز و از طريق پرسنل مجرب و متخصص حوزه صنعت،صورت مي گيرد.سيستم کنترل کيفيت در کليه مراحل و فرآيندهاي توليد محصولات در شرکت ژجيانگ مثل دريافت مواد اوليه،تحليل و پردازش مواد صورت گرفته و در آخر با کسب اطمينان لازم عرضه توليدات آغاز مي گردد.تمامي اين عوامل در کنار يکديگر قرار مي گيرند و سبب مي شوند که پمپ هاي آب کيفيت بالايي توليد و عرضه شوند.

رضايت مشتريان از نظر عومل و کارکنان کارخانه ژجيانگ اهميت بسيار زيادي داشته و از نظرات آنها به عنوان يک همکار استفاده مي کنند.خدماتي که سبب شده پمپ هاي آب ژجيانگ با استقبال مشتريان مواجه شوند عبارتند از : قيمت مناسب،تحويل به موقع سفارشات،طيف وسيع محصولات و دست باز بودن براي انتخاب و کيفيت بالا و عمر طولاني محصولات.

سوالات متداول

پمپ ليو Leo چه محصولاتي را توليد مي کند؟
پاسخ: شرکت بزرگ پمپ ليو Leo يکي از بزرگترين توليد کنندگان پمپ آب خانگي و صنعتي در جهان است. اين شرکت انواع پمپ محيطي ، پمپ سانتريفيوژ ، پمپ کفکش و لجن کش ، ست کنترل و منبع انبساط را با بهترين کيفيت توليد و در سراسر جهان عرضه کرده است. 

آيا پمپ ليو Leo گارانتي دارد؟
پاسخ: پمپ آب ليو Leo يکي از شرکت هايي است که به بهترين وجه خدمات پس از فروش و گارانتي مي دهد. عموماً پمپ ليو Leo با 24 ماه گارانتي طلايي عرضه مي شود. البته برخي محصولات مثل پمپ سيرکولاتور ليو Leo با 12 ماه گارانتي عرضه مي شود.

ضمانت نامه لئو LEO

 

پمپ ليو Leo چه تاييديه هايي دارد؟
پاسخ: پمپ ليو Leo مفتخر به دريافت بسيار گواهينامه هاي بين المللي شده است که در زير بخشي از آن را ملاحظه مي فرماييد.

تاييديه هاي پمپ لئو

براي آگاهي از ليست قيمت پمپ ليو با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ پمپ ليو با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

فروش پمپ ليو در مشهد     پمپ leo در مشهد     پمپ آب چيني در مشهد   پمپ آب ليو در مشهد
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان