گيربکس ايلماز ترک

آشنايي با گيربکس ايلماز: گيربکس ايلماز Y?lmaz يکي از توليد کنندگان گيربکس صنعتي در ترکيه است. محصولات گيربکس  ايلماز در ايران نيز نمايندگي انحصاري دارد. گيربکس هليکال مستقيم ايلماز ، گيربکس هليکال موازي ايلماز و گيربکس خورشيدي ايلماز از جمله محصولات شاخص اين برند است که در ايران طرفداران زيادي دارد.

شرکت گيربکس ايلماز ترکيه Yilmaz Reduktor در سال 1958 و به وسيله موسس آن آقاي ايلماز در حوزه گيربکس صنعتي تخصصي راه اندازي گرديد. شرکت گيربکس ايلماز با گذشت مدت زمان تقريبا اندکي از تاسيس به علت وجود توليد محصولات با کيفيت و همچنين ارائه راهکارهاي مناسب در اين زمينه به اصلي ترين قطب توليد چرخ دنده گيربکس صنعتي در کشور ترکيه تبديل شد.امروزه دفتر مرکزي شرکت گيربکس ايلماز در شهر استانبول کشور ترکيه است و داراي 100.000 مترمربع مساحت مي باشد.

بيوگرافي آقاي ايلماز موسس شرکت گيربکس ايلماز در سال 1932 به عنوان سومين فرزند خانواده و در شهر Kastamonu Abana به دنيا آمد. دوران کودکي آقاي ايلماز با مشکلات و اتفاقات سختي چون جنگ جهاني دوم و مشکلات صنعتي در ترکيه به عنوان يکي از کشورهاي درگير جنگ ، همزمان بود.

در طول درگيري کشور ترکيه در طي جنگ جهاني دوم آقاي ايلماز با کار در کافه پدرش اوقات خود را سپري مي کرد. آقاي ايلماز پس از گذراندن دوران تحصيل در مقطع ابتدايي بدون کسب اجازه و راهنمايي از خانواده اش به منظور يادگيري و کسب مهارتي راهي يک کشتي در کشور خودش ترکيه شد. او در اولين سالهاي حضور و فعاليتش در پايتخت کشور ترکيه يعني آنکارا با چالش هاي فراواني مثل زندگي در اتاق زير شيرواني در بالاي يک کافه، بر خلاف اتاق خانه پدري مواجه شده بود. او در اين سال ها به عنوان يک شاگرد نزد تجار يوناني کار مي کرد. آقاي ايلماز هميشه براي انجام کارهاي خود برنامه ريزي داشت و همواره سعي مي کرد جديدترين روش ها در کار را از اساتيد خود بياموزد و از حضور آنها بيشترين بهره را ببرد.

موسس کارخانه ايلماز ترکيه

آقاي ايلماز به همراه يکي از دوستانش در سال 1958 با سرمايه و امکانات اندکي در شهر استانبول ترکيه گيربکس ايلماز Yilmaz را راه اندازي کردند.

زندگي آقاي ايلماز در طي تمام سال هاي حيات وي در دو کلمه تعريف مي شود: خانواده و کار. او در زمانهايي که کار نمي کرد بيکار نبود و وقت خود را صرف ماهيگيري و شکار مي نمود. مرگ آقاي ايلماز در ماه اوت سال 2017 درست زماني که در قايق شخصي اش مشغول ماهيگيري بود و بر اثر ايست قلبي اتفاق افتاد.

پس از مرگ نابهنگام آقاي يلماز پسرانش و همچنين همکاران وي در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz راه او را ادامه دادند و تلاش کردند به نقطه مد نظر آقاي ايلماز که يافتن جايگاهي ثابت در بازار جهاني بود، دست يابند.

اولين فعاليت هاي شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz به عنوان کمپاني سازنده قطعات ماشين هاي الکتريکي بود که با مرور زمان و اشاعه فعاليت هايش به اصلي ترين و تنها ترين قطب توليد گيربکس صنعتي در کشور ترکيه مبدل گشت تا جايگاه امروزش که يکي از شناخته شده ترين سازندگان گيربکس صنعتي در جهان است، دست يابد.

 

کارخانه گيربکس ايلماز

 

شرکت گيربکس ايلماز با استفاده از جديدترين و پيشرفته ترين روش هاي موجود در جهان محصولات گيربکس ايلماز را توليد کرده و آنها را با کيفيت بسيار بالايي در اختيار مشتريان قرار مي دهد؛ با اين کار دو امتياز را به دست مي آورد: اولي اين است که مشتريان را در قبال مبلغي که مي پردازند قانع مي کند و دومي اين که رضايت آنها را جلب مي کند. اين شرکت با حمايت همه جانبه از مشتريان خود آنها را نيز وارد چرخه توليد مي کند.

پارامترهايي که در نحوه فعاليت شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz به چشم مي خورد و آن را از سايرين متمايز مي کند تكنولوژي فرآيند، ايمني و خودكارسازي و تعهد كارگران و پرسنل است که شرکت گيربکس ايلماز را به سمت ايجاد روحيه کارآفريني سوق داده و موجبات ترقي و پيشرفت دائمي آن را فراهم مي نمايد.

مديريت کيفيت در شرکت گيربکس ايلماز

در يک شرکت گيربکس صنعتي بخش مديريت کيفيت همواره به تضمين کيفيت محصولات کمک مي کند و در ايجاد نگاه مثبت از سمت مشتريان به شرکت نقش مهمي دارد. راه اندازي بخش مهم مديريت کيفيت در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz در سال 1998 ميلادي اتفاق افتاد و همچنين تاييد سيستم QM با گواهينامه ISO 9001  در سال 2000 به وقوع پيوست. براساس اين سيستم همه ساله فعاليت تمامي کارمندان و کارکنان مورد بررسي قرار گرفته و بخش خارجي شرکت نيز کنترل مي شود. همچنين بايد به اين نکته نيز اشاره نمود که شرکت گيربکس ايلماز داراي اعلاميه هاي CE و ATEX  مي باشد.

تحقيق و توسعه در شرکت گيربکس ايلماز

در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz براي جلب رضايت مشتريان خود و ارائه راه حل هاي  بخش تحقيق و توسعه را در محيط شرکت راه اندازي کرده که دراين بخش براي رسيدن به اهداف مورد نظر خود، از نرم افزارهاي تخصصي توسعه يافته اي بهره مي گيرد. در بخش تست گيربکس صنعتي همچنين آزمايشگاه مجهزي راه اندازي شده که در آن امکان شبيه سازي فرآيند توليد گيربکس صنعتي وجود دارد که اين عمل سبب مي شود شرايطي چون ميزان ايمني محصول مشخص شده و اينکه ميزان سود اين محصول براي شرکت تعيين گردد.

 

کاخانه ايلماز ترکيه

 

برنامه ريزي و توليد در شرکت گيربکس ايلماز

در شرکت گيربکس ايلماز فعاليت هايي چون برنامه ريزي و کنترل توليد، نظارت و هماهنگي هاي فرآيند توليد با برنامه ريزي هاي از پيش تعيين شده به وسيله بخشي به نام مديريت عمليات صورت مي گيرد. در شرکت Yilmaz Reduktor  رضايت مشتري از کيفيت محصولات گيربکس ايلماز از درجه اهميت بالايي برخوردار است پس براي نيل به اين هدف تمامي فعاليت هاي موجود در بخش هاي توليد و مونتاژ بررسي مي شوند. همچنين در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz بازبيني و بازنگري تمام بخش ها از توليد مواد خام تا مونتاژ به وسيله نرم افزار ERP و توسط مهندسين مجرب در بخش هاي صنعتي صورت مي گيرد. يکي از مزايايي که سيستم ERP با خود به همراه دارد اين است که امکان رديابي و پيگيري وضعيت سفارش از توليد تا توزيع را به مشتري مي دهد.

توليد گيربکس ايلماز

در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz در بخش توليد حدود ??? کارگر مشغول به فعاليت هستند. در اين شرکت خط مشي هاي تعيين شده توسط بخش توسعه کاملا در بخش توليد پياده مي شود و تمامي فعاليت ها نيز توسط بخش کنترل کيفيت مورد بررسي قرار مي گيرد. در شرکت گيربکس ايلماز براي اينکه شرکت سر پا باشد و توليدات خود را ادامه دهد، سرمايه گذاري بسياري روي موضوعاتي چون در اختيار گرفتن تکنولوژي هاي جديد و همچنين تهيه ماشين آلات صنعتي مورد نياز انجام مي شود؛ مثلا در سال ???? شرکت گيربکس ايلماز ?? ماشين CNC را خريداري نمود. در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz حضور رباتها و همچنين استفاده از ماشين آلات داراي تکنولوژي هاي جديد سبب شده اين کمپاني بتواند همواره در توليداتش تيراژ بالايي داشته باشد و همچنين داراي طيف وسيعي از محصولات باشد که روند آماده سازي و توليد آنها سريع بوده و طي گذشت مدت نسبتا کوتاهي به دست مشتري مي رسند.

شعبه فرعي گيربکس ايلماز 

شرکت ديگري که تمام فعاليت هاي خود را تحت نظر Yilmaz Reduktor  انجام مي دهد و به نوعي تابعه اين شرکت است ، شرکت MES DOKUM مي باشد که توانايي توليد به ميزان 7200 تن در سال را دارد. فعاليت هاي اين شرکت در جهت ريخته گري آهن گرافيت ورقه اي و ريخته گري برنز مي باشد که با افزايش ميزان ظرفيت ريخته گري، ظرفيت کلي توليد در شرکت به ميزان 2000 تن افزايش پيدا کرد. شرکت MES DOKUM مجهز به آزمايشگاه پيشرفته اي است که در آن تجهيزات مورد نياز براي آزمايش خواص فلزات گوناگون فراهم مي باشد؛ فعاليت هاي اين اين آزمايشگاه به تاييد استاندارد EN ISO 9001: 2008 نيز رسيده است. شرکت MES DOKUM قادر است ريخته گري تمامي مواد با وزن 2/0 تا 1500 کيلوگرم را براي شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz را انجام دهد.

لوگو ايلمازلوگو کارخانه ايلماز ترکيهگيربکس ايلمازالکتروموتور ايلماز

کنترل کيفيت گيربکس ايلماز

واحد کنترل کيفيت در مشاغل گوناگون و به خصوص واحد هاي کارخانجات صنعتي از موارد ضروري است که اين واحد در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz داراي سه بخش مي باشد. اين سه بخش شامل کنترل قطعات خريداري شده، کنترل توليد و کنترل مونتاژ مي باشد. بخشي به نام کاليبراسيون نيز در شرکت گيربکس ايلماز وجود دارد که با واحد کنترل کيفيت همکاري دارد. واحد کنترل کيفيت گيربکس ايلماز جهت کسب اطمينان از مشخصات فني بخش تحقيق و توسعه مرتبا آن را مورد کنترل و بررسي قرار مي دهد.با اين کار بخش QC يا همان واحد کنترل کيفيت ، به مشتريان اين اطمينان را مي دهد که محصول خريداري شده توسط آنها داراي کيفيت بالايي مي باشد.

خدمات مشتري براي گيربکس ايلماز

بخش خدمات مشتري يکي از واحد هاي مهم در شرکت گيربکس ايلماز که در طي چرخه توليد و همچنين در زمان ارائه محصول از مشتريان خود حمايت لازم را انجام مي دهد تا آنها بتوانند ويژگي هاي محصولات (مثل وسايل دنده اي و موتور) را بشناسند و بهترين را انتخاب کنند. در اين بخش از شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz gearbox اين امکان فراهم شده که مشتريان بتوانند از بخش هاي توليد شرکت بازديدکرده ، از پيشرفت هاي حاصل شده مطلع شوند تا بتوانند بدون کمترين مشکل از محصول مورد نظر خود مثلا گيربکس صنعتي ايلماز Yilmaz استفاده کنند. نمايندگان و همکاران حاضر در بخش خدمات مشتري شرکت Yilmaz gearbox همواره آماده دريافت پيشنهادات و انتقادات و همچنين پاسخگويي به سوالات مشتريان خود هستند.

 

نمايندگي ايلماز ترکيه

 

خدمات پس از فروش گيربکس ايلماز

واحد خدمات پس از فروش شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz gearbox با مشتريان در تعامل کامل است و مي کوشد مشکلات آنها را در خصوص محصولات خريداري شده از شرکت حل و فصل نمايد و به درخواست هاي آنها حتي الامکان جامه عمل بپوشاند. فعاليت هاي واحد خدمات پس از فروش شامل تعميرات، سفارش قطعات يدکي و همچنين تعمير و نگهداري  گيربکس ايلماز  مي باشد. مواردي که از سوي مشتريان به واحد خدمات پس از فروش شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz منتقل مي شود ، توسط اين واحد و در جهت بهبود عملکرد شرکت به واحد تحقيق و توسعه ابلاغ مي شود.اين مسئله موجب خشنودي مهندسين شرکت است چرا که به پيشرفت آنها کمک خواهد کرد.

منابع انساني گيربکس ايلماز

بخش منابع انساني در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz وظيفه استخدام و به کارگيري پرسنل و کارکنان با تجربه و متخصص اين امر و همچنين حمايت از کارکنان فعلي خود را دارد. شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz gearbox به کارکنان خود اهميت زيادي مي دهد چرا که بسياري از آنان زندگي کاري خود را ( از کودکي) در اين شرکت شروع کرده و تا زمان بازنشستگي نيز فعاليت آنها ادامه خواهد داشت. شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz gearbox در اين زمينه خط مشي هايي را براي خود تعيين کرده و به آنها عمل مي کند. تمرکز اصلي اين شرکت در زمينه کارکنان تمرکز بر زندگي شغلي با کيفيت مي باشد.

بخش مالي گيربکس ايلماز

واحد مالي در شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz مسئوليت تجزيه و تحليل منابع انساني و ماشين آلات، شرايط بهبود کيفيت و کارايي و همچنين مديريت و کنترل حساب هاي مالي را در جهت توسعه و پيشرفت مداوم و سرمايه گذاري ها ، بر عهده گرفته است.

شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz gearbox به واسطه بهره گيري از منابع انساني متخصص ، تجهيزات با کيفيت، واحد کنترل کيفيت ، واحد خدمات پس از فروش خود محصولاتي با کيفيت چشمگير توليد مي کند و توانسته در سالهاي فعاليت خود به نقطه قابل قبولي دست يافته و جايگاه خود را در بازار داخلي ترکيه و بازار بين المللي در زمينه ساخت و توليد گيربکس ها تثبيت نمايد . محصولات شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz Reduktor به واسطه کيفيت بالاي آنها مورد پسند مشتريان و همکاران ديگر قرار گرفته و در همه صنايع مورد استفاده قرار مي گيرد . اين شرکت براي رفع مشکلات احتمالي در توليدات خود از تجربيات قبلي استفاده کرده و از تکنولوژي روز دنيا و بهترين مهندسين حاضر در اين صنعت بهره مي گيرد . شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz برنامه ريزي هاي طولاني مدت ، محصولات با کيفيت و انضباط کاري بالا مي باشد.

نمايشگاه گيربکس ايلماز

شرکت مارکتينگ گيربکس ايلماز Yilmaz

شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz Marketing که در سال 1995 ميلادي راه اندازي شد و در جهت پشتيباني شرکت Yilmaz Reduktor در زمينه هاي واردات، صادرات، تدارکات، حمل و نقل پرسنل، پذيرايي و فعاليت هاي ساختماني فعاليت مي کند. در سال 2008 ميلادي فعاليت هاي ساختماني شرکت گيربکس ايلماز Yilmaz Reduktor گسترش يافت و کارخانه خود را در Cerkezkoy کامل کرد . کارکنان ، پرسنل و کارگراني که در اين شرکت فعاليت مي کنند با عملکرد خوب خود ، مشتريان را براي خريد از محصولات (گيربکس صنعتي ، الکتروموتور و ...) به واسطه کيفيت مناسب آنها مُجاب مي کنند.

براي آگاهي از ليست قيمت گيربکس ايلماز با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ گيربکس ايلماز با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

 

سوالات متداول

گيربکس ايلماز با چه نام هايي در بازار وجود دارد؟

پاسخ: گيربکس ايلماز ترکيه با نام هايي همچون گيربکس يلماز ترک ، گيربکس ايلماز ، Yilmaz ، الکتروگيربکس ايلماز و الکتروگيربکس يلماز ترک شهرت دارد.

آيا شرکت ايلماز الکتروموتور ايلماز نيز توليد مي کند؟

پاسخ: الکتروموتور ايلماز يکي از محصولات اصلي توليد شده در شرکت الکتروموتور و گيربکس ايلماز است. در حال حاضر الکتروموتور ايلماز به صورت الکتروموتور سه فاز در ايران موجود است و الکتروموتور تک فاز ايلماز به صورت محدود توليد و عرضه شده است.

آيا الکتروموتور گاماک هم محصول شرکت ايلماز است؟

پاسخ: الکتروموتور گاماک شرکتي است که از 0.06 کيلووات تا 1000 کيلووات توليد الکتروموتور دارد. کارخانه الکتروموتور گاماک در استامبول قرار دارد و کارخانجات گيربکس ايلماز هم در استامبول هست اما اين دو کمپاني مجزا از هم کار ميکنند. نمايندگي رسمي گيربکس ايلماز در ايران نشان تجاري الکتروموتور گاماک را نيز واردات ميکند و به فروش مي رساند.

گيربکس هليکال شافت مستقيم ايلماز با چه نامي عرضه مي شود؟

پاسخ: گيربکس هليکال شافت مستقيم ايلماز که به سري M ايلماز معروف است داراي انواع مختلفي از گشتاور 50 تا 13000 نيوتن متر و محدوده توان 0.09 تا 90 کيلووات است. 

جدول زير محدوده گشتاور قابل تحمل و قطر شافت ورودي در انواع گيربکس هاي ايلماز را نمايش مي دهد.

کاتالوگ گيربکس ايلماز

TYPE

قطر شافت خروجي (mm)

ماگزيمم گشتاور قابل تحمل (NM)

M , N 002…003

20

82

M , N 102…103

25

140

M , N 172…173

25

200

M , N 202…203

30

280

M , N 272…276

35

450

M , N 282…286

35

600

M , N 372…376

40

820

M , N 472…476

50

1550

M , N 502…506

60

2700

M , N 602…606

70

4000

M , N 702…706

90

7200

M , N 872…876

110

13000

M , N 972…976

120

18000

 

با توجه به دور خروجي و توان گيربکس ايلماز ميتوان جدول زير را در نظر گرفت. 

KWقدرت

نوع گيربکس ايلماز

 دور در دقيقه

قطر شافت بر حسب ميليمتر

0.37

MR273

6.5

35

MR173

20

25

MR103

31

25

MR003

44

20

MR003

49

20

MR003

58

20

MR003

77

20

MR003

103

20

MR002

126

20

MR002

161

20

MR002

203

20

MR002

251

20

MR002

307

20

0.75

MR373

8.9

40

MR273

19

35

MR173

33

25

MR173

39

25

MR173

46

25

MR103

56

25

MR103

64

25

MR003

83

20

MR003

103

20

MR102

126

25

MR002

161

20

MR002

203

20

MR102

256

25

MR102

306

25

1.1

MR373

10

40

MR273

23

35

MR273

28

35

MR203

39

30

MR203

49

30

MR202

61

30

MR172

82

25

MR102

99

25

MR102

126

25

MR102

151

25

MR102

202

25

1.5

MR473

8.9

50

MR283

22

35

MR273

33

35

MR273

46

35

MR203

49

30

MR202

61

30

MR172

82

25

MR172

96

25

MR172

126

25

MR102

151

25

MR202

199

30

MR202

241

30

MR172

293

25

2.2

MR373

19

40

MR373

26

40

MR373

34

40

MR273

46

35

MR273

55

35

MR272

65

30

MR202

7

30

MR202

101

30

MR202

130

25

MR172

157

25

MR172

212

25

MR172

242

25

MR202

311

30

3

MR473

22

50

MR373

34

40

MR272

65

35

MR272

87

35

MR272

99

35

MR272

117

35

MR202

167

30

MR202

199

30

MR202

241

30

MR202

311

30

MR202

400

30

4

MR503

22

60

MR473

33

50

MR373

47

40

MR373

55

40

MR373

65

40

MR272

99

35

MR272

117

35

MR272

161

35

MR272

225

35

MR272

265

35

MR272

309

35

MR262

385

35

5.5

MR603

24

70

MR473

33

50

MR473

45

50

MR373

65

40

MR372

86

40

MR372

103

40

MR372

130

40

MR372

205

40

MR372

326

40

7.5

MR603

24

70

MR503

34

60

MR503

41

60

MR472

63

50

MR472

81

50

MR372

103

40

MR372

130

40

MR372

205

40

MR372

268

40

11

MR503

34

60

MR473

64

50

MR502

79

60

MR502

100

60

MR472

103

50

MR473

178

50

MR472

287

50

15

MR703

31

90

MR503

66

60

MR502

100

60

18.5

MR703

31

90

MR602

107

70

22

MR703

31

90

MR602

107

70

 

نمايندگي ايلماز در مشهد             نمايندگي ايلماز بجنورد         نمايندگي ايلماز بيرجند           نمايندگي ايلماز زاهدان               نمايندگي گيربکس ايلماز خراسان رضوي             نمايندگي گيربکس ايلماز در مشهد
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان