مقالات پمپ

کفکش چینی | 4 نکته مهم برای خرید کفکش چینی
آنچه باید قبل از خرید کفکش چینی بدانید

کفکش چینی | 4 نکته مهم برای خرید کفکش چینی ویژه

کفکش چینی از آن دسته دستگاه‌های صنعتی است که توانسته جایگاه مناسبی در بازار ایران به دست آورد. حتی در شرایط فعلی و با افزایش قیمت کالاهای خارجی در ایران، شاهد رقابت کفکش چینی با دیگر برندها هستیم. کفکش‌های چینی در مقایسه با انواع کفکش ایرانی اگرچه قیمت نسبتا بیشتری را به خود اختصاص داده‌اند؛ اما از نظر کیفیت در برخی برندها شاهد رقابت سنگین با انواع کفکش ایرانی هستیم.

کاهش قیمت شدید انواع موتورپمپ های ژاپنی
اتفاقی کم سابقه

کاهش قیمت شدید انواع موتورپمپ های ژاپنی ویژه

محصولات شرکت سوبارو به شدن ارزان شد. موتورپمپ های دو اینچی، از 4.5 میلیون تومان در اوایل سال جاری، با شیب تندی، به 5 میلیون تومان در اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد رسید. برای موتورپمپ های 3 اینچی این رقم از 5.1 میلیون تومان، به 5.5 میلیون تومان رسید. اما در روزهای اخیر، قیمت ها افت شدیدی داشته است، به طوری که موتورپمپ 2 اینچی از 5 میلیون تومان به 3 میلیون و 800 هزار تومان کاهش یافته است. برای موتور 3 اینچی نیز از 5.5 میلیون تومان به 4.5 میلیون تومان کاهش یافته است. در مورد پمپ های 4 اینچی، نیز که اخیرا نزدیک 19 میلیون تومان فروخته میشد، حالا کمی بیشتر از 16 میلیون تومان به فروش می رسد.

مشخصات پمپ آب الکتروژن | 3 نکته مهم در انتخاب پمپ الکتروژن
خرید پمپ آب الکتروژن | انتخاب پمپ آب ایرانی

مشخصات پمپ آب الکتروژن | 3 نکته مهم در انتخاب پمپ الکتروژن ویژه

یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بزرگ الکتروژن که توانسته گوی سبقت را از نمونه‌های خارجی موجود در بازار برباید، پمپ است. پمپ الکتروژن به دلیل تنوع مناسب و کیفیت فوق‌العاده‌ای که به خود اختصاص داده است، یکی از بهترین پمپ‌ها در ایران شناخته می‌شود. کاربردهای صنعتی و خانگی انواع پمپ الکتروژن باعث شده تا این کالا فروش نسبتا بالایی را به خود اختصاص بدهد...

پمپ دنده ای، با گیربکس یا اینورتر؟
انتخاب موتور و گیربکس برای پمپ دنده ای:

پمپ دنده ای، با گیربکس یا اینورتر؟ ویژه

یکی از چالش های پمپ دنده ای، در مقایسه با پمپ های سانتریفوژ، نیاز به گیربکس علاوه بر الکتروموتور است(البته اگر دور پائین مورد نیاز نباشد، میتوان مستقیما موتور را به پمپ وصل کرد). اما در کاتالوگها، به مشخصات موتور و گیربکس به صورت دقیق اشاره نشده و صرفا توان و دور لازم داده شده است. در این یادداشت ملاحظاتی برای انتخاب الکتروموتور و گیربکس مناسب برای پمپ دنده ای ارائه شده است.

کف کش های لئو چقدر گران شده اند؟
نگاهی به تغییرات قیمت کف کشهای لئو

کف کش های لئو چقدر گران شده اند؟ ویژه

در این یادداشت، تغییرات قیمت پمپ های کف کش در یکسال گذشته بررسی می شود. بیشترین افزایش قیمت مربوط به کف کشهای XKS با 261 درصد و کمترین افزایش قیمت مربوط به سری XQD با 176 درصد است.

پمپ ها چقدر گران شده اند؟
نگاهی به تغییرات قیمت پمپ های دنده ای

پمپ ها چقدر گران شده اند؟ ویژه

گرچه قیمت ارز و طلا، شاخص های فوری برای ارزش پول و نوسان قیمت محسوب می شوند و بر آمارهای ارائه شده در رسانه های رسمی اولویت دارند، ولی وقایع کف بازار که بسیار متکثر هم هستند، بیشتر از ارز و طلا، واقعیت های اقتصادی را آشکار می کنند. در این یادداشت، تغییرات قیمت پمپ های دنده ای در یکسال گذشته بررسی می شود. بسیار جالب است که مقایسه قیمت ها نشان میدهد، افزایش قیمتها برای محصولات تولید داخل بیشتر از محصولات خارجی بوده است.

الکتروژن چه کف کش هایی عرضه می کند؟
نگاهی به کفکش الکتروژن

الکتروژن چه کف کش هایی عرضه می کند؟ ویژه

کارخانه الکتروژن در جنوب غرب تهران در مساحت ۱۵۰.۰۰۰ متر مربع فعالیت می نماید و ۱۵۰۰ نفر کارمند، متخصص و تکنسین دارد و بیش از ۵۰ نوع محصول در عرصه تولید الکتروموتور صنعتی و خانگی، مانند :‌ انواع مختلف تهویه مطبوع، موتور ماشین لباسشویی، پمپ های آب خنک کننده و انواع مشعل گاز و نفت تولید میکند. یکی از محصولات این شرکت، پمپ های کف کش است که البته فقط 4 مدل تکفاز را شامل می شود.

اسپیکو چه کف کش هایی عرضه میکند؟
نگاهی به کف کش ایرانی اسپیکو

اسپیکو چه کف کش هایی عرضه میکند؟ ویژه

برندهای ایرانی زیادی پمپ کف کش می سازند که برخی از آنها عبارتند از راناب، توحید، باران، راد، اسپیکو، نوید سهند، توان تک، فدک و .... شرکت صنایع پمپ سعدی "اسپیکو" در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ های کف کش، لجنکش ، شناور و تابلو کنترل با بیش از 65 نمایندگی فروش و 95 واحد خدماتی پس از فروش مبادرت به تولید و عرضه پمپ در سطح ایران و کشورهای همسایه می نماید. در این یادداشت، کفکش های تولید شده در این شرکت، بررسی می شوند.

پنتاکس چه کف کش هایی عرضه می کند؟
نگاهی به کف کشهای پنتاکس

پنتاکس چه کف کش هایی عرضه می کند؟ ویژه

شركت پمپ‌سازي پنتاكس Pentax ايتاليا که با توليد گستره وسیع الکتروپمپ های خانگی، صنعتی، ساختمانی و تاسیساتی، بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی، باغی و کشاورزی، انواع شناور، کفکش و لجن کش با کیفیت ویژه و قیمت های رقابتی در اکثر بازارهای بین المللی حضور و بروز دارد.

لئو چه نوع کف کش هایی عرضه میکند؟
معرفی کف کش خارجی:

لئو چه نوع کف کش هایی عرضه میکند؟ ویژه

یکی از برندهای معروف در بازار پمپ ایران، «لئو» است. برندی چینی ولی با کیفیت خوب، که قادر است با برندهای ایتالیایی مثل پنتاکس رقابت کند و بخش عمده ای از بازار را در اختیار بگیرد. این شرکت دهها نوع و صدها مدل پمپ تولید میکند، که حداقل شامل 30 نوع پمپ کف کش می شود. پمپ هایی پر مصرف، آسان کاربرد و با قیمت های مناسب.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان